Nasza firma SEPTIC od niemal 30 lat specjalizuje się w produkcji najwyżej jakości zbiorników betonowych, dedykowanych zarówno osobom prywatnym, jak i klientom biznesowym. Oferujemy szamba betonowe z dostawą m.in. do Starogardu Gdańskiego, z bezpłatnym montażem i profesjonalnym poradnictwem na każdym etapie realizacji zamówienia. Znajdziesz u nas również zbiorniki na deszczówkę, zbiorniki przeciwpożarowe, separatory tłuszczów czy szamba modułowe — produkty posiadają odpowiednie certyfikaty, w tym EU (CE).

Szamba z dowozem do Starogardu Gdańskiego

Jako wieloletni producent zbiorników betonowych oferujemy kompleksowe usługi, obejmujące sprzedaż, dowóz i montaż naszych produktów. Firma SEPTIC to wykwalifikowany i zgrany zespół fachowców, posiadających odpowiednią wiedzę i doświadczenie — możesz nam zaufać!

Bezpieczna dostawa do Starogardu Gdańskiego

Dysponujemy nowoczesną flotą, w której znajdują się nowe i w pełni sprawne auta ciężarowe z dźwigiem. Dzięki dopracowanej w każdym szczególe strategii logistycznej jesteśmy w stanie w ciągu 2-3 dni dostarczyć Twoje szamba betonowe. Starogard Gdański to jedno z wielu miejsc dostaw — skontaktuj się z nami, by omówić szczegóły.

Profesjonalny montaż i obsługa klienta

Nie musisz obawiać się trudności związanych z montażem — bierzemy to na siebie! Nasi wykwalifikowani eksperci za darmo zamontują zbiornik, tak aby spełniał wszystkie sanitarne i ekologiczne normy. To gwarancja bezpiecznego i komfortowego użytkowania szamba. Starogard Gdański znajduje się wśród obsługiwanych przez nas lokalizacji, także w zakresie montażu i fachowego doradztwa.

Zbiorniki betonowe z gwarancją na 6 lat

Szukasz zbiorników betonowych wyróżniających się dużą trwałością i imponującą szczelnością? Nasza firma stawia na najwyższą jakość, a dzięki wykorzystaniu starannie dobranych surowców i sięgnięciu po nowoczesne technologie możliwe jest otrzymanie optymalnych parametrów.

Szambo betonowe o optymalnych parametrach

Przygotowaliśmy dla Ciebie szamba betonowe wyprodukowane na bazie twardego i grubego betonu — korzystamy min. z klasy B-25. Nasze wyroby posiadają kompletną dokumentację, która potwierdza zgodność z wszelkimi wymaganymi normami. Wszystkie zbiorniki poddawane są procesom wibrowania i leżakowania, do ich zbrojenia wykorzystujemy stal żebrowaną.

Wybierz zbiornik dla siebie

Mieszkasz w okolicy Starogardu Gdańskiego? Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą. Znajdziesz w niej szamba jednokomorowe, dwukomorowe i wielokomorowe, a także szeroki wybór dodatków w postaci włazów, kominków betonowych, płyt przejazdowych czy pokryw.

Ostatnio dostarczone zbiorniki – Starogard Gdański

W ostatnim czasie do Starogardu Gdańskiego dostarczyliśmy poniższe szamba betonowe:

 

Jeżeli interesują Cię szczegóły dotyczące naszych zbiorników betonowych na szambo z dostawą do Starogardu Gdańskiego, zadzwoń. Postaramy się odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania oraz przedstawić Ci kompleksową wycenę transportu i montażu zbiornika betonowego w Starogardzie Gdańskim lub bliskiej okolicy.