Firma Septic to trzydzieści lat tradycji, doświadczenia i analiz. Dzięki ciężkiej pracy naszych ekspertów, wychodzących naprzeciw wszelkim wyzwaniom, jesteśmy polskim liderem w dziedzinie produkcji, montażu i projektowania zbiorników betonowych na terenie całej Polski. Rzetelne podejście do każdego z naszych klientów, a także sprawdzone metody produkcyjne sprawiły, że każdego roku do grona naszych zadowolonych klientów dołączają kolejne przedsiębiorstwa, dla których niezbędne są niezawodne szamba betonowe. Leszno, jako jedno z rozwijających się miast naszego kraju, również należy do miast, którego mieszkańcy zaufali naszym specjalistom. Zapraszamy do zapoznania się z poniższą ofertą!

Co sprawia, że nasza oferta jest najkorzystniejszą na terenie Leszna i okolic?

W Septic wierzymy, że każdy klient ceni sobie zarówno czas, jak i pieniądze. Z tego też powodu, nasze szamba betonowe posiadają sześcioletni okres gwarancyjny. Montaż zamówionych konstrukcji jest całkowicie bezpłatny, zaś klient otrzymuje pełną dokumentację po zakończeniu prac. Mieszkańcy Leszna mogą także liczyć na błyskawiczny transport zamówionych szamb. Nasza firma dysponuje bowiem bogatym parkiem maszynowym, wyposażonym w pięćdziesiąt pojazdów Volvo z HDS, a także doświadczonym zespołem logistycznym. Dzięki temu, czas oczekiwania na dostarczenie zbiorników naszej produkcji wynosi zaledwie trzy dni robocze!

Szamba betonowe Septic – najwyższa jakość wykonania!

W produkcji naszych szamb betonowych wykorzystujemy tylko i wyłącznie beton najwyższej jakości, minimum klasy B-25. Korzystamy z nowatorskiej technologii wibrowania, aby nadać budulcowi znakomitej trwałości. Konstrukcję usztywniamy za pomocą żebrowania ze stali szlachetnej (8ø – 14ø), po czym uszczelniamy, wykorzystując w tym celu podwójne warstwy IZOLBETu oraz mieszanki, opracowane w naszych własnych zakładach. Ukończony zbiornik pozostawiamy na minimum czternaście dni. Takie leżakowanie ma na celu nadanie mu największej możliwej trwałości. Nasza oferta dla mieszkańców Leszna i okolic obejmuje szeroką gamę szamb: jedno-, dwu- oraz wielokomorowe, dostępne w kilku wariantach pojemnościowych.

Każdy zbiornik betonowy, tworzony w naszych zakładach, przechodzi szereg testów, aby możliwa była jego faktyczna zgodność z normami krajowymi oraz unijnymi. Nasze szamba posiadają wszystkie niezbędne certyfikaty, dowodzące ich żywotności oraz ekologii. Dzięki temu, nie stanowią one żadnego zagrożenia dla środowiska naturalnego w Lesznie i okolicach.

Zapraszamy mieszkańców Leszna i okolic do zapoznania się z naszą ofertą!

Jako rynkowi liderzy z trzydziestoletnim doświadczeniem dobrze wiemy, czym powinny odznaczać się niezawodne szamba. Leszno, podobnie jak wiele innych polskich miast, zaufało nam właśnie z tego powodu. Zapewniamy atrakcyjne ceny, indywidualne podejście, terminowość oraz profesjonalne doradztwo ze strony naszych specjalistów. Skontaktuj się z nami już dziś i zapewnij swojemu obiektowi szambo betonowe najwyższej klasy!

Mieszkańcy miasta Leszno wybrali zbiorniki: