Producent zbiorników betonowych – Łódź wybiera Septic!

Septic to niekwestionowany lider w branży produkcji, transportu i montażu zbiorników betonowych. Oferujemy zbiorniki betonowe w różnych konfiguracjach m.in na deszczówkę, przeciwpożarowe i szamba betonowe. Łódź to miasto, którego mieszkańcy stawiają na rzetelność i doświadczenie, dlatego zbiorniki Septic cieszą się dużym zainteresowaniem wśród mieszkańców całej aglomeracji łódzkiej. Dzięki nam, wielu jego mieszkańców Łodzi i okolic rozwiązało swój znaczący problem, jakim był brak dostępu do kanalizacji miejskiej. W ramach naszej oferty dla Łodzi dostępne są wszystkie produkty i usługi wykonywane przez Septic.

Szamba Septic cieszą się zaufaniem mieszkańców Łodzi

Zaczynaliśmy jako małe przedsiębiorstwo, by obecnie stać się niezrównanym liderem branży. Już od ponad dwudziestu lat zajmujemy się produkcją, transportem oraz montażem szamb betonowych w Łodzi i innych miastach na terenie całego kraju. Od początków naszej firmy w 1995 roku nabraliśmy cennego doświadczenia na lokalnym i krajowym rynku, które pozwoliło nam na stworzenie unikalnej oferty, spełniającej oczekiwania i potrzeby naszych klientów. Do produkcji naszych zbiorników, sięgamy tylko po najlepsze materiały wysokiej jakości od sprawdzonych producentów, a także korzystamy z najnowocześniejszych technologii. Potwierdzeniem wysokiego standardu naszych usług jest Certyfikat EU, pozwalający nam na prowadzenie działań we wszystkich krajach Unii Europejskiej. Słowa zadowolonych klientów z Łodzi są najlepszym świadectwem jakości naszych usług:

„Nie sądziłem, że cały proces podłączenia szamba będzie taki sprawny. Septic wykonał robotę znakomicie, polecam ich wszystkim znajomym” ~Marek, klient indywidualny

„Eksperci z Septic byli pomocni już od samego początku. Doradzili najlepsze rozwiązanie dla mojej firmy, a następnie bardzo szybko uporali się ze wszystkim. Polecam z całego serca” ~Aldona, klientka biznesowy

Jak widać, zbiorniki na szambo Septic i nasze usługi cieszą się zaufaniem mieszkańców Łodzi.

Zbiorniki betonowe – oferta dla mieszkańców Łodzi

Jako wiodący producent zbiorników betonowych w Polsce kładziemy szczególny nacisk na rynki lokalne. Ważnym dla nas rynkiem jest Województwo Łódzkie, a przede wszystkim jej stolica – Łódź. Szamba betonowe wysyłane do Łodzi trafiają zarówno do gospodarstw domowych i rolnych jak i obiektów przemysłowych. Część mieszkańców Łodzi nadal nie ma podłączenia do kanalizacji miejskiej, co jest powodem licznych bolączek. Instalacja zbiornika betonowego to w przypadku tych osób najczęściej jedyne możliwe rozwiązanie, które jest stosunkowo łatwe i szybkie.

Oferta dla mieszkańców Łodzi to zbiorniki betonowe w różnych konfiguracjach – zarówno pod względem konstrukcji, jak i pojemności.

Zbiorniki betonowe jednokomorowe

Jednokomorowe zbiorniki betonowe to szamba o pojemności od 4m3 do 12m3. Do ich produkcji wykorzystujemy beton z klasy B-25. Przy produkcji wykorzystujemy: wibrowanie, zbrojenie stalą żebrowaną oraz zabezpieczenie od zewnątrz specjalną mieszanką uszczelniającą oraz masą asfaltowo-kauczukową. Taki proces tworzenia zbiorników jest gwarancją solidności naszych szamb. Jednokomorowe zbiorniki Septic mają 10 cm grubości i nie są cieniowane. Pokrywy do szamb dopasowujemy zależnie do potrzeb klienta. Do ciągu pieszego rekomendujemy standardowe, natomiast do przejazdowego – wzmocnione.

Zbiorniki betonowe dwukomorowe

Dwukomorowe zbiorniki betonowe to szamba o pojemności od 7m3 do 12m3. Proces ich produkcji obejmuje innowacyjne technologie oraz wysokiej jakości materiały, takie jak: beton klasy od B-25 do B-40, beton B-30 W8, gęste, stalowe zbrojenie, kruszywo dolomitowe, plastyfikatory oraz stosujemy opatentowaną przez naszych inżynierów mieszkankę uszczelniającą i podwójną warstwę IZOLBETU.

Zbiorniki betonowe wielokomorowe

Proces produkcji wielokomorowych szamb betonowych jest analogiczny do modeli dwukomorowych. Tego typu zbiorniki betonowe stosuje się przede wszystkim na bardzo dużych obiektach. Wielokomorowy system polega na połączeniu ze sobą wielu zbiorników betonowych w taki sposób, by tworzyły jedną instalację.

Co wyróżnia nasze szamba betonowe?

– 20 dni leżakowania,

– wzmocniona konstrukcja,

– 6-letnia gwarancja,

– wzmocniona szczelność,

– wzmocniona płyta.

W naszej ofercie dla mieszkańców Łodzi znajdują się również dodatkowe elementy do szamb, spełniające wszystkie normy sanitarne i ekologiczne. Naszym klientom proponujemy: pokrywy wierzchnie typu lekkiego, ciężkiego i przejazdowe, kominki betonowe, włazy żeliwne oraz czujniki zapełnienia szamba. Z przyjemnością pomożemy wybrać najlepsze dla Państwa rozwiązania.

Transport i montaż szamba – Łódź i okolice

Septic nie ogranicza się tylko do produkcji szamb, zajmuje się także transportem oraz montażem naszych zbiorników betonowych. Flota składa się 50, przystosowanych do bezpiecznego przewozu towaru samochodów Volvo z HDS. Dostawa zbiorników na szambo do klienta z Łodzi lub okolicy zajmuje nam zazwyczaj do 3 dni roboczych. Doskonała logistyka i niezawodna terminowość naszych dostawców sprawia, że możemy się poszczycić najwyższą jakością w zakresie tej usługi.

Naszych klientów prosimy o ułatwienie nam dojazdu do wykopu i przygotowanie wjazdu dla samochodu ciężarowego. Ze względu na to, że z dostawcami przyjeżdżają od razu montażyści, konieczne jest także zorganizowanie dostępu do prądu, gdyż będzie potrzebny do używanych przez nich maszyn. Tego samego dnia klienci otrzymują również komplet dokumentacji do szamb, w tym 6-letnią gwarancję.

Dołącz do zadowolonych klientów z Łodzi!

Jeśli brak możliwości podłączenia do kanalizacji miejskiej w Łodzi lub okolicy to również Państwa bolączka, koniecznie rozważcie instalację szamba betonowego w gospodarstwie domowym, rolnym lub firmie. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami – z przyjemnością odpowiemy na wszystkie nurtujące Państwa pytania.

Ostatnio dostarczone szamba betonowe – Łódź i okolice

W ostatnim czasie do Łodzi dostarczyliśmy poniższe szamba betonowe:

 

Jeżeli interesują Cię szczegóły dotyczące naszych zbiorników betonowych na szambo z dostawą do Łodzi, zadzwoń. Postaramy się odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania oraz przedstawić Ci kompleksową wycenę transportu i montażu zbiornika betonowego w Łodzi lub bliskiej okolicy.