Producent zbiorników betonowych z Radomia

Firma Septic zajmuje się produkcją, transportem oraz montażem zbiorników betonowych. Nasza fabryka mieści się we wsi Jastrzębia pod Radomiem. Gwarantujemy wysoką jakość naszych produktów oraz usług, co potwierdzają certyfikaty oraz normy, jakie spełniamy. Wywodzimy się z Radomia, dlatego rynek lokalny jest dla nas wyjątkowo ważny.

Szamba – Radom

Konieczność odprowadzania ścieków z gospodarstwa to obowiązek, który wynika z przepisów prawa. Nie zawsze jednak jest możliwość podłączenia budynku do gminnej sieci kanalizacyjnej. Doskonałą alternatywą jest wówczas montaż szamba. Radom oraz okolice to region, w którym  znajdują się piękne tereny, położone z dala od tłumów. W Radomiu lub jego bezpośredniej okolicy mieści się również wiele przedsiębiorstw, które ze względu na logistykę nie zawsze posiadają możliwość odprowadzania ścieków bezpośrednio do sieci. Między innymi do właścicieli tych gospodarstw i firm kierujemy naszą ofertę.

Dlaczego mieszkańcy Radomia wybierają szamba betonowe SEPTIC?

Mieszkańcom Radomia oraz regionu oferujemy najwyższej jakości, wytrzymałe szamba betonowe, których właściwością jest między innymi długi okres eksploatacji.  Na wytrzymałość betonowych zbiorników na szambo firmy Septic wpływ mają m.in stosowane zbrojenia oraz wzmocnienia na zewnątrz ścian. Poza tym proponowane przez nas zbiorniki betonowe cechują się wysoką szczelnością. Ściany liczą 10 cm grubości, dzięki czemu nie ma obawy o przenikanie nieczystości do gruntu. W ten sposób skonstruowane szambo betonowe bez wątpienia okaże się trafnym zakupem.

Spełniamy normę europejską, która sprawia, iż z naszych produktów można korzystać w całej Wspólnocie. Jesteśmy przekonani o wysokiej jakości wykonywanych szamb, dlatego mieszkańcy Radomia mogą liczyć na pięcioletnią gwarancję. Jeżeli zatem chcecie skorzystać z naszych usług, czekamy na kontakt. Chętnie odpowiemy na każde pytanie. Jesteśmy do dyspozycji przez siedem dni w tygodniu.

Pomożemy wybrać zbiornik betonowy odpowiedni do potrzeb

Wybór odpowiedniego zbiornika na szambo ma ogromne znaczenie dla funkcjonowania gospodarstwa czy przedsiębiorstwa. Dzięki odpornym produktom bezproblemowa eksploatacja trwa przez długie lata. Właśnie z tego powodu warto zdecydować się na zbiorniki betonowe. W przypadku decyzji o wyborze szamba można kierować się dwoma najważniejszymi aspektami:

  • Pojemność szamba – warto przemyśleć, jakiej wielkości zbiornik na nieczystości będzie optymalny. W naszej ofercie znajdują się szamba betonowe o pojemności od 4 m3 do 28 m3. Mamy również zbiorniki łączone pozwalające budować szamba o większych pojemnościach.
  • Wielkość gospodarstwa lub przedsiębiorstwa – liczba domowników korzystających z instalacji czy zapotrzebowanie zakładu przekłada się na częstotliwość opróżniania zbiornika.

Oczywiście w każdym zamówieniu znajdują się również pokrywa i właz. W przypadku płyty do wyboru są albo wersja piesza, albo najazdowa. Ta ostatnia jest oczywiście wzmocniona, tak by auta bez problemu mogły na nią wjechać.

Dowóz i montaż zbiornika na szambo – Radom i okolice

Nie ma znaczenia, czy jesteś mieszkańcem Radomia, czy okolicznej miejscowości. Gwarantujemy szybki transport oraz fachowy montaż zbiornika do samego miasta Radom lub gmin ościennych. Dzięki nowoczesnym pojazdom razem z dźwigiem bez kłopotu dostarczamy szamba betonowe pod wskazany adres.

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że czas to pieniądz. Wiemy, jak ważne dla naszych klientów jest to, by zamówiony towar dotarł jak najprędzej. Ze względu na lokalizację we wsi Jastrzębia pod Radomiem, zapewniamy, iż  każdy zbiornik betonowy jesteśmy w stanie dostarczyć w wyjątkowo krótkim czasie. To właśnie szybka dostawa i montaż wyróżnia nasze szamba betonowe. Radom to miejsce, do której dotrzemy z gotową dostawą w maksymalnie trzy dni.

Dzięki nowoczesnemu parkowi maszynowemu oraz rozwijającej się flocie pojazdów obszarem dostawy obejmujemy praktycznie cały kraj. Zapewniamy szybki montaż w przygotowanym przez klienta wykopie.

Znajdujące się w naszej ofercie zbiorniki betonowe stosunkowo łatwo oraz szybko znajdą się w przygotowanym wykopie oraz zostaną zamontowane przez wykwalifikowanych pracowników. Wiedza oraz doświadczenie mają ogromne znaczenie dla prawidłowego wykonania usługi. W branży działamy już ponad 20 lat. Wykonaliśmy już mnóstwo zbiorników z betonu, a o naszych produktach i fachowości może zaświadczyć wielu mieszkańców Radomia i okolic.

Ostatnio dostarczone szamba betonowe – Radom

W ostatnim czasie do Radomia dostarczyliśmy poniższe szamba betonowe:

 

Jeżeli interesują Cię szczegóły dotyczące naszych zbiorników betonowych na szambo z dostawą do Radomia, zadzwoń. Postaramy się odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania oraz przedstawić Ci kompleksową wycenę transportu i montażu zbiornika betonowego w Radomiu lub bliskiej okolicy.