Zbiornik na szambo z dostawą do Ostrowa Wielkopolskiego

Jeżeli szukasz szamba, Ostrów Wielkopolski lub okolice to miejsce docelowe transportu i chcesz otrzymać nowoczesny zbiornik „na lata”, to dobrze trafiłeś. Firma Septic już od ponad trzydziestu lat wyznacza kolejne standardy na rynku zbiorników betonowych na terenie całego kraju. Odznaczamy się wiarygodnością, profesjonalizmem oraz nowoczesnym podejściem do produkcji naszych konstrukcji, ciesząc się olbrzymim uznaniem klientów, dla których niezbędne są ekologiczne szamba betonowe. Ostrów Wielkopolski, jako jedno z centrów przemysłowych swojego województwa, również należy do miejsc, z których najczęściej napływają do nas kolejne zlecenia. Zapraszamy gorąco wszystkich ostrowian do zapoznania się z poniższą ofertą!

Szamba betonowe – Ostrów Wielkopolski ufa kompleksowym usługom Septic

W Septic wierzymy, że wysokiej jakości zbiorniki to nie jedyna rzecz, na której producent powinien bazować swoją działalność. Równie istotna jest bowiem dla nas także i sama oferta, dotycząca montażu oraz dostawy zamówionych konstrukcji. Z tego też powodu, zapewniamy Państwu montaż szamba, bez względu na rozmiar, rodzaj czy przeznaczenie w regionie Ostrowa Wielkopolskiego. Wybierają szamba betonowe Septic stawiacie Państwo na kompleksową usługę.  Nasz doświadczony zespół logistyczny czuwa nad terminowością wszystkich dostaw, dbając o to, aby każde szambo betonowe znalazło się u klienta w ciągu zaledwie trzech dni roboczych. Nie ma dla nas żadnego znaczenia, w którym rejonie Ostrowa Wielkopolskiego się znajdujesz. Jako nieliczni na polskim rynku wystawiamy również sześcioletnią gwarancję na wszystkie zamówione u nas szamba.

Ekologia i trwałość na najwyższym poziomie!

Szamba betonowe Septic to przede wszystkim najwyższa jakość wykonania, uzyskana poprzez połączenie najnowszych technologii oraz najskuteczniejszych materiałów. Jako podstawowy budulec wykorzystujemy beton klasy B-25, wzmacniany dodatkowo poprzez wibrowanie. Konstrukcję uszczelniamy za pomocą podwójnych warstw IZOLBETu oraz własnych mieszanek, opracowanych na przestrzeni lat przez naszych ekspertów. Każdy zbiornik wyposażamy również w żebrowanie stalowe (8ø – 14ø) o znakomitej wytrzymałości, gwarantujący naszym klientom z Ostrowa Wielkopolskiego inwestycję na wiele lat.

W naszej ofercie znajdą Państwo rozmaite rodzaje zbiornika betonowego. Oferujemy bowiem konstrukcje jedno-, dwu- oraz wielokomorowe o różnych pojemnościach. Każdy zbiornik pozostawiamy na okres minimum czternastu dni – leżakowanie umożliwia uzyskanie maksymalnej trwałości konstrukcji. Jako najbardziej wiarygodny producent szamb, dostępny w Ostrowie Wielkopolskim, udostępniamy również klientowi pełną dokumentację. Wszystkie komponenty szamb posiadają odpowiednie atesty, potwierdzone testami jakości w naszych zakładach.

Zapraszamy wszystkich mieszkańców Ostrowa Wielkopolskiego i okolic do zapoznania się z naszą ofertą!

Jesteśmy rynkowymi liderami, od ponad trzydziestu lat dostarczającymi naszym klientom najwyższej jakości szamba betonowe. Ostrów Wielkopolski i jego mieszkańcy docenili nas za rzetelność, terminowość oraz indywidualne podejście do każdego klienta. To właśnie te cechy sprawiają, że każdego roku, do rosnącego grona naszych zadowolonych klientów dołączają kolejni zleceniodawcy z całej Polski. Zadzwoń do nas już dziś i przekonaj się, jak możemy pomóc także i Tobie!

Mieszkańcy miasta Ostrów Wlkp. wybrali zbiorniki

W ostatnim czasie do Ostrowa Wlkp. dostarczyliśmy poniższe szamba betonowe:

 

Jeżeli interesują Cię szczegóły dotyczące naszych zbiorników betonowych na szambo z dostawą do Ostrowa Wielkopolskiego, zadzwoń. Postaramy się odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania oraz przedstawić Ci kompleksową wycenę transportu i montażu zbiornika betonowego w Ostrowie Wlkp. lub bliskiej okolicy.