Septic zaczynał jako małe przedsiębiorstwo, by obecnie stać się niekwestionowanym liderem branży. Już od ponad dwudziestu lat zajmujemy się produkcją, transportem oraz montażem szamb betonowych. Od początków naszej firmy w 1995 roku nabraliśmy stosownego doświadczenia na rynku, które pozwoliło nam na stworzenie unikalnej oferty, spełniającej oczekiwania i potrzeby naszych klientów. Do produkcji naszych zbiorników, sięgamy tylko po najlepsze materiały wysokiej jakości od sprawdzonych producentów, a także korzystamy z najnowocześniejszych technologii. Potwierdzeniem wysokiego standardu naszych usług jest Certyfikat EU, pozwalający nam na prowadzenie działań we wszystkich krajach Unii Europejskiej.

Szamba betonowe – Katowice stawiają na Septic!

Na trasie naszych dostawców coraz częściej pojawia się Województwo Śląskie, a przede wszystkim Katowice. Część mieszkańców Katowic nadal nie posiada podłączenia do kanalizacji miejskiej, co jest powodem licznych problemów. Instalacja zbiornika betonowego to w przypadku tych osób najczęściej jedyne możliwe rozwiązanie, które jest stosunkowo łatwe i szybkie. Podłączenie szamba czasami budzi kontrowersje. Niektóre osoby obawiają się doznań, które mogą pamiętać z dzieciństwa, chociażby takich, jak nieprzyjemny zapach. Nowoczesne zbiorniki, dzięki wykorzystaniu złożonego procesu produkcji, są wolne od nieprzyjemnych sytuacji tego typu. Montaż szamba w gospodarstwie rolnym czy domowym już nie wiąże się ani z ryzykiem ulatniania się nieprzyjemnego zapachu, ani z możliwością niekontrolowanego wycieku. Szamba betonowe od Septic są bardzo szczelnie, więc możecie korzystać z nich bez strachu.

Dowodem na skuteczność i jakość tego rozwiązania, niech będą słowa naszych zadowolonych klientów z Gdyni:

„Na początku bałam się podłączenia szamba, obawiałam się nieprzyjemnych zapachów i trudności w obsłudze. Na szczęście, wszystko okazało się bardzo proste, a żadnego zapachu jeszcze nigdy nie wyczułam!” ~Mirosława, klientka indywidualny

„Szamba betonowe sprawdzają się zamiast kanalizacji w mojej firmie znakomicie. Gdybym miał komuś polecić to rozwiązanie, to na pewno skierowałbym ich do Septic, jestem w 100% zadowolony z ich usług” ~Jan, klient biznesowy

Oferta dla Katowic

Nasza oferta dla Katowic obejmuje wszystkie nasze regularne usługi i produkty. Najważniejsza decyzja, jaką muszą podjąć nasi klienci, dotyczy metrażu szamba. Jego wielkość wybiera się zazwyczaj ze względu na jego przeznaczenie.

Szamba jednokomorowe

Szamba jednokomorowe to zbiorniki betonowe o pojemności od 4 m3 do 12 m3. Wykonujemy je z betonu klasy B-25 przy użyciu takich technologii, jak: wibrowanie, zbrojenie stalą żebrowaną oraz zabezpieczenie od zewnątrz specjalną mieszanką uszczelniającą oraz masą asfaltowo-kauczukową. Cały proces ma na celu zagwarantowanie jak najwyższej solidności i szczelności zbiorników. Nasze szamba mają 10 cm grubości i nie są cieniowane, co sprawia, że są wytrzymalsze, niż inne dostępne na rynku zbiorniki. Na końcu dopasowujemy do szamb zbiorniki, zależnie od potrzeb klienta. Rekomendujemy standardowe włazy do ciągu pieszego, natomiast do przejazdowego – wzmocnione.

Szamba dwukomorowe

Szamba dwukomorowe to zbiorniki betonowe o pojemności od 7 m3 do 12 m3. Do ich produkcji wykorzystujemy nowoczesne technologie oraz solidne materiały, takie jak: beton klasy od B-25 do B-40, beton B-30 W8, gęste, stalowe zbrojenie, kruszywo dolomitowe, plastyfikatory oraz stosujemy opatentowaną przez naszych inżynierów mieszkankę uszczelniającą i podwójną warstwę IZOLBETU.

Szamba wielokomorowe

Szamba wielokomorowe produkujemy w taki sam sposób, jak zbiorniki dwukomorowe. Systemy szamb wielokomorowych, tworzonych z podłączonych ze sobą szamb jednokomorowych, sprawdzają się przede wszystkich przy dużych obiektach.

Co wyróżnia nasze zbiorniki?

– 20 dni leżakowania,

– wzmocniona konstrukcja,

– 6-letnia gwarancja,

– wzmocniona szczelność,

– wzmocniona płyta.

Nasza oferta obejmuje także dodatkowe elementy do szamb, które spełniają wszystkie normy ekologiczne i sanitarne. Naszym klientom proponujemy: pokrywy wierzchnie typu lekkiego, ciężkiego i przejazdowe, kominki betonowe, włazy żeliwne oraz czujniki zapełnienia szamba. Z przyjemnością pomożemy Wam wybrać najlepsze dla Was rozwiązania.

Transport i montaż

Nasza firma nie zajmuje się tylko produkcją zbiorników, świadczymy również usługi w ramach transportu oraz montażu szamb betonowych. Posiadamy flotę, która składa się 50, przystosowanych do bezpiecznego transportu samochodów Volvo z HDS. Dostarczamy nasze zbiorniki przeważnie od 1 do 3 dni roboczych, a w przypadku zamówień indywidualnych, nawet tego samego dnia, co złożone zamówienie. Dobra logistyka i terminowość naszych dostaw sprawia, że nasi klienci doceniają naszą obsługę również w tym zakresie. Zawsze prosimy jednak o ułatwienie dojazdu samochodowi ciężarowemu do wykopu, w którym ma być zainstalowane szambo. Ponieważ zbiorniki są montowane od razu, konieczne jest udostępnienie prądu, gdyż jest on potrzebny do zasilenia maszyn, takich jak wiertarko-mieszarki. Tego samego dnia klienci otrzymują również komplet dokumentacji do szamb, w tym 6-letnią gwarancję.

Dołącz do zadowolonych klientów z Katowic!

Septic to niewątpliwie lider na rynku produkcji, transportu oraz montażu szamba. Katowice to miasto, którego mieszkańcy wiedzą, że w tak ważnych kwestiach najlepiej zaufać firmie z wieloletnim doświadczeniem w branży. Cieszy nas fakt, że dzięki naszym usługom, tak wiele osób rozwiązało przykry problem związany z brakiem podłączenia do kanalizacji miejskiej. Chyba nie musimy już nikogo przekonywać, że nowoczesne zbiorniki to szybka, łatwa, a przede wszystkim czysta alternatywa. Jeśli Wasz budynek nie jest podłączony do kanalizacji miejskiej, zdecydowanie powinniście rozważyć montaż szamba betonowego w Waszym gospodarstwie domowym lub rolnym. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami – z przyjemnością odpowiemy na wszystkie nurtujące Was pytania.

Mieszkańcy miasta Katowice kupili ostatnio

W ostatnim czasie do Katowic dostarczyliśmy poniższe szamba betonowe:

 

Jeżeli interesują Cię szczegóły dotyczące naszych zbiorników betonowych na szambo z dostawą do Katowic, zadzwoń. Postaramy się odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania oraz przedstawić Ci kompleksową wycenę transportu i montażu zbiornika betonowego w Katowicach lub bliskiej okolicy.