Firma Septic oferuje szamba betonowe o pojemności 15000l, których wielkość będzie idealna dla średniej wielkości gospodarstwa. Przykładowy zbiornik na szambo 15m3 ma wymiary 300 x 240 x 260 cm. Trzeba pamiętać, że pojemnik montuje się w wykopie o odpowiednio większych wymiarach. Nasze szamba betonowe 15m3 cieszą się dużą popularnością dzięki ich trwałości, która jest objęta 5-letnią gwarancją, która dotyczy szczelności oraz wytrzymałości zbiornika. Warto tu wspomnieć o odporności na destrukcyjne działanie czynników zewnętrznych.

Zbiorniki betonowe dostępne w konfiguracji: 1

Wytrzymałe zbiorniki betonowe na szambo 15m3

Nasi specjaliści opracowali technologię wibracyjną, za której sprawą beton nabiera dodatkowej wytrzymałości. Dodatkowym wewnętrznym wzmocnieniem jest stelaż. Możesz mieć zatem pewność, że wyprodukowane przez nas zbiorniki na szambo 15m3 posłużą Ci przez lata.

Zbiorniki betonowe 15000l z transportem

Mamy świadomość, że produkty, które oferujemy, mają znaczne rozmiary oraz wagę. Dlatego oferujemy również ich transport oraz montaż. To pozwala nam na stworzenie indywidualnego kosztorysu dla każdego klienta.

Cena jest uzależniona od wybranego modelu szamba, odległości, którą musi pokonać nasz kierowca oraz czasu montażu w miejscu docelowym. Zapewniamy, że zbiorniki betonowe 15m3 docierają do celu w nienaruszonym stanie, ponieważ w specjalistyczny sposób zabezpieczamy każdy z elementów – zbiornik betonowy, płytę oraz właz. Szambo jest montowane przez naszych doświadczonych pracowników. Dysponują oni profesjonalnym sprzętem oraz fachową wiedzą. Dzięki ich pracy cały proces przebiega sprawnie. Zbiornik na szambo 15m3 instalowany jest w przygotowanym wcześniej wykopie. Nasi dotychczasowi klienci doceniają kompleksowe podejście, które jest jednym z filarów naszej działalności.