Zbiorniki betonowe z dostawą do Gdańska

Septic to firma, która jest liderem produkcji nowoczesnych zbiorników betonowych. Nasza oferta dla Gdańska obejmuje zbiorniki o różnym przeznaczeniu m.in zbiorniki przeciwpożarowe, zbiorniki na deszczówkę, gnojowicę oraz szamba betonowe. Gdańsk znajduje się w naszym obszarze dostaw. To, co wyróżnia zbiorniki betonowe Septic spośród innych dostępnych na gdańskim rynku to:

– wzmocniona konstrukcja,

– 6-letnia gwarancja,

– wzmocniona szczelność,

– wzmocniona płyta.

Ponadto, wszystkie elementy do naszych szamb spełniają wyśrubowane normy sanitarne oraz ekologiczne. Wszystkie nasze zbiorniki betonowe dostarczamy do samego Gdańska lub do wybranej przez klienta miejscowości ościennej.

Dlaczego mieszkańcy Gdańska ufają naszym zbiornikom na szambo?

Od początku naszego powstania, dokładaliśmy wszelkich starań, by spełniać wszystkie oczekiwania naszych klientów. Wiedzieliśmy, że chcemy dostarczać najlepsze szamba betonowe i aby to osiągnąć, nie wahaliśmy się sięgać po najnowocześniejsze technologie i najwyższej jakości komponenty. Wysoki standard naszych zbiorników betonowych został potwierdzony europejskim Certyfikatem EU, uprawniającym nas do działań we wszystkich krajach Wspólnoty.

Nie zapomnieliśmy o lokalnym rynku. Szamba betonowe SEPTIC cieszą się coraz większym zainteresowaniem w Województwie Pomorskim, a w szczególności w Gdańsku. Chociaż zdecydowanie jest to duże miasto, niektóre lokalizację w Gdańsku nadal nie mają dostępu do kanalizacji miejskiej ani perspektyw na jej szybkie zamontowanie. Mieszkańcy Gdańska ufają naszym zbiornikom na szambo, co potwierdzają przychylne komentarze:

„Mam zamontowany zbiornik od pół roku i jestem bardzo zadowolony. Wszystko przebiegło sprawnie – nie mam żadnych zastrzeżeń, co do transportu i montażu.” ~Jurek, klient indywidualny

„Gdybym miał zamawiać zbiorniki następnym razem, na pewno również zdecydowałbym się na Septic. Zespół zbiorników wielokomorowych perfekcyjnie spełnia swoje zadanie” ~Piotr, klient biznesowy

Jakie zbiorniki oferujemy mieszkańcom Gdańska?

W sytuacji, w której budynek nie jest do niej podłączony do sieci kanalizacyjnej, najlepszym rozwiązaniem staje się instalacja zbiornika betonowego. Rozwiązuje to problem z odprowadzaniem nieczystości  zarówno w gospodarstwie domowym, rolnym czy przedsiębiorstwie. Najważniejszy wybór, którego muszą dokonać nasi klienci, dotyczy konstrukcji i wymiarów zbiorników. Mieszkańcom Gdańska oferujemy:

Zbiorniki jednokomorowe

Jednokomorowe szamba betonowe to zbiorniki o pojemności od 4m3 do 12 m3. Wykonywane są z betonu klasy B-25, a proces ich produkcji obejmuje: wibrowanie, zbrojenie stalą żebrowaną oraz zabezpieczenie od zewnątrz specjalną mieszanką uszczelniającą oraz masą asfaltowo-kauczukową. Dzięki tym zabiegom uzyskujemy wysokojakościowy beton, będący tworzywem naszych szamb. Nasze zbiorniki betonowe mają 10 cm grubości i nie są cieniowane, co sprawia, że są bardziej wytrzymałe, niż te od konkurencji. Pokrywy do szamb są dobierane według potrzeb klienta – do ciągu pieszego zalecamy te standardowe, natomiast do przejazdowego rekomendujemy wzmocnione.

Zbiorniki dwukomorowe

Dwukomorowe szamba betonowe to zbiorniki o pojemności od 7m3 do 12m3. Do ich produkcji stosujemy najnowsze technologie oraz wykorzystujemy takie materiały, jak: beton klasy od B-25 do B-40, beton B-30 W8, gęste, stalowe zbrojenie, kruszywo dolomitowe, plastyfikatory oraz stosujemy opatentowaną przez naszych inżynierów mieszkankę uszczelniającą i podwójną warstwę IZOLBETU.

Zbiorniki łączone

Wielokomorowe szamba betonowe to zbiorniki, których proces produkcji przebiega podobnie do modeli dwukomorowych. Zbiorniki łączone stosuje się przede wszystkim na bardzo dużych obiektach. Połączone ze sobą zbiorniki betonowe tworzą jeden system.

W ofercie Septic znajdują się również pokrywy wierzchnie typu lekkiego, ciężkiego i przejazdowe, kominki betonowe, włazy żeliwne oraz czujniki zapełnienia szamba. Z chęcią pomożemy dobrać akcesoria najlepiej dopasowane do indywidualnych potrzeb.

Transport zbiorników na szambo – Gdańsk i okolice

Usługi Septic nie kończą się na produkcji solidnych szamb. Wysoki standard obsługi zachowujemy również podczas transportu i montażu naszych zbiorników. Posiadamy flotę 50 samochodów marki Volvo z HDS, przystosowanych do bezpiecznego przewozu szamb i gotowych do dostarczenia zbiorników betonowych do Gdańska w przeciągu od 1 do 3 dni roboczych. Tego samego dnia klienci otrzymują komplet dokumentacji do szamb, w tym 6-letnią gwarancję.

Transport zbiorników do Gdańska i ich montaż jest wyceniany indywidualnie. Po stronie zamawiającego spoczywa jedynie zagwarantowanie dojazdu dla samochodu ciężarowego do wykopu, w którym ma być osadzony zbiornik. Prosimy klientów również o zorganizowanie dostępu do prądu, gdyż do instalacji szamba potrzebna jest praca wiertarko-mieszarki.

Co wyróżnia nasze zbiorniki?

– 20 dni leżakowania,

– wzmocniona konstrukcja,

– 6-letnia gwarancja,

– szczelność,

– wzmocniona płyta.

Dołącz do zadowolonych klientów z Gdańska!

Septic to lider na rynku produkcji, transportu i montażu szamb betonowych. Gdańsk to miasto, którego mieszkańcy przekonali się, że stawianie na solidną i zaufaną firmę popłaca. Jeśli chcecie Państwo dowiedzieć się więcej na temat proponowanych przez nas rozwiązań, serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Nasi eksperci odpowiedzą na wszystkie nurtujące Państwa pytania.

Ostatnio dostarczone zbiorniki betonowe – Gdańsk