Chociaż zaczynaliśmy jako małe przedsiębiorstwo, obecnie możemy się poszczycić byciem liderem na rynku produkcji, transportu i montażu szamb betonowych. Septic od 1995 roku stara się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów i wciąż ulepszać swoje produkty. Ponad dwudziestoletnie doświadczenie w branży pozwoliło nam na stworzenie oferty, która spełnia oczekiwania wszystkich naszych klientów. Cały czas staramy się udoskonalać nasze zbiorniki, dlatego korzystamy z najnowszych technologii i materiałów od sprawdzonych producentów. Wysoka jakość naszych usług została potwierdzona europejskim Certyfikatem EU, uprawniającym nas do działań na terenie całej Unii Europejskiej.

Szamba betonowe – Kielce stawiają na Septic!

W ostatnim czasie nasze produkty cieszą się coraz większym zainteresowaniem w Województwie Pomorskim, a w szczególności w Kielcach. Chociaż zdecydowanie jest to duże miasto, niektórzy mieszkańcy Kielc nadal nie mają dostępu do kanalizacji miejskiej ani perspektyw na jej szybkie zamontowanie. Często najlepszym rozwiązaniem tego problemu staje się podłączenie zbiornika betonowego. Część osób ma wątpliwości, boją się, że szambo nie jest zbyt higienicznym rozwiązaniem i generuje kolejny problem. Nic bardziej mylnego – nowoczesne szamba betonowe nie mają nic wspólnego z tymi, które możemy pamiętać z wizyt na wsi w dzieciństwie. Dopracowany proces produkcji sprawia, że zbiorniki są naprawdę bardzo szczelne. Eliminuje to ryzyko ulatniania się nieprzyjemnych zapachów czy niekontrolowanych wycieków praktycznie do minimum.

Dowodem na skuteczność i jakość tego rozwiązania, niech będą słowa naszych zadowolonych klientów z Kielc:

„Obawiałem się montażu szamba, źle mi się kojarzyło. Eksperci z Septica wszystko mi jednak wytłumaczyli i już od 3 miesięcy mam podłączony zbiornik. Jestem bardzo zadowolony” ~Stanisław, klient indywidualny

„Od podłączenia szamba zależało być albo nie być mojej firmy. Zbiornik od Septica szybko załatwił mój problem, będę ich polecać każdemu ” ~Patrycja, klientka biznesowa

Oferta dla Kielc

W naszej ofercie dla Kielc znajdziecie pełen zestaw produktów i usług, które świadczy Septic. Najważniejszy wybór, którego muszą dokonać nasi klienci, dotyczy konstrukcji szamba. Poniżej znajdziecie opisy poszczególnych modeli, a także metod ich produkcji.

Szamba jednokomorowe

Jednokomorowe szamba betonowe to zbiorniki o pojemności od 4 m3 do 12 m3. Wykonywane są z betonu klasy B-25, a proces ich produkcji obejmuje: wibrowanie, zbrojenie stalą żebrowaną oraz zabezpieczenie od zewnątrz specjalną mieszanką uszczelniającą oraz masą asfaltowo-kauczukową. Dzięki tym zabiegom uzyskujemy wysokojakościowy beton, będący tworzywem naszych szamb. Nasze zbiorniki betonowe mają 10 cm grubości i nie są cieniowane, co sprawia, że są bardziej wytrzymałe, niż te od konkurencji. Pokrywy do szamb są dobierane według potrzeb klienta – do ciągu pieszego zalecamy te standardowe, natomiast do przejazdowego rekomendujemy wzmocnione.

Szamba dwukomorowe

Dwukomorowe szamba betonowe to zbiorniki o pojemności od 7 m3 do 12 m3. Do ich produkcji stosujemy najnowsze technologie oraz wykorzystujemy takie materiały, jak: beton klasy od B-25 do B-40, beton B-30 W8, gęste, stalowe zbrojenie, kruszywo dolomitowe, plastyfikatory oraz stosujemy opatentowaną przez naszych inżynierów mieszkankę uszczelniającą i podwójną warstwę IZOLBETU.

Szamba wielokomorowe

Wielokomorowe szamba betonowe to zbiorniki, których proces produkcji przebiega podobnie do modeli dwukomorowych. Taką pojemność stosuje się przede wszystkim na bardzo dużych obiektach. System wielokomorowy polega na połączeniu ze sobą zbiorników betonowych jednokomorowych w taki sposób, żeby tworzyły jeden system.

Co wyróżnia nasze zbiorniki?

– 20 dni leżakowania,

– wzmocniona konstrukcja,

– 6-letnia gwarancja,

– wzmocniona szczelność,

– wzmocniona płyta.

Oferujemy również akcesoria do naszych szamb, które spełniają wszystkie normy sanitarne oraz ekologiczne. W naszej ofercie znajdują się: pokrywy wierzchnie typu lekkiego, ciężkiego i przejazdowe, kominki betonowe, włazy żeliwne oraz czujniki zapełnienia szamba. Z przyjemnością pomożemy Wam z wyborem akcesoriów, które najlepiej odpowiedzą na Wasze potrzeby.

Transport i montaż

Septic nie zajmuje się tylko produkcją zbiorników betonowych. W ramach naszej firmy świadczymy również usługi w zakresie transportu i montażu szamb. Nasza flota składa się z 50 samochodów marki Volvo z HDS, przygotowanych do bezpiecznego transportu zbiorników. Świetna logistyka i terminowość sprawiają, że dostarczamy nasze produkty od 1 do 3 dni roboczych. W przypadku zamówień indywidualnych staramy się dostarczyć zbiornik jeszcze tego samego dnia. Po stronie zamawiającego jest zagwarantowanie dojazdu dla samochodu ciężarowego do wykopu, w którym ma być osadzony zbiornik betonowy. Ponieważ razem ze zbiornikami przyjeżdżają nasi montażyści, prosimy klientów również o zorganizowanie dostępu do prądu, gdyż do instalacji szamba potrzebna jest praca wiertarko-mieszarki. Tego samego dnia klienci otrzymują również komplet dokumentacji do szamb, w tym 6-letnią gwarancję.

Dołącz do zadowolonych klientów z Kielc!

Septic to firma, będąca od wielu lat niekwestionowanym liderem na rynku produkcji, transportu i montażu szamba. Kielce to miasto, którego mieszkańcy stawiają na zaufaną i sprawdzoną firmę. Problem z brakiem podłączenia do kanalizacji można rozwiązać w łatwy i stosunkowo tani sposób, jakim jest instalacja zbiornika betonowego. Nie trzeba obawiać się nieprzyjemnych konsekwencji, gdyż współczesne szamba nie mają nic wspólnego z ich mniej higienicznymi starszymi siostrami i są wytwarzane z użyciem najnowocześniejszych technologii. Jeśli więc Wasze gospodarstwa domowe lub rolne nie mają podłączenia do kanalizacji, koniecznie powinniście rozważyć instalację szamba na swojej działce. Jeśli macie jakieś pytania, wątpliwości lub chcielibyście dowiedzieć się więcej na temat naszej oferty, serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Nasi specjaliści z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie nurtujące Was pytania.

Przykładowa oferta szamb betonowych – Kielce