Zbiorniki betonowe na szambo – Leszno i okolice

Firma Septic to trzydzieści lat tradycji, doświadczenia i analiz na rynku krajowym i lokalnym. Dostarczamy nowoczesne szamba betonowe do Leszna oraz okolicznych miast i miasteczek. Dzięki ciężkiej pracy naszych ekspertów, wychodzących naprzeciw wszelkim wyzwaniom, jesteśmy polskim liderem w dziedzinie produkcji, montażu i projektowania zbiorników betonowych.

Rzetelne podejście do każdego z naszych klientów, a także sprawdzone metody produkcyjne sprawiły, że każdego roku do grona naszych zadowolonych klientów dołączają kolejne przedsiębiorstwa, dla których niezbędne są niezawodne zbiorniki betonowe na szambo. Leszno, jako jedno z rozwijających się miast naszego kraju, również należy do miast, którego mieszkańcy zaufali naszym specjalistom. Nasza oferta dla mieszkańców Leszna i okolic obejmuje szeroką gamę szamb: jedno-, dwu- oraz wielokomorowe, dostępne w kilku wariantach pojemnościowych. Zapraszamy do zapoznania się z poniższą ofertą!

Dlaczego mieszkańcy Leszna zaufali Septic?

Nasza firma dysponuje bogatym parkiem maszynowym, wyposażonym w pięćdziesiąt pojazdów Volvo z HDS, a także doświadczonym zespołem logistycznym. Mieszkańcy Leszna mogą liczyć na błyskawiczny transport szamb. Czas oczekiwania na dostarczenie zbiorników betonowych do Leszna wynosi zaledwie trzy dni robocze!

W Septic wierzymy, że każdy klient ceni sobie zarówno czas, jak i pieniądze. Z tego też powodu, nasze szamba betonowe posiadają pięcioletni okres gwarancyjny. Montaż zamówionych zbiorników na szambo w przygotowanym wykopie jest bezpłatny, zaś klient otrzymuje pełną dokumentację po zakończeniu prac.

Zapraszamy mieszkańców Leszna i okolic do zapoznania się z naszą ofertą!

Jako rynkowi liderzy z trzydziestoletnim doświadczeniem dobrze wiemy, czym powinny odznaczać się niezawodne szamba betonowe. Leszno, podobnie jak wiele innych polskich miast, zaufało nam właśnie z tego powodu. Zapewniamy atrakcyjne ceny, indywidualne podejście, terminowość oraz profesjonalne doradztwo ze strony naszych specjalistów.  Jeżeli jesteś mieszkańcem Leszna lub okolicznego miasta, skontaktuj się z nami już dziś.

Co cechuje nasze zbiorniki betonowe?

  • W produkcji naszych zbiorników betonowych wykorzystujemy tylko i wyłącznie beton najwyższej jakości, minimum klasy B-25.
  • Korzystamy z nowatorskiej technologii wibrowania, aby nadać budulcowi znakomitej trwałości.
  • Konstrukcję usztywniamy za pomocą żebrowania ze stali szlachetnej (8ø – 14ø), po czym uszczelniamy, wykorzystując w tym celu podwójne warstwy IZOLBETu oraz mieszanki, opracowane w naszych własnych zakładach.
  • Ukończony zbiornik pozostawiamy na minimum czternaście dni. Takie leżakowanie ma na celu nadanie mu największej możliwej trwałości.
  • Każdy zbiornik betonowy, tworzony w naszych zakładach, przechodzi szereg testów, aby możliwa była jego faktyczna zgodność z normami krajowymi oraz unijnymi.
  • Nasze szamba betonowe posiadają wszystkie niezbędne certyfikaty, dowodzące ich żywotności oraz ekologii. Dzięki temu, nie stanowią one żadnego zagrożenia dla środowiska naturalnego

Mieszkańcy Leszna wybrali zbiorniki betonowe

W ostatnim czasie do Leszna dostarczyliśmy poniższe szamba betonowe:

 

Jeżeli interesują Cię szczegóły dotyczące naszych zbiorników betonowych na szambo z dostawą do Leszna, zadzwoń. Postaramy się odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania oraz przedstawić Ci kompleksową wycenę transportu i montażu zbiornika betonowego w Lesznie lub bliskiej okolicy.