Szamba betonowe 17m3 to średniej wielkości pojemniki na zbiorniki  oferowane przez naszą firmę w wielu konfiguracjach. Przy produkcji zbiorników 17m3 korzystamy z technologii wibracyjnej, która sprawia, że beton cechuje się większą wytrzymałością. Konstrukcja naszych zbiorników jest wzmocniona stelażem, a podwójne hydroizolowanie sprawia, że szambo jest doskonale szczelne.

Zbiorniki betonowe dostępne w konfiguracji: 1

Zbiorniki na szambo 17m3

Nasze produkty mają niezbędne atesty oraz niezbędne certyfikaty branżowe, otrzymały m.in. certyfikat UE (CE). Dzięki temu będziesz mieć pewność, że użytkowanie zbiorników będzie bezproblemowe przez wiele lat. Zapewniamy również 5 lat gwarancji na piśmie na zakupione u nas produkty obejmującą zarówno szczelność, jak i wytrzymałość konstrukcji.

Nasz produkt u Ciebie

W naszej ofercie znajdziesz nie tylko szamba betonowe o pojemności 17000l, ale i większej lub mniejszej. Niektóre zbiorniki wykonywane są także w wersji niskiej i wysokiej. Możesz postawić na szambo jednokomorowe lub z dwoma i więcej komorami. Jeżeli nie masz pewności, który zbiornik na szambo z naszego sklepu najlepiej sprawdzi się w Twoim gospodarstwie domowym, nasi specjaliści służą pomocą. Konsultant przeanalizuje dostarczone przez Ciebie informacje i zarekomenduje szambo, które wedle naszej wiedzy i doświadczenia będzie najlepsze. W każdej sytuacji indywidualnie ustalamy koszt całej usługi, która obejmuje cenę poszczególnych zbiorników betonowych 17 m3, transport i montaż. Wykonujemy go na terenie całej Polski, nie tylko w obrębie dużych miast, ale też w najmniejszych miejscowościach. Możesz mieć pewność, że Twoje zamówienie dotrze w stanie idealnym, ponieważ każdy element zbiornika pakujemy osobno i zabezpieczamy przed ewentualnymi uszkodzeniami.