Od niemal 30 lat specjalizujemy się w produkcji wysokiej jakości szamb betonowych i innego rodzaju zbiorników betonowych np. na deszczówkę czy przeciwpożarowych. SEPTIC to marka wyróżniająca się nie tylko jakością, ale też konkurencyjnymi cenami i profesjonalnym podejściem do klienta. Oferujemy szybką dostawę i bezpłatnie montujemy nasze szamba. Świętochłowice to jedna z obsługiwanych przez nas lokalizacji.

Szamba betonowe — różne rodzaje i pojemności

Dla naszych klientów przygotowaliśmy szeroką gamę zbiorników betonowych o różnych pojemnościach, od 4 m3 do 12 m3. Do wyboru masz szambo betonowe jednokomorowe, dwukomorowe lub wielokomorowe. Wykonujemy także nowoczesne szamba modułowe.

Certyfikowane zbiorniki betonowe

Produkowane przez fabrykę SEPTIC zbiorniki betonowe spełniają wszelkie wymogi sanitarne i ekologiczne. Poddawane są licznym testom obciążeniowym i wytrzymałościowym, posiadają kompletną dokumentację. Mamy też Certyfikat EU (CE), umożliwiający produkcję zbiorników na terenie wspólnoty europejskiej i stanowiący dowód jakości naszych wyrobów.

Zbiornik betonowy o wyjątkowej szczelności

Do produkcji zbiorników betonowych używamy wysokiej klasy betonu (co najmniej B-25). Jego grubość i twardość zapewniają optymalną trwałość i solidność całej konstrukcji. Szamba posiadają zbrojenie ze stali żebrowanej oraz starannie wykonaną warstwę uszczelniającą. Dodatkowe walory zapewnia wibrowanie i długie leżakowanie zbiorników. W ofercie znajdziesz akcesoria niezbędne do użytkowania szamba betonowego: włazy żeliwne, pokrywy standardowe, płyty przejazdowe czy kominki betonowe i czujniki napełnienia szamba.

Dowóz szamba do Świętochłowic i bezpłatny montaż

Nasze usługi obejmują sprzedaż wysokiej jakości zbiorników, a także kompleksową obsługę klienta. Dowieziemy do Ciebie i zamontujemy szamba betonowe — Świętochłowice znajdują się w strefie naszej dostawy.

Terminowa dostawa do Świętochłowic

Dzięki nowoczesnej flocie pojazdów, w której znajdują się odpowiednie auta ciężarowe z dźwigami, możemy zagwarantować sprawną i bezpieczną dostawę. Nasze szamba dostarczamy m.in. do Świętochłowic i okolic, a także innych punktów na mapie Polski. Zależy nam na komforcie klientów, dlatego zapewniamy terminowość i dowóz zaledwie w ciągu 2-3 dni.

Bezpłatny montaż zbiorników betonowych: zaufaj naszym ekspertom!

Wychodząc naprzeciwko potrzebom naszych klientów oferujemy bezpłatny montaż szamba betonowego. Nasi eksperci zadbają o to, aby cały proces przebiegł szybko i sprawnie, a zamontowany zbiornik był wygodny w obsłudze i spełniał wszystkie normy sanitarne i ekologiczne.

Zbiorniki najczęściej wybierane przez mieszkańców Świętochłowic

W ostatnim czasie do Świętochłowic dostarczyliśmy poniższe szamba betonowe:

 

Jeżeli interesują Cię szczegóły dotyczące naszych zbiorników betonowych na szambo z dostawą do Świętochłowic , zadzwoń. Postaramy się odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania oraz przedstawić Ci kompleksową wycenę transportu i montażu zbiornika betonowego w Świętochłowicach lub bliskiej okolicy.