Szamba SEPTIC – Kędzierzyn Koźle nas zna

Firma Septic, polski lider rynkowy, wyznacza kolejne standardy już od ponad trzydziestu lat, opracowując najwyższej klasy szamba betonowe. Kędzierzyn-Koźle, jako jedno z najszybciej rozwijających się miast w kraju, również zaufało właśnie naszym zbiornikom. Bogata wiedza naszych wieloletnich ekspertów, znajomość norm rynkowych oraz wychodzenie naprzeciw wszystkim wyzwaniom, stawianym przez najbardziej wymagających klientów, sprawiły, że obecnie z naszych szamb korzystają zarówno przedsiębiorstwa, jak i osoby prywatne nie tylko na obszarze powiatu Kędzierzyńsko-Koźlego, ale i całego województwa opolskiego.

Dlaczego mieszkańcy Kędzierzyna-Koźla zaufali zbiornikom SEPTIC?

Mieszkańcy Kędzierzyna-Koźla znajdą u nas szamba typu jedno-, dwu- oraz wielokomorowego, dostępne w kilku wariantach pojemnościowych. Podczas produkcji zbiorników betonowych, nasi specjaliści stawiają nie tylko na ich szczelność, ale także trwałość, będącą w stanie posłużyć każdemu klientowi przez wiele lat. Z tego też powodu, w naszych zakładach wykorzystujemy beton klasy minimum B-25, odznaczający się znakomitą żywotnością. W celu uszczelnienia konstrukcji sięgamy zarówno po najskuteczniejsze preparaty na rynku (IZOLBET), jak i własne mieszanki, opracowane w naszych zakładach. Każdy zbiornik zostaje także wzmocniony żebrowaniem ze stali szlachetnej (8ø – 14ø). Dodatkową wytrzymałość zapewnia także minimum 14 dni leżakowania oraz technologia wibrowania betonu. Wszystko to sprawia, że szamba betonowe SEPTIC są często wybierane przez mieszkańców Kędzierzyna-Koźla.

Co wyróżnia szamba betonowe SEPTIC?

Tym, co wyróżnia naszą ofertę na tle pozostałych firm z Kędzierzyna-Koźla i okolic, jest przystępność, połączona z wiarygodnością, na którą pracowaliśmy przez ponad trzydzieści lat. Dzięki zgromadzonej renomie i zaufaniu klientów z całej Polski, jesteśmy w stanie dostarczyć Państwu szamba betonowe najwyższej klasy, wraz z niezbędną dokumentacją, certyfikatami oraz sześcioletnią gwarancją. Do każdego ze zleceń podchodzimy w sposób indywidualny – wierzymy bowiem, że każdy klient zasługuje na równie wysoki poziom usług, a także adekwatną wycenę zlecenia.

Każdy zbiornik betonowy, powstający w naszych zakładach, przechodzi szereg dokładnych testów, zanim trafi na wyznaczony przez klienta teren budowy. Oferta jest ustalana indywidualnie, a cena zawiera transport i  montaż naszych szamb betonowych w Kędzierzynie-Koźle lub okolicy. Okres oczekiwania na dostawę bardzo krótki – do trzech dni roboczych. W Septic istotna jest dla nas najwyższa jakość każdego szamba. Kędzierzyn-Koźle i jego zakłady nie są tu żadnym wyjątkiem!

Szamba betonowe z transportem do Kędzierzyna-Koźla i okolic

Jeśli zależy nam na tym, aby nowe szambo betonowe prezentowało sobą najwyższą jakość wykonania, zbiorniki Septic są najlepszym wyborem w Polsce. Do tej pory, zaufały nam liczne przedsiębiorstwa i gospodarstwa domowe z Kędzierzyna-Koźla oraz innych dużych miast Polski, a także kontrahenci z zagranicy. Nasze konstrukcje to najwyższa trwałość na rynku oraz przystępne ceny, dostosowane do każdego zlecenia. Posiadamy przy tym doświadczony zespół logistyczny oraz nowoczesny park maszynowy, zapewniające skuteczne dotarcie do każdego klienta. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą zbiorników na szambo! Kędzierzyn-Koźle znajduje się w obszarze dostawy naszej firmy.

Mieszkańcy miasta Kędzierzyn-Koźle wybrali szamba betonowe

W ostatnim czasie do Kędzierzyna-Koźla dostarczyliśmy poniższe szamba betonowe:

 

Jeżeli interesują Cię szczegóły dotyczące naszych zbiorników betonowych na szambo z dostawą do Kędzierzyna-Koźla, zadzwoń. Postaramy się odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania oraz przedstawić Ci kompleksową wycenę transportu i montażu zbiornika betonowego w Kędzierzynie-Koźlu lub bliskiej okolicy.