Nasza firma specjalizuje się w produkcji m.in. niezwykle trwałych i wytrzymałych zbiorników betonowych. W ofercie znajdą państwo m.in. zbiorniki na szambo 5000l. Betonowe szamba 5m3 budujemy wyłącznie z materiałów najwyższej klasy, dzięki czemu  wyróżniają się solidną konstrukcją, gwarantującą długie i bezproblemowe użytkowanie. Oferujemy m.in. jednokomorowe szambo 5m3, składające się ze zbiornika betonowego 5000l, zwykłej płyty oraz włazu, również wykonanego z betonu.

Zbiorniki betonowe dostępne w konfiguracji: 2

Najwyższej jakości zbiornik na szambo 5m3

Podczas produkcji szamb 5m3, wykorzystujemy technologię wibracyjną, stworzoną przez naszych wykwalifikowanych ekspertów. Ponadto, cała konstrukcja zbiornika na szambo 5000l jest wzmocniona uszlachetnioną stalą, która gwarantuje długowieczność. To połączenie sprawia, że szamba betonowe 5m3 są niezwykle odporne na czynniki zewnętrze. Jako profesjonaliści, zapewniamy bezpieczny transport, realizowany przez doświadczonych kierowców. Dzięki nim, mają Państwo pewność, że dostarczone elementy są w takim samym stanie, w jakim opuściły fabrykę. Co więcej, gwarantujemy terminowość i krótki czas dostawy, wynoszący do 4 dni roboczych.

Szambo betonowe 5m3 – montaż

Nasi specjaliści dysponują niezbędnymi narzędziami, a także wiedzą i doświadczeniem, aby przeprowadzić szybki i przede wszystkim bezpieczny montaż. Szambo betonowe 5m3 ma zazwyczaj długość 2,5 m, szerokość 2 m, zaś wysokość z płytą wynosi 1,35 m. Do montażu zbiornika na szambo 5000l niezbędne wykonanie nieco większego wykopu. Szambo 5m3 świetnie sprawdzi się w przypadku niewielkich gospodarstw domowych. W razie jakichkolwiek pytań, zachęcamy do kontaktu. Nasi eksperci z chęci rozwieją wszelkie wątpliwości i doradzą wybór najkorzystniejszego rozwiązania.