Terenem naszego działania jest między innymi województwo małopolskie. Szamba betonowe w naszej ofercie transportujemy pod dom. Wychodzimy naprzeciw potrzebom naszych klientów i oferujemy wysokiej jakości zbiorniki na nieczystości w atrakcyjnych cenach. Nasze szamba doceniło wielu mieszkańców Małopolski, więc jeśli zależy Ci na wysokiej jakości, zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem. Znajdziesz w nim wzmacniane szamba betonowe jednokomorowe oraz wielokomorowe z atestowanymi prętami i podwójną hydroizolacją. Nie tylko sprzedajemy, ale również dowozimy i montujemy szamba betonowe – Małopolska często korzysta z naszych usług, a takie miasta jak Kraków, Wieliczka, Nowy Sącz to tylko niektóre miejscowości, które zdecydowały się na współpracę z naszą firmą. Jeśli mieszkasz w woj. małopolskim, cenisz sobie wysoką jakość i jednocześnie szukasz niezawodnych rozwiązań w atrakcyjnej cenie, zapraszamy do kontaktu. Przygotujemy dla Ciebie najlepszą ofertę i zaproponujemy szambo betonowe dopasowane do Twoich potrzeb oraz możliwości terenu.

Niezawodne szamba betonowe? Małopolska poleca firmę Septic!

Stawiamy na niezawodne i bezpieczne rozwiązania. Nasze szamba betonowe są dodatkowo zabezpieczone przed rozszczelnieniem oraz posiadają dodatkową warstwę ochronną, dzięki czemu pozostają odporne na działanie zarówno czynników atmosferycznych, jak i chemicznych.

Zbiorniki betonowe Septic wyróżnia rynku nie tylko najwyższa jakość. Oferujemy także bezproblemowy transport oraz montaż szamba. Małopolskie drogi nie są nam obce. Posiadamy cały sprzęt niezbędny do transportu oraz montażu, dlatego całość zlecenia realizujemy w najkrótszym możliwym czasie. Zapraszamy do zapoznania się z całością naszej oferty – znajdziesz w niej wiele interesujących rozwiązań.

Zbiorniki betonowe – wybierz wysoką jakość

Niezależnie od tego, czy stawiasz duży dom rodzinny, czy niewielki domek letniskowy – z całą zależy Ci na sprawdzonych i niezawodnych rozwiązaniach. W przypadku kanalizacji jest to kluczowa kwestia, ponieważ bezawaryjne usuwanie nieczystości jest priorytetem zarówno w przypadku dużych budynków wielorodzinnych, jak i domków sezonowych. Nie ryzykuj i postaw na niezawodne szamba betonowe – zbiorniki wykonane z betonu są wytrzymałe i odporne na działanie warunków atmosferycznych oraz obciążenie.

Szamba betonowe to propozycja dla wszystkich osób zainteresowanych ekologicznym, niezawodnym i sprawdzonym rozwiązaniem. Zbiorniki betonowe w branży kanalizacyjnej są wykorzystywane od wielu lat. Prawidłowo eksploatowane szambo betonowe jest bezawaryjne. Nowoczesne technologie oraz materiały pozwoliły na udoskonalenie procesu produkcji i montażu. Nowoczesny zbiornik betonowy jest odporny na działanie czynników atmosferycznych, a beton klasy B-25 lub B-40 z dodatkowym wzmocnieniem stalowymi prętami pozwala na umiejscowienie szamba również w miejscu zagrożonym zwiększonym obciążeniem. Wzmocniona betonowa pokrywa oraz dodatkowe uszczelnienie z wykorzystaniem nowoczesnych substancji zapewniają wysoki poziom szczelności i niezawodności. Zainwestuj w ekologiczny zbiornik na nieczystości, jeśli zależy Ci na bezproblemowym użytkowaniu przez długie lata!

Szamba betonowe – zalety

Betonowe szambo możesz umieścić na niemal każdej działce, również tej o niewielkich wymiarach lub zagrożonej występowaniem wód gruntowych. Duży ciężar szamba wykonanego z betonu jest co prawda nieco uciążliwy podczas transportu, jednak jest jednocześnie atutem zbiornika. Zbiorniki wykonane z tworzyw sztucznych łatwiej jest przewieźć w miejsce docelowe, jednak przy montażu niezbędne jest zastosowanie specjalnych zabezpieczeń mających na celu utrzymanie szamba na pożądanej głębokości. Szamba betonowe to stosunkowo niedrogie, a jednocześnie niezawodne rozwiązanie polecane zarówno w przypadku wolnostojących domów jednorodzinnych, jak i większych budynków. Szambo betonowe można umieścić nawet na niewielkiej działce, bez problemu zniosą także większe obciążenia, dlatego mogą być zlokalizowane pod podjazdami czy parkingami. Szereg zalet sprawia, że w całej Polsce montowane są nowoczesne szamba betonowe – małopolskie nie jest pod tym względem wyjątkiem.

Ostatnie zamówienia na szamba betonowe – Małopolska

 

Szamba Betonowe Tarnów

Oferta fabryki zbiorników betonowych SEPTIC skierowana jest do klientów prywatnych i biznesowych poszukujących zbiorników cechujących się najwyższą jakością, dostępnych w konkurencyjnej cenie. Od niemal 30 lat zajmujemy się produkcją szamb betonowych, zbiorników na deszczówkę, zbiorników przeciwpożarowych czy separatorów tłuszczów. Podczas swojej pracy stawiamy na wysokiej klasy surowce, nowoczesne technologie i […]

Zobacz więcej...

Szamba Betonowe Nowy Sącz

Firma Septic już od ponad trzydziestu lat opracowuje, produkuje i dostarcza zbiorniki betonowe najwyższej jakości, docierając do miast na terenie całego kraju. Od początku naszej działalności, uczymy się kolejnych wymogów zmieniającego się rynku, wychodząc naprzeciw wszelkim wyzwaniom, stawianych nam przez inwestorów. Jesteśmy obecni we wszystkich rozwijających się miastach, w których […]

Zobacz więcej...

Szamba Kraków

Septic to firma, która zaczynała jako niewielkie przedsiębiorstwo. Zawsze jednak mieliśmy duże ambicje, co sprawiło, że obecnie jesteśmy niekwestionowanym liderem w swojej branży. Od 1995 roku zajmujemy się produkcją, transportem oraz montażem zbiorników betonowych. Ponad dwudziestoletnie doświadczenie pozwoliło nam na stworzenie oferty zaspokajającej wszystkie oczekiwania naszych klientów. Cały czas staramy […]

Zobacz więcej...