Szamba betonowe od wielu lat cieszą się niesłabnącą popularnością, wynikającą zarówno z ich trwałości, jak i niezawodności. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in. szamba betonowe 4m3 wykonane z wysokiej klasy betonu. Całą konstrukcję dodatkowo usztywniają uszlachetnione stalowe pręty z atestem, dzięki którym zbiornik betonowy 4m3 wyróżnia się stabilnością i wysoką wytrzymałością.

 

Zbiorniki betonowe dostępne w konfiguracji: 1

Szamba betonowe 4000l

Nasi eksperci opracowali niezwykle wydajną i skuteczną technologię wibracyjną, dzięki której zbiornik betonowy 4m3 staje się jeszcze bardziej wytrzymały i odporny na czynniki zewnętrzne. Wszystkie nasze produkty mają atesty i aprobaty, w tym certyfikat UE (CE). Jednokomorowe szambo betonowe 4m3 składa się ze zbiornika, zwykłej płyty oraz włazu, który jest również wykonany z wysokiej klasy betonu. Gwarantujemy szybki i bezpieczny transport szamba betonowe  4m3 na terenie całego kraju. Maksymalny czas oczekiwania na zbiorniki 4000l to 4 dni robocze. Doświadczeni kierowcy skrupulatnie zabezpieczają każdy element, dzięki czemu mają Państwo pewność, że zbiornik betonowy 4m3 dotrze w takim samym stanie, w jakim opuścił fabrykę.

Zbiornik na szambo 4000l z profesjonalnym montażem

Nasi pracownicy dysponują nie tylko niezbędnym sprzętem, ale również doświadczeniem i umiejętnościami, dzięki którym cały proces montażu trwa najkrócej, jak to możliwe. Jednocześnie zachowujemy wszelkie normy jakościowe i procedury bezpieczeństwa. Montaż szamba betonowego 4m3 odbywa się w dniu dostawy. Cały zestaw jest instalowany do wcześniej przygotowanego wykopu o odpowiedniej wielkości. Najczęściej wybierane szambo betonowe 4000 l cechuje się następującymi wymiarami – długość 2,5 m, szerokość 2 m, natomiast wysokość wraz z płytą to 1,1 m. Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące produktów lub samego montażu, zachęcamy do kontaktu. Nasi eksperci z chęcią rozwieją wszelkie wątpliwości i pomogą wybrać najlepsze rozwiązanie, dopasowane do indywidualnych potrzeb i wymagań. Ile kosztuje szambo betonowe 4000l? Cenę tego, jak i wszystkich innych produktów warto uzgodnić telefonicznie.