Zbiorniki na szambo – Koszalin i okolice

Zapraszamy mieszkańców Koszalina i okolic do zapoznania się z ofertą Septic. Nasza firma to ponad trzydzieści lat doświadczenia, ciężkiej pracy oraz dogłębnej analizy rynku, w celu sprostania wymogom każdego klienta oraz wyznaczenia nowych norm naszym konkurentom. Jesteśmy polskimi liderami w dziedzinie opracowywania oraz produkcji szamb betonowych. Koszalin, jako jedno z najszybciej rozwijających się miast Polski, należy z kolei do miejsc, których mieszkańcy najchętniej sięgają właśnie po nasze konstrukcje. Szamba betonowe Septic to przede wszystkim wytrzymałość i szczelność, utrzymująca się przez wiele lat. Doceniają to mieszkańcy Koszalina i gmin ościennych.

Dlaczego to właśnie nasze szamba betonowe uchodzą za najlepsze w Koszalinie?

Mieszkańcy Koszalina mają dostęp do pełnej oferty Septic. W naszej ofercie znajdą Państwo zbiorniki jedno-, dwu- oraz wielokomorowe, dostępne w wielu wariantach, odznaczających się zróżnicowaniem pojemności. Aby móc uzyskać najlepszą możliwą trwałość naszych konstrukcji, podczas produkcji wykorzystujemy niezwykle wytrzymały beton klasy B-25 i wyższej, zależnie od rodzaju szamba betonowego, zamówionego przez klienta. Korzystamy także z technologii wibrowania betonu, w celu nadania mu idealnej wytrzymałości. Nasze konstrukcje wzmacniane są żebrowaniem ze stali szlachetnej (8ø – 14ø). Aby nasze szamba odznaczały się znakomitą szczelnością, nasi eksperci korzystają nie tylko z najskuteczniejszych preparatów, dostępnych na rynku (IZOLBET), ale także nowatorskich mieszanek, opracowywanych na przestrzeni lat w naszych zakładach. Proces produkcji zamykają minimum dwa tygodnie leżakowania. To właśnie to podejście sprawia, że mieszkańcy Koszalina tak chętnie sięgają po nasze konstrukcje.

Szamba Koszalin – co wyróżnia naszą ofertę?

Szamba betonowe Septic to nie tylko znakomita wytrzymałość i szczelność. To także przystępność oferty i wiarygodność naszych specjalistów, oparte na wieloletnim doświadczeniu i poznawaniu zmieniających się trendów na rynku. Oferujemy bezpłatny montaż zamówionych szamb we wszystkich rejonach Koszalina i okolic. Dzięki nowoczesnemu parkowi maszynowemu, wykorzystującymi pojazdy Volvo z HDS, a także doświadczonemu zespołowi logistycznemu, jesteśmy w stanie dostarczyć zamówiony zbiornik w ciągu zaledwie trzech dni roboczych.

Każdy zbiornik betonowy, tworzony w naszych zakładach, przechodzi szereg wnikliwych testów, zanim trafi on na miejsce wyznaczone przez klienta. Dzięki temu, każdy mieszkaniec Koszalina uzyskuje stuprocentową pewność, że nasza konstrukcja będzie ekologiczna, trwała i szczelna. Zapewniamy sześcioletnią gwarancję oraz niezbędną dokumentację, sporządzoną po zakończonych pracach.

Zapraszamy mieszkańców Koszalina i okolic do skorzystania z naszych usług!

Jesteśmy polskimi liderami, zapewniającymi naszym klientom najwyższej klasy szamba betonowe. Koszalin, a zarazem jego mieszkańcy od lat korzystają właśnie z naszych usług. Zapewniamy indywidualne podejście, konkurencyjne ceny, terminowość oraz rzetelność. Zapraszamy gorąco do skontaktowania się z nami i bliższego zapoznania się z naszą ofertą!

Mieszkańcy miejscowości Koszalin kupili ostatnio

W ostatnim czasie do Koszalina dostarczyliśmy poniższe szamba betonowe:

 

Jeżeli interesują Cię szczegóły dotyczące naszych zbiorników betonowych na szambo z dostawą do Koszalina, zadzwoń. Postaramy się odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania oraz przedstawić Ci kompleksową wycenę transportu i montażu zbiornika betonowego w Koszalinie lub bliskiej okolicy.