Wybór zbiornika na nieczystości ma ogromne znaczenie. Każde gospodarstwo, którego nie można podłączyć do sieci kanalizacyjnej, musi posiadać szambo. Lublin jest miastem, w którym oferujemy swoje usługi montażu tego typu produktów. Firma Septic wykonuje zbiorniki betonowe, zajmuje się ich dostarczeniem do klienta, a także instalacją w przygotowanym wykopie. Gwarantujemy wysoką jakość szamba oraz usługi na najwyższym poziomie. Posiadamy certyfikaty, dzięki którym naszą ofertę możemy kierować do odbiorców w całej Unii Europejskiej. Także mieszkańców Lublina oraz okolic zachęcamy do skorzystania z usług Septic.

Zamontujemy szambo betonowe w Lublinie i okolicach

Wybór szamba to odpowiedzialna decyzja. Montaż właściwego zbiornika jest istotny z kilku powodów. Przede wszystkim konieczność odprowadzania nieczystości w gospodarstwie jest wymogiem prawnym. Niestety, nie w każdym miejscu istnieje możliwość przyłączenia obiektu do sieci kanalizacji. Pozostaje wówczas obowiązek znalezienia alternatywy. Jedną z nich są właśnie szamba betonowe. Lublin to lokalizacja, do jakiej bez problemu jesteśmy w stanie dostarczyć produkowane przez nas zbiorniki. Produkty firmy Septic charakteryzują się wysoką jakością, wytrzymałością oraz szczelnością. Co więcej, gwarantujemy tani transport, możliwy dzięki temu, że posiadamy nowoczesną flotę pojazdów z dźwigami. To sprawia, że zamówiony zbiornik betonowy trafia do Państwa w krótkim czasie od momentu zamówienia, a montaż trwa bardzo krótko. Wyspecjalizowani fachowcy dokonają instalacji szamba w Lublinie i nie tylko.

Szeroki wybór zbiorników

W zależności od potrzeb oraz możliwości infrastrukturalnych klienta wykonujemy szamba betonowe o różnorodnych wymiarach. Od Państwa zależy, czy zamówicie zbiornik o pojemności 4, czy 12 litrów, czy zdecydujecie się na inną wielkość. W naszej ofercie mamy szamba jednokomorowe, dwukomorowe, a także wielokomorowe. Jeżeli nie macie pewności, jakiego produktu potrzebujecie, z chęcią odpowiemy na wszelkie pytania oraz wyjaśnimy wątpliwości. Zachęcamy do kontaktu. Dzięki temu doradzimy, jaki zbiornik będzie najbardziej odpowiedni w przypadku określonego budynku oraz działki. Warto także podkreślić, iż nasze produkty można wykorzystać do gromadzenia ścieków, gnojówki czy wody deszczowej. Ich przeznaczenie jest więc szerokie, tym bardziej zachęcamy do skorzystania z usług Septic.

Gwarantujemy jakość dla mieszkańców Lublina i nie tylko

Oczywiście każde szambo betonowe, które wykonujemy, jest objęte sześcioletnią gwarancją. Jesteśmy przekonani o wysokiej jakości naszych usług oraz produktów, dlatego oferujemy tak długi okres gwarancyjny. Proponowane przez nas zbiorniki dla mieszkańców Lublina oraz okolic wyprodukowane są z najlepszego, mocnego betonu, dzięki czemu nie ma obaw o ich wytrzymałość. Poza tym uzupełniamy je zbrojeniami, a także dodatkowym wzmocnieniem po zewnętrznej stronie. To zapewnia naszym produktom długowieczność. Nie tylko są wytrzymałe na czynniki zewnętrzne, ale też wyjątkowo szczelne, co ma znaczenie dlatego, że niemożliwe jest przenikanie nieczystości do gruntu.

Kup zbiornik prosto od producenta

Kupno szamba to ważna decyzja. Oczywiście to, co najważniejsze, to fakt, że usuwanie nieczystości jest obowiązkiem właściciela posesji. Wybór właściwego zbiornika może spowodować, że jego eksploatacja będzie łatwa i przede wszystkim tania. Aspekty ekologiczne oraz ekonomiczne niewątpliwie mają znaczenie dla użytkownika. Wysokiej jakości, wytrzymały zbiornik betonowy na pewno będzie służył przez długi czas, co wpłynie na niższe koszty. Zamówienie szamba u producenta również obniża cenę, na przykład ze względu na brak pośrednika. Firma Septic oferuje dodatkowo tanią dostawę zbiorników, a ich montaż jest darmowy. Dzięki temu można mieć wysokiej jakości produkt za stosunkowo niewielkie pieniądze.
W przypadku zainteresowania naszą propozycją zachęcamy do kontaktu. Odpowiemy na wszystkie pytania i zaproponujemy najlepsze rozwiązanie.

Ostatnio dostarczone szamba – Lublin

W ostatnim czasie do Lublina dostarczyliśmy poniższe szamba betonowe:

 

Jeżeli interesują Cię szczegóły dotyczące naszych zbiorników betonowych na szambo z dostawą do Lublina, zadzwoń. Postaramy się odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania oraz przedstawić Ci kompleksową wycenę transportu i montażu zbiornika betonowego w Lublinie lub bliskiej okolicy.