W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo m.in. szambo 7m3, wykonane z najwyższej jakości materiałów, gwarantujących długie i bezproblemowe działanie. Nasze szamba betonowe 7m3 od wielu lat cieszą się dużą popularnością, m.in. ze względu na ich trwałość, wytrzymałość i atrakcyjną ceną. Wykorzystujemy wyłącznie produkty najwyższej jakości, dzięki czemu nasze szamba cieszą się uznaniem zarówno w Polsce, jak i w Europie.

Zbiorniki betonowe dostępne w konfiguracji: 2

Szambo 7m3 – jednokomorowe i dwukomorowe

W naszej ofercie dostępne jest szambo betonowe 7m3 zarówno w wersji  jednokomorowej, jak i dwukomorowej. Oba rodzaje szamba 7m3 cechują się takimi samymi rozmiarami. Ich długość to 3 m, szerokość 2,4 m, z kolei wysokość wraz z płytą wynosi 1,25 m. W przypadku dwukomorowego zbiornika na szambo 7000l , zestaw składa się ze zbiornika z przegrodą, płyty, a także dwóch włazów wykonanych z betonu. Jednokomorowy zbiornik 7m3  ma jeden właz. W pierwszym i w drugim przypadku cała konstrukcja jest wzmocniona atestowanymi prętami z uszlachetnionej stali. Dzięki nim, całość jest jeszcze bardzo stabilna i wytrzymała.

Szambo betonowe 7m3 z dostawą i montażem

Nasi doświadczeni kierowcy dostarczają zbiorniki betonowe na terenie całego kraju w terminie nie przekraczającym 4 dni roboczych. Ponadto, wszystkie elementy zestawu, składającego się na szambo 7m3, są skrupulatnie zabezpieczone, dzięki czemu zostają dostarczone w nienaruszonym stanie. Szambo betonowe 7m3 jest instalowane we wcześniej przygotowanym wykopie. Cały proces trwa najkrócej jak to możliwe, przy jednoczesny zachowaniu zasad bezpieczeństwa i procedur jakościowych. W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu.