Betonowe piwnice ogrodowe cieszą się ogromnym zainteresowaniem naszych klientów, którzy są właścicielami działek z ogrodami. Piwniczki ogrodowe z betonu mogą mieć różny charakter – od pomieszczenia do przechowywania przetworów zimowych przez ogrodowe składziki aż do miejsca składowania narzędzi czy nadmiaru plonów z własnego ogrodu. Betonowe piwniczki ogrodowe w ofercie Septic są nowoczesne i uniwersalne, dzięki czemu można je dostosować do każdego stylu ogrodu. To tłumaczy dlaczego ziemianka betonowa jest dziś jednym z najczęściej wybieranych produktów z oferty naszej firmy.

Zbiorniki betonowe dostępne w konfiguracji: 11

Gotowe piwnice ogrodowe

Dawniej, gdy nie było lodówek w domach, ziemianki na podwórkach służyły do przechowywania żywności. Dzięki ich sporym rozmiarom można było gromadzić dowolną ilość żywności na wypadek epidemii lub innego zagrożenia. Dziś gotowe piwnice ogrodowe są traktowane jako przydomowe spiżarnie, w których jest przechowywany nadmiar żywności oraz efektowne elementy zabudowy ogrodowej. W tym celu wykorzystuje się zbiorniki betonowe, które są zakopywane w ziemi i mają właśnie charakter piwniczek.

Piwniczka betonowa w ogrodzie – zastosowanie

Czy naprawdę warto mieć piwniczkę betonową w ogrodzie? Oczywiście! Ziemiankę ze zbiornika betonowego docenią zwłaszcza właściciele dużych posesji z ogrodem, którzy potrzebują odpowiedniego miejsca na przechowywanie plonów, zapasów jedzenia czy innych przedmiotów. Gotowe piwnice ogrodowe to również doskonała alternatywa dla tych, którym ciągle brakuje miejsca na przechowywanie rozmaitych rzeczy. Piwnice ogrodowe błyskawicznie rozwiążą problem brakującego miejsca. Zbiorniki betonowe firmy Septic można zakopać w ziemi, które świetnie sprawdzą się jako pojemne i nowoczesne piwniczki ogrodowe.

Piwnice prefabrykowane – praktyczny składzik o dowolnym zastosowaniu dla każdego

Piwnice prefabrykowane mają tę zaletę, że nie wymagają dużych inwestycji finansowych, a ich przygotowanie jest proste. Każdy klient, który wybierze piwniczkę betonową ma zagwarantowaną wysoką jakość wykonania i niezawodność na wiele lat. Piwniczka betonowa to bardzo popularny produkt dostępny w ofercie firmy Septic, która słynie z niezawodnych konstrukcji, terminowości i doskonałego budownictwa.