Nasza firma już od ponad trzydziestu lat dostarcza klientom biznesowym i indywidualnym szamba betonowe najwyższej jakości. Nasi specjaliści przez cały czas monitorują rynek i jego wymogi, co umożliwia nam dostosowanie oferty do zmieniających się norm, aby móc sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających zleceniodawców. To właśnie dzięki ciężkiej pracy naszych specjalistów, firma Septic pozostaje obecnie polskim liderem, oferującym różnorodne szamba betonowe. Jelenia Góra należy tu zarazem do miast, które najczęściej korzystają z naszych usług. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Szamba Jelenia Góra

Firma Septic oferuje Państwu szeroką gamę zbiorników, wykonanych z najwyższej klasy betonu. Opracowujemy i tworzymy szamba jedno-, dwu- oraz wielokomorowe. Popularność naszych zbiorników betonowych na terenie Jeleniej Góry zagwarantował im darmowy montaż oraz szeroki wybór dostępnych pojemności, a także indywidualne podejście naszych ekspertów do każdego ze zleceń. Do każdego zlecenia wystawiamy także sześcioletnią gwarancję.

Rodzaje zbiorników betonowych, dostępnych w naszej ofercie

Bez względu na to, czy potrzebny Ci zbiornik betonowy typu jedno-, dwu- tudzież wielokomorowego, nasi specjaliści pomogą Tobie w znalezieniu szamba idealnego, prezentującego sobą najwyższy standard wykonania na terenie Jeleniej Góry i jej okolic. W produkcji naszych szamb betonowych wykorzystujemy tylko i wyłącznie materiały najwyższej jakości, na czele z trwałym betonem klasy B-25 i wyższej oraz stalą szlachetną (8ø – 14ø). Posługując się własnymi mieszankami uszczelniającymi, a także nowatorską technologią wibrowania betonu, zapewniamy naszym klientom najwyższy standard usług, dostępny na polskim rynku.

Szamba betonowe Septic – najlepsze w Jeleniej Górze!

Każde szambo betonowe, zamówione przez naszych klientów, przechodzi przez przynajmniej dwutygodniowe leżakowanie, dzięki czemu uzyskana konstrukcja jest zauważalnie trwalsza. Aby móc zapewnić najwyższy standard wykonania na terenie Jeleniej Góry i jej okolic, za każdym razem przeprowadzamy szereg rygorystycznych testów jakościowych naszych szamb. Posiadamy wszystkie niezbędne certyfikaty jakości.

W Septic doskonale wiemy, jak potrzebne są prawidłowo wykonane szamba. Jelenia Góra nie jest tu wyjątkiem – zapewniamy naszym klientom błyskawiczną dostawę w 1-3 dni roboczych, posługując się nowoczesnym parkiem maszynowym. Zależy nam bowiem, aby każdy zamówiony zbiornik stanowił idealne świadectwo naszego trzydziestoletniego doświadczenia, zapewniając klientowi najwyższą jakość, dostępną na rynku. Zapraszamy klientów z Jeleniej Góry i okolic do kontaktu i przekonania się, dlaczego w dziedzinie szamb betonowych nie mamy sobie równych!

Ostatnio zamówione szamba – Jelenia Góra

W ostatnim czasie do Jeleniej Góry dostarczyliśmy poniższe szamba betonowe:

 

Jeżeli interesują Cię szczegóły dotyczące naszych zbiorników betonowych na szambo z dostawą do Jeleniej Góry, zadzwoń. Postaramy się odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania oraz przedstawić Ci kompleksową wycenę transportu i montażu zbiornika betonowego w Jeleniej Górze lub bliskiej okolicy.