Firma Septic oferuje Państwu ekologiczne zbiorniki betonowe wykonane z najtrwalszych materiałów, zapewniających ich wieloletnią trwałość. Działamy na polskim rynku już od ponad trzydziestu lat, opracowując, produkując i montując w całej Polsce najlepsze szamba betonowe. Otwock, jako jedno z najbogatszych historycznie miejsc na terenie Mazowsza, również widnieje na naszej mapie transportowej. Oferujemy naszym klientom usługi na europejskim poziomie, każdego roku wychodząc dzielnie naprzeciw wszelkim wyzwaniom, stawianym przed nami przez zmieniające się trendy rynkowe. Zapraszamy gorąco do zapoznania się z naszą ofertą!

Co sprawia, że to właśnie my jesteśmy liderami, oferującymi szamba betonowe na terenie Otwocka?

Zależy nam, aby każdy mieszkaniec Otwocka zaoszczędził z nami nie tylko swoje pieniądze, ale i czas. Z tego też powodu, oferujemy Państwu darmowy montaż każdego z naszych zbiorników. Usługi Septic to także błyskawiczny transport zamówionych szamb w wyznaczone miejsce. Dysponujemy bowiem nie tylko bogato wyposażonym parkiem maszynowym, ale także doświadczonym zespołem logistyków, czuwających nad płynnością każdej dostawy. Jako nieliczni w Polsce, wystawiamy także sześcioletnią gwarancję dla każdego szamba betonowego.

Szamba betonowe Septic – najwyższa jakość na rynku!

W naszej ofercie znajdą Państwo szamba betonowe typu jedno-, dwu- oraz wielokomorowego, dostępne w kilku pojemnościach. Tym, co sprawia, że nasze szamba są najlepsze na terenie Otwocka, jest wykorzystanie przez nas tylko i wyłącznie materiałów najwyższej jakości. Dotyczy to zarówno budulca (klasa minimum B-25, wzmocniona wibrowaniem), jak i uszczelnienia szamba. W Septic jesteśmy bowiem świadomi, jak ogromne znaczenie dla efektywności zbiornika ma jego ekologia. Z tego też powodu, w naszych konstrukcjach wykorzystujemy nie tylko podwójne warstwy najskuteczniejszych preparatów na rynku, ale także specjalnie opracowane mieszanki naszej produkcji. Każde z szamb wyposażamy również w żebrowanie ze stali szlachetnej (8ø – 14ø).

Zależy nam również, aby każdy mieszkaniec Otwocka, korzystający z naszych usług, miał pełną gwarancję skuteczności naszych szamb. Z tego też powodu, każdy zbiornik betonowy naszej produkcji przechodzi szereg testów, dowodzących jego wytrzymałości i szczelności. Po ukończonym montażu, pozostawiamy szambo na minimum czternaście dni, w celu uzyskania najwyższej trwałości. Klient otrzymuje od nas również wszystkie niezbędne dokumenty.

Zapraszamy mieszkańców Otwocka do skorzystania z naszej oferty!

Naszą ofertę kierujemy do wszystkich osób, dla których wytrzymałość i ekologia to kluczowe cechy, którymi powinny odznaczać się najlepsze szamba. Otwock, jako jedno z najpiękniejszych miast Mazowsza, zasługuje bowiem na pełną ochronę jego środowiska, bez zaburzania działalności gospodarczych. Gwarantujemy rzetelne podejście do każdego klienta, atrakcyjne ceny, terminowość oraz najwyższą jakość naszych konstrukcji. Skontaktuj się z nami już dziś i zapoznaj się bliżej z naszą ofertą!

Ostatnio dostarczone szamba – Otwock