Zbiorniki betonowe na szambo – Kielce

Serdecznie zapraszamy mieszkańców miasta Kielce, aglomeracji kieleckiej i gmin ościennych do zapoznania się z ofertą zbiorników Septic. Od 1995 roku staramy się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom klientów i wciąż ulepszać nasze zbiorniki. W ostatnim czasie nasze produkty cieszą się coraz większym zainteresowaniem w Województwie Pomorskim, a w szczególności w samym mieście Kielce. Szamba betonowe od początku istnienia firmy to „core” naszej działalności. Chociaż zaczynaliśmy jako małe przedsiębiorstwo, obecnie możemy się poszczycić mianem lidera na rynku produkcji, transportu i montażu zbiorników betonowych.  Kielce to zdecydowanie duże miasto ale, niektórzy mieszkańcy aglomeracji kieleckiej nadal nie mają dostępu do kanalizacji miejskiej ani perspektyw na jej szybkie zamontowanie. Często najlepszym rozwiązaniem tego problemu staje się podłączenie szamba betonowego.

Szczelne szamba betonowe – Kielce ufają produktom Septic

Część osób ma wątpliwości, boją się, że szambo nie jest zbyt higienicznym rozwiązaniem i generuje kolejny problem. Nic bardziej mylnego – nowoczesne szamba betonowe nie mają nic wspólnego z tymi, które możemy pamiętać z wizyt na wsi w dzieciństwie. Dopracowany proces produkcji sprawia, że zbiorniki są naprawdę bardzo szczelne. Eliminuje to ryzyko ulatniania się nieprzyjemnych zapachów czy niekontrolowanych wycieków praktycznie do minimum. Ponad dwudziestoletnie doświadczenie w branży pozwoliło nam na stworzenie oferty, która spełnia oczekiwania wszystkich naszych klientów nie tylko w Kielcach, ale w całym kraju. Cały czas staramy się udoskonalać nasze zbiorniki, dlatego korzystamy z najnowszych technologii i materiałów od sprawdzonych producentów. Wysoka jakość naszych usług została potwierdzona europejskim Certyfikatem EU, uprawniającym nas do działań na terenie całej Unii Europejskiej. Najlepszą gwarancją jest jednak zadowolenie samych klientów w postaci ilości zamówień – coraz więcej zbiorników betonowych wysyłamy do i w okolice Kielc.

Oto kilka słów zadowolonych użytkowników szamb betonowych Septic z Kielc:

„Obawiałem się montażu szamba, źle mi się kojarzyło. Eksperci z Septica wszystko mi jednak wytłumaczyli i już od 3 miesięcy mam podłączony zbiornik. Jestem bardzo zadowolony” ~Stanisław, klient indywidualny, Kielce 2019

„Od podłączenia szamba zależało być albo nie być mojej firmy. Zbiornik od Septica szybko załatwił mój problem, będę ich polecać każdemu ” ~Patrycja, klientka biznesowa, Kielce 2021

Jakie zbiorniki betonowe oferujemy mieszkańcom miasta Kielce?

Szamba betonowe i zbiorniki Septic dostępne są w wielu konfiguracjach – zarówno pod względem konstrukcji, jak i pojemności oraz zastosowania. W naszej ofercie dla Kielc znajdziecie pełen zestaw produktów i usług, które świadczy Septic. Najważniejszy wybór, którego muszą dokonać nasi klienci, dotyczy budowy szamba. Poniżej znajdziecie opisy poszczególnych modeli zbiorników betonowych dostępnych dla mieszkańców Kielc, a także metod ich produkcji.

Szamba jednokomorowe

Jednokomorowe szamba betonowe to zbiorniki o pojemności od 4m3. Wykonywane są z betonu klasy B-25, a proces ich produkcji obejmuje: wibrowanie, zbrojenie stalą żebrowaną oraz zabezpieczenie od zewnątrz specjalną mieszanką uszczelniającą oraz masą asfaltowo-kauczukową. Dzięki tym zabiegom uzyskujemy wysokojakościowy beton, będący tworzywem naszych szamb. Nasze zbiorniki betonowe mają 10 cm grubości i nie są cieniowane, co sprawia, że są bardziej wytrzymałe, niż te od konkurencji. Pokrywy do szamb są dobierane według potrzeb klienta – do ciągu pieszego zalecamy te standardowe, natomiast do przejazdowego rekomendujemy wzmocnione. Najczęstszą opcją wybieraną przez mieszkańców Kielc są jednokomorowe zbiorniki betonowe o pojemności 10m3.

Szamba dwukomorowe

Dwukomorowe szamba betonowe to zbiorniki o pojemności od 7m3. Do ich produkcji stosujemy najnowsze technologie oraz wykorzystujemy takie materiały, jak: beton klasy od B-25 do B-40, beton B-30 W8, gęste, stalowe zbrojenie, kruszywo dolomitowe, plastyfikatory oraz stosujemy opatentowaną przez naszych inżynierów mieszkankę uszczelniającą i podwójną warstwę IZOLBETU.

Szamba wielokomorowe

Wielokomorowe szamba betonowe to zbiorniki, których proces produkcji przebiega podobnie do modeli dwukomorowych. Taką pojemność stosuje się przede wszystkim na bardzo dużych obiektach. System wielokomorowy polega na połączeniu ze sobą zbiorników betonowych jednokomorowych w taki sposób, żeby tworzyły jeden system.

Co wyróżnia nasze zbiorniki?

– 20 dni leżakowania,

– wzmocniona konstrukcja,

– 6-letnia gwarancja,

– wzmocniona szczelność,

– wzmocniona płyta.

Oferujemy również akcesoria do naszych szamb, które spełniają wszystkie normy sanitarne oraz ekologiczne. W naszej ofercie dla mieszkańców Kielc znajdują się: pokrywy wierzchnie typu lekkiego, ciężkiego i przejazdowe, kominki betonowe, włazy żeliwne oraz czujniki zapełnienia szamba. Z przyjemnością pomożemy z wyborem akcesoriów, które najlepiej odpowiedzą na Wasze potrzeby.

Transport i montaż zbiorników betonowanych do i w okolice miasta Kielce

Septic nie zajmuje się tylko produkcją zbiorników betonowych. W ramach naszej firmy świadczymy również usługi w zakresie transportu i montażu zbiorników na szambo. Kielce znajdują się w obszarze tych usług. Nasza flota składa się z 50 samochodów marki Volvo z HDS, przygotowanych do bezpiecznego transportu zbiorników. Świetna logistyka i terminowość sprawiają, że dostarczamy nasze szamba betonowe do Kielc do 4 dni roboczych. W przypadku zamówień indywidualnych staramy się dostarczyć zbiornik jeszcze tego samego dnia. Po stronie zamawiającego jest zagwarantowanie dojazdu dla samochodu ciężarowego do wykopu, w którym ma być osadzony zbiornik na szambo. Ponieważ razem ze zbiornikami przyjeżdżają nasi montażyści, prosimy klientów również o zorganizowanie dostępu do prądu, gdyż do instalacji szamba potrzebna jest praca wiertarko-mieszarki. Tego samego dnia klienci otrzymują również komplet dokumentacji do szamb, w tym 6-letnią gwarancję.

Dołącz do zadowolonych klientów z Kielc!

Septic to firma, będąca od wielu lat niekwestionowanym liderem na rynku produkcji, transportu i montażu szamba. Kielce to miasto, którego mieszkańcy stawiają na zaufaną i sprawdzoną firmę. Problem z brakiem podłączenia do kanalizacji można rozwiązać w łatwy i stosunkowo tani sposób, jakim jest instalacja zbiornika betonowego. Nie trzeba obawiać się nieprzyjemnych konsekwencji, gdyż współczesne szamba nie mają nic wspólnego z ich mniej higienicznymi starszymi siostrami i są wytwarzane z użyciem najnowocześniejszych technologii. Jeśli więc Wasze gospodarstwa domowe lub rolne nie mają podłączenia do kanalizacji, koniecznie powinniście rozważyć instalację szamba na swojej działce. Jeśli masz jakieś pytania, wątpliwości lub chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat naszej oferty kierowanej do miasta Kielce i aglomeracji kieleckiej, serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Nasi specjaliści z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie nurtujące Cię pytania.

Przykładowa oferta szamb betonowych – Kielce

W ostatnim czasie do Kielc dostarczyliśmy poniższe szamba betonowe:

 

Jeżeli interesują Cię szczegóły dotyczące naszych zbiorników betonowych na szambo z dostawą do Kielc, zadzwoń. Postaramy się odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania oraz przedstawić Ci kompleksową wycenę transportu i montażu zbiornika betonowego w Kielcach lub bliskiej okolicy.