Zbiorniki betonowe dostępne w konfiguracji: 1

Zbiorniki betonowe 19 m3

Przedstawiamy naszą ofertę, w której znajdują się szamba betonowe o pojemności 19000l oraz o innych objętościach. Posiadamy zróżnicowane propozycje, zatem masz możliwość sięgnięcia po produkt idealnie dopasowany do potrzeb Twojego gospodarstwa domowego lub działalności. Spośród naszych produktów możesz wybrać zbiorniki na szambo 19m3, większe, mniejsze, jednokomorowe, dwukomorowe i łączone. W zależności od modelu również ich wymiary dopasujesz do swoich potrzeb. Niektóre są wyższe, inne bardziej płaskie i szersze.

Co wyróżnia zbiorniki betonowe Septic?

Najistotniejszy jest materiał, z którego zrobione są wszystkie elementy: zbiornik, płyta i właz. Opracowaliśmy technologię wibracyjną, za sprawą której beton jest wytrzymały i odporny nawet na długotrwałe działanie czynników zewnętrznych. Podwójne hydroizolowanie to dodatkowe zabezpieczenie szczelności. Możesz zapoznać się z posiadanymi przez nas certyfikatami, zezwoleniami oraz atestami na naszej stronie internetowej. Ponadto udzielamy 5-letniej gwarancji na wszystkie elementy produktu, zarówno w kwestii szczelności, jak i wytrzymałości konstrukcji.

Szamba betonowe z dostawą

W naszych sklepach nie tylko zamówisz zbiorniki betonowe 19m3, ale także transport i montaż. Produkt dotrze do Ciebie niezależnie od tego, gdzie mieszkasz, gdyż działamy na terenie całej Polski. Wysyłkę realizujemy już po 48 godzinach od sfinalizowania transakcji. W dniu dostawy wykonujemy także montaż. Nasi pracownicy posiadają niezbędne szkolenia, wiedzę oraz sprzęt konieczny do odpowiedniego zamontowania zbiornika na szambo 19000l. Umieszcza się go w uprzednio przygotowanym wykopie. Trzeba pamiętać, że wykop powinien być proporcjonalnie większy w stosunku do wymiarów zakupionego betonowego zbiornika. Podczas montażu dbamy o zachowanie odpowiedniego spadku rur kanalizacyjnych. Już po kilku dniach od zamówienia możesz cieszyć się gotowym szambem.