Zbiorniki betonowe z dostawą do Siedlec

Szukasz szamb betonowych z transportem do Siedlec? Septic to firma z doświadczeniem, która od 1995 roku zajmuje się produkcją, transportem oraz montażem zbiorników na szambo. Siedlce znajdują się w zasięgu naszej floty. Ponad dwadzieścia lat w branży sprawiło, że nasza oferta jest dopasowana do większości potrzeb naszych klientów nie tylko z Siedlec i całego województwa mazowieckiego. Wysoka jakość naszych zbiorników betonowych została odznaczona europejskim Certyfikatem EU, uprawniającym nas do działań na terenie wszystkich krajów Unii Europejskiej.

Szamba – Siedlce wybierają lidera na rynku!

Szamba betonowe Septic cieszą się coraz większym zainteresowaniem w Siedlcach i powiatach ościennych. Nasze zbiorniki wykonujemy z wysokiej jakości materiałów, takich jak: beton HEIDELBERGER – GÓRAŻDŻE, atestowane pręty oraz masy asfaltowe IZOPLAST i ADW. Stosujemy nowoczesną technologię podwójnej hydroizolacji. Taki proces produkcji jest gwarancją wysokiej szczelności, która sprawia, że niekontrolowane wycieki oraz ulatnianie się nieprzyjemnego zapachu jest w zasadzie niemożliwe. Nasze szamba betonowo stanowią rozwiązanie problemu, a nie generują powstawania nowych. Doceniają to mieszkańcy miasta Siedlce. Szamba betonowe dostarczane do miasta z roku na rok cieszą się coraz większym zaufaniem naszych klientów z regionu.

Zbiorniki betonowe Septic oferowane w Siedlcach

Siedlce stały się jedną z ważniejszych lokalizacji na trasach naszych dostaw. Mieszkańcy Siedlec stawiają na zbiorniki betonowe Septic, gdyż maja dobrą opinię wśród użytkowników. Część budynków nadal nie ma podłączenia do kanalizacji miejskiej, a szamba betonowe są w takiej sytuacji najlepszym rozwiązaniem. Oferta Septic dla Siedlec obejmuje:

 • zbiorniki na ścieki,
 • zbiorniki na gnojówkę i gnojowicę,
 • zbiorniki na deszczówkę,
 • zbiorniki jedno i dwukomorowe,
 • zbiorniki wielokomorowe,
 • zbiorniki przeciwpożarowe,
 • zbiorniki o pojemności od 4m3 do 28m3,
 • budowę szamb modułowych,
 • włazy żeliwne typu lekkiego,
 • budowę obiektów z elementów prefabrykowanych o wysokiej jakości,
 • dobór pokryw wierzchnich – typu lekkiego lub ciężkiego.

Wiemy, że klienci w Siedlcach miewają indywidualne potrzeby, dlatego proponujemy pokrywy najazdowe dla samochodów osobowych lub cięższych pojazdów oraz czujniki napełnienia szamba, włazy żeliwne fi 600 i dłuższe kominki rewizyjne. Wybierając Septic, decydujesz się na solidną firmę, z wieloletnim doświadczeniem w produkcji, transporcie i montażu szamba. Siedlce to miasto, którego mieszkańcy wiedzą, że stawiając na najlepszych w branży, rozwiązują problem braku kanalizacji miejskiej raz na zawsze.

Ostatnio dostarczone szamba betonowe – Siedlce

W ostatnim czasie do Siedlec dostarczyliśmy poniższe szamba betonowe:

 

Jeżeli interesują Cię szczegóły dotyczące naszych zbiorników betonowych na szambo z dostawą do Siedlec, zadzwoń. Postaramy się odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania oraz przedstawić Ci kompleksową wycenę transportu i montażu zbiornika betonowego w Siedlcach lub bliskiej okolicy.