Septic zaczynało w 1995 roku jako małe przedsiębiorstwo, by obecnie móc pochwalić się pozycją lidera na rynku produkcji, transportu i montażu szamb betonowych. Już od ponad dwudziestu lat stawiamy przede wszystkim na naszych klientów i swoją ofertą komponujemy w oparciu o ich potrzeby. Chcemy, by nasi klienci otrzymywali od nas najlepszy towar, dlatego do produkcji naszych zbiorników używamy tylko materiałów od sprawdzonych producentów i wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie. Wysoki standard naszych usług potwierdza europejski Certyfikat EU, dający nam uprawnienia do działań we wszystkich krajach Unii Europejskiej.

Szamba – Wrocław stawia na Septic!

Zbiorniki betonowe cieszą się coraz większym zainteresowaniem w Województwie Dolnośląskim, szczególnie we Wrocławiu. Mieszkańcy Wrocławia coraz częściej decydują się na to rozwiązanie, gdy mierzą się z problemem braku podłączenia do kanalizacji miejskiej. Część z nich wyraża wątpliwości, gdyż niektórym szambo kojarzy się z niezbyt przyjemnymi wrażeniami węchowymi z dzieciństwa. Obawiają się, że rozwiązując jeden problem, wygenerują sobie następny. Na szczęście, zbiorniki od Septic, dzięki wieloetapowemu procesowi produkcji są maksymalnie szczelne, co redukuje ryzyko ulatniania się nieprzyjemnego zapachu czy niekontrolowanego wycieku do minimum. Nowoczesne szamba są higieniczne i łatwe w użyciu, o czym przekonały się wszystkie osoby, które skorzystały z proponowanych przez nas rozwiązań.

Dowodem na skuteczność i jakość tego rozwiązania, niech będą słowa naszych zadowolonych klientów z Wrocławia:

„Zdecydowaliśmy się z żoną na montaż szamba, gdy wiedzieliśmy, że w najbliższym czasie nie mamy co liczyć na podłączenie szamba. Zbiornik betonowy zamontowany na naszej działce przez Septic świetnie się sprawdza i nie mamy już problemu” ~Paweł, klient indywidualny

„Nie ma dużo mówić – jeśli musicie mieć podłączone szambo na Waszej działce, postawcie na Septic. Załatwią sprawę szybko, sprawnie i tanio” ~Maria, klientka biznesowa

Oferta dla Wrocławia

W naszej ofercie dla Wrocława znajdziecie pełen zestaw produktów i usług, które świadczy Septic. Najważniejszy wybór, którego muszą dokonać nasi klienci, dotyczy konstrukcji szamba. Poniżej znajdziecie opisy poszczególnych modeli, a także metod ich produkcji.

Szamba jednokomorowe

Jednokomorowe szamba betonowe to zbiorniki o pojemności od 4 m3 do 12 m3. Wykonywane są z betonu klasy B-25, a proces ich produkcji obejmuje: wibrowanie, zbrojenie stalą żebrowaną oraz zabezpieczenie od zewnątrz specjalną mieszanką uszczelniającą oraz masą asfaltowo-kauczukową. Dzięki tym zabiegom uzyskujemy wysokojakościowy beton, będący tworzywem naszych szamb. Nasze zbiorniki betonowe mają 10 cm grubości i nie są cieniowane, co sprawia, że są bardziej wytrzymałe, niż te od konkurencji. Pokrywy do szamb są dobierane według potrzeb klienta – do ciągu pieszego zalecamy te standardowe, natomiast do przejazdowego rekomendujemy wzmocnione.

Szamba dwukomorowe

Dwukomorowe szamba betonowe to zbiorniki o pojemności od 7 m3 do 12 m3. Do ich produkcji stosujemy najnowsze technologie oraz wykorzystujemy takie materiały, jak: beton klasy od B-25 do B-40, beton B-30 W8, gęste, stalowe zbrojenie, kruszywo dolomitowe, plastyfikatory oraz stosujemy opatentowaną przez naszych inżynierów mieszkankę uszczelniającą i podwójną warstwę IZOLBETU.

Szamba wielokomorowe

Wielokomorowe szamba betonowe to zbiorniki, których proces produkcji przebiega podobnie do modeli dwukomorowych. Taką pojemność stosuje się przede wszystkim na bardzo dużych obiektach. System wielokomorowy polega na połączeniu ze sobą zbiorników betonowych jednokomorowych w taki sposób, żeby tworzyły jeden system.

Co wyróżnia nasze zbiorniki?

– 20 dni leżakowania,

– wzmocniona konstrukcja,

– 6-letnia gwarancja,

– wzmocniona szczelność,

– wzmocniona płyta.

Poza zbiornikami, w naszej ofercie znajdziecie także dodatkowe elementy do szamb, spełniające wszystkie normy ekologiczne oraz sanitarne, takie jak: pokrywy wierzchnie typu lekkiego, ciężkiego i przejazdowe, kominki betonowe, włazy żeliwne oraz czujniki zapełnienia szamba. Z przyjemnością pomożemy Wam z wyborem akcesoriów, które najlepiej odpowiedzą na Wasze potrzeby.

Transport i montaż

Septic to nie tylko producent zbiorników betonowych, zajmujemy się również transportem oraz montażem szamb. Na naszą flotę składa się 50 samochodów Volvo z HDS, które są przystosowane do bezpiecznego transportu naszych produktów. Zawsze jesteśmy punktualni, dzięki naszej doskonałej logistyce. Wszystkie zamówienia dostarczamy w przeciągu 1-3 dni roboczych, a w przypadku tych indywidualnych – nawet tego samego dnia. Nasi klienci są zobowiązani do przygotowania przestrzeni do wjazdu samochodu ciężarowego pod wykop. Montażyści będą z kolei potrzebować prądu do urządzeń elektrycznych. Tego samego dnia dostarczamy również również komplet dokumentacji do szamb, w tym 6-letnią gwarancję.

Dołącz do zadowolonych klientów z Wrocławia!

Septic to firma, która już od wielu lat jest liderem w branży produkcji, transportu i montażu szamba. Wrocław to miasto, którego mieszkańcy wiedzą, że warto stawiać na ekspertów, dlatego stawiają na naszą firmę. Montaż zbiornika betonowego często jest najlepszym rozwiązaniem dla osób, które nie mają perspektyw na rychłe podłączenia do kanalizacji miejskiej. Wiemy, że niektórzy mogą mieć początkowo wątpliwości, jednak gwarantujemy, że 100% naszych klientów jest zadowolonych z naszych szamb, nawet jeśli wcześniej mieli obawy. Współczesne zbiorniki są ultra szczelne i nie ma powodu, by bać się nieprzyjemnego zapachu, nie mówiąc już o niekontrolowanym wycieku. Jeśli więc Wasze gospodarstwa domowe lub rolne nie mają podłączenia do kanalizacji, koniecznie powinniście rozważyć instalację szamba na swojej działce. Jeśli macie jakieś pytania, wątpliwości lub chcielibyście dowiedzieć się więcej na temat naszej oferty, serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Nasi specjaliści z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie nurtujące Was pytania.

Ostatnio zamówione szamba – Wrocław

W ostatnim czasie do Wrocławia dostarczyliśmy poniższe szamba betonowe:

 

Jeżeli interesują Cię szczegóły dotyczące naszych zbiorników betonowych na szambo z dostawą do Wrocławia, zadzwoń. Postaramy się odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania oraz przedstawić Ci kompleksową wycenę transportu i montażu zbiornika betonowego we Wrocławiu lub bliskiej okolicy.