Septic to firma, która od ponad dwudziestu lat zajmuje się produkcją, transportem oraz montażem szamb betonowych. Doświadczenie w branży od 1995 roku pozwoliło nam na stworzenie oferty, wychodzącej naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom naszych klientów. Wysoka jakość naszych usług została potwierdzona Certyfikatem EU, uprawniającym nas do podejmowania działań we wszystkich krajach Unii Europejskiej. Coraz większym powodzeniem nasze zbiorniki betonowe cieszą się w Sosnowcu.

Zbiorniki – Sosnowiec wie, co najlepsze!

Sosnowiec to ważna lokalizacja na trasie naszych kierowców. Nie wszyscy mieszkańcy Sosnowca mają perspektywę na podłączenie kanalizacji miejskiej, dlatego decydują się na najprostsze rozwiązanie tego problemu, jakim są zbiorniki betonowe. Wiele z nich ma jednak wątpliwości, gdyż szamba, które pamiętają z dzieciństwa, nie kojarzą im się szczególnie pozytywnie. Nowoczesne zbiorniki nie mają jednak z nimi nic wspólnego, przede wszystkim dzięki złożonemu procesowi produkcji. Do produkcji swoich szamb, Septic wykorzystuje najwyższej jakości materiały, takie jak: atestowane pręty, masy asfaltowe marki IZOPLAST i ADW oraz beto firmy HEIDELBERGER – GÓRAŻDŻE. Dodatkowo, stosujemy również zaawansowaną technologię podwójnej hydroizolacji, wspierającą szczelność zbiorników. Stawiając na nasze szamba, niwelujecie ryzyko niekontrolowanego wycieku lub ulatniania się nieprzyjemnego zapachu do minimum.

Oferta na szamba Septic w Sosnowcu

Oferta Septic w Sosnowcu nie ogranicza się do szamb betonowych, proponujemy również takie rozwiązania, jak:

 • zbiorniki na ścieki,
 • zbiorniki na gnojówkę i gnojowicę,
 • zbiorniki na deszczówkę,
 • separatory tłuszczów,
 • zbiorniki jedno i dwukomorowe,
 • zbiorniki wielokomorowe,
 • zbiorniki przeciwpożarowe,
 • zbiorniki o pojemności od 4m3 do 200m3,
 • budowa szamb modułowych,
 • właz żeliwny typu lekkiego,
 • budowa obiektów z elementów prefabrykowanych o wysokiej jakości,
 • dobór pokryw wierzchnich – typu lekkiego lub ciężkiego.

Dla klientów o bardziej specyficznych potrzebach w zakresie użytkowania szamba, proponujemy: pokrywy najazdowe dla samochodów osobowych lub cięższych pojazdów oraz czujniki napełnienia szamba, włazy żeliwne fi 600 i dłuższe kominki rewizyjne.

Wybierając usługi Septic, decydujecie się na sprawdzoną firmę o wieloletnim doświadczeniu w montażu szamba. Sosnowiec to miasto, którego mieszkańcy docenili jakość naszych usług oraz szybkość proponowanego przez nas rozwiązania. Jeśli brak kanalizacji miejskiej jest również Waszym problemem, koniecznie powinniście rozważyć instalację zbiornika betonowego na Waszej działce.

Zbiorniki najczęściej wybierane przez mieszkańców Sosnowca

W ostatnim czasie do Sosnowca dostarczyliśmy poniższe szamba betonowe:

 

Jeżeli interesują Cię szczegóły dotyczące naszych zbiorników betonowych na szambo z dostawą do Sosnowca, zadzwoń. Postaramy się odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania oraz przedstawić Ci kompleksową wycenę transportu i montażu zbiornika betonowego w Sosnowcu lub bliskiej okolicy.