Nasza firma od wielu lat specjalizuje się w produkcji wysokiej klasy zbiorników z betonu. W naszej ofercie znajdą Państwo szambo betonowe 10m3, który może również służyć np. jako zbiornik na deszczówkę 10000l. Używamy wyłącznie najlepszych materiałów, dzięki czemu każdy  nasz zbiornik betonowy 10m3 jest trwały, niezawodny i przede wszystkim bezpieczny. Wykorzystujemy beton cechujący się najwyższą jakością, co daje pewność, że produkowane zbiorniki na szambo 10000l będą bezawaryjnie służyły klientom przez wiele lat.

Zbiorniki betonowe dostępne w konfiguracji: 6

Zbiorniki na szambo 10m3

W naszej ofercie posiadamy szamba betonowe 10m3, zarówno w wersji jednokomorowej, jak i dwukomorowej. W obu przypadkach zbiornik 10m3 posiada wzmocnioną konstrukcję uszlachetnioną stalą, dzięki czemu finalny produkt jest jeszcze bardziej wytrzymały. Szczególną uwagę przykładamy również do wszystkich łączeń. Do uszczelniania zbiorników na szambo 10000l używamy wysokiej klasy mas asfaltowych, zapewniających perfekcyjną szczelność przez długie lata.

Zbiorniki 10m3 – jednokomorowe, dwukomorowy, łączone

Jako producent, oferujemy Państwo szamba betonowe 10000l w konkurencyjnej cenie. Podczas produkcji wykorzystujemy nowoczesną technologię wibracyjną, opracowaną przez naszych specjalistów. Dzięki niej, zbiornik na szambo 10m3 jest niezwykle trwały i cechuje się podwyższoną odpornością na czynniki zewnętrzne. W naszej ofercie dostępne są zarówno jednokomorowe i dwukomorowe zbiorniki betonowe 10000l. Ponad to posiadamy również zbiorniki łączone. Wymiary przedstawiają się następująco:

Najwyższej jakości zbiorniki na szambo 10000l Septic

Nasza firma posiada wszelkie niezbędne pozwolenia i atesty, wraz z certyfikatem EU (CE), dzięki któremu oferowane przez nas zbiorniki na szambo 10000l cieszą się dużą popularnością zarówno w Polsce, jak i w Europie. Wybierając zbiornik betonowy 10 m3 Septic mają Państwo pewność, że każdy element zestawu został skrupulatnie sprawdzony nie tylko pod kątem szczelności, ale również wytrzymałości. Oferujemy transport na terenie całego kraju, nieprzekraczający 4 dni roboczych. Nasi doświadczeni kierowcy zapewniają bezpieczny przewóz, dzięki czemu zbiorniki na szambo 10m3 są dostarczane w miejsce docelowe w takim stanie, w jakim opuściły naszą fabrykę.

Zbiornik na szambo 10m3 z profesjonalnym montażem

Jako producent z wieloletnim doświadczeniem, oferujemy Państwu nie tylko transport szamba 10m3, ale także jego montaż. Nasi specjaliści dysponują profesjonalnym sprzętem, wiedzą i umiejętnościami, aby przeprowadzić szybką i przede wszystkim bezpieczną instalację zbiornika. W skład zestawu, oprócz zbiornika na szambo 10m3, wchodzi również zwykła płyta i właz wykonany z betonu. W razie jakichkolwiek pytań, związanych m.in. z działaniem lub montażem, zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub e-mailowego. Nasi specjaliści z chęcią rozwieją wszelkie wątpliwości i pomogą wybrać najkorzystniejsze rozwiązanie. Ile kosztują szamba betonowe 10 m3? Cena jest uzależniona od typu zbiornika i można ją znaleźć w zakładce „Oferta” lub na podstronie konkretnego produktu.