Zbiorniki betonowe 11m3, które znajdują się w naszej ofercie, są jednymi z najczęściej wybieranych przez naszych klientów. Najlepszej jakości beton, z którego są wykonywane szamba 11m3, jest gwarantem niezawodności i trwałości konstrukcji. Wszystkie szamba Septic wykonane są z wysokiej jakości surowca wzmacnianym stalowymi prętami, które usztywniają konstrukcję, zapewniając stabilność.

Zbiorniki betonowe dostępne w konfiguracji: 1

Szamba betonowe 11000l – solidność i trwałość

Istotną informacją dla naszych Klientów, jest fakt, że zbiorniki betonowe 11000l otrzymały atesty oraz certyfikat UE (CE). Cała konstrukcja składa się z kilku elementów: zbiornika, płyty zwykłej i włazu. Wysokiej jakości surowce użyte podczas produkcji sprawiają, że zbiorniki są odporne na szkodliwe działanie czynników zewnętrznych.

Zbiorniki na szambo o objętości 11m3 zmieszczą 11000 l nieczystości, a ich wymiary to 250 x 200 x 280 cm. Pod takie szambo należy przygotować odpowiedni wykop, nieco większy niż wielkość pojemnika.

Szamba betonowe 11m3 z dostawą

Decydując się na zakup naszego zbiornika na szambo 11m3, warto pamiętać, że zajmujemy się nie tylko sprzedażą, ale też transportem i montażem. Wybrany przez Ciebie model dowieziemy w dowolne miejsce na terenie całego kraju, niezależnie od tego, czy są to okolice Warszawy czy Suwałki. Zbiorniki na szambo 11000l są odpowiednio zabezpieczane, aby żaden z elementów nie został uszkodzony podczas transportu. Otrzymujesz produkt w dokładnie takim samym stanie, w jakim „zszedł z taśmy produkcyjnej”.

Jeżeli po zapoznaniu się z naszą ofertą nadal nie możesz podjąć decyzji na temat tego, jaki zbiornik na szambo wybrać i na jaką objętość postawić, z chęcią pomożemy Ci w dokonaniu wyboru. Nasi specjaliści doradzą Ci i przeanalizują informacje, które im przekażesz, by wybrać produkt jak najlepiej spełniający Twoje oczekiwania. Cenę finalną za każdym razem ustalamy indywidualnie. Najczęściej cena obejmuje koszt produktu, transportu oraz montażu, który standardowo wykonujemy w dniu, w którym dostarczamy towar.