W ofercie naszej firmy znajdą Państwo m.in. szamba betonowe 8m3, wykonane z najwyższej jakości materiałów. Do produkcji wykorzystujemy beton od klasy B25 do B40, dzięki czemu nasze zbiorniki na szambo 8000l  charakteryzują się wyjątkową trwałością i solidnością. Każde szambo betonowe 8m3 jest wzmocnione poprzez pręty z atestowanej i uszlachetnionej stali, gwarantującej stabilność i jeszcze większą wytrzymałość. Co więcej, szczególną uwagę poświęcamy wszystkim łączeniom. Zbiornik betonowy 8m3 posiada niezwykle trwałą podwójną izolację, wykonaną z najwyższej klasy masy asfaltowej. Dzięki niej mamy pewność, że szambo 8000l jest perfekcyjnie szczelne. Zbiorniki na szambo 8m3 SEPTIC są objęte 5-letnią gwarancją nie tylko na szczelność, ale również wytrzymałość.

Zbiorniki betonowe dostępne w konfiguracji: 4

Zbiorniki na szambo 8m3

Podczas produkcji zbiorników na szambo 8m3 wykorzystujemy niezwykle skuteczną technologię wibracyjną, która została opracowana przez naszych ekspertów. Dzięki niej beton staje się jeszcze bardziej trwały i cechuje się podwyższoną odpornością na czynniki zewnętrzne. Szambo betonowe 8m3 występuje zarówno w wersji jednokomorowej, jak i dwukomorowej z przegrodą. W pierwszym i drugim przypadku (w najczęściej wybieranej konfiguracji) zbiornik betonowy 8m3 ma identyczne wymiary, wynoszące 3 m długości, 2,4 m szerokości oraz 1,5 m wysokości mierzonej razem z płytą. Dwukomorowe szamba 8m3 są wyposażone w dwa włazy, natomiast jednokomorowy zbiornik betonowy 8000l – w jeden właz.

Szambo betonowe 8m3 z dostawą i szybkim montażem

Nasi doświadczeni kierowcy dostarczają szamba betonowe 8m3 na terenie całego kraju w terminie do 4 dni roboczych. Ponadto, wszystkie elementy zestawu są skrupulatnie zabezpieczone, dzięki czemu docierają w takim samym stanie, w jakim opuściły fabrykę. Zapewniamy Państwu również profesjonalny montaż w dniu dostawy. Szambo betonowe 8000 l jest instalowane we wcześniej przygotowanym wykopie o odpowiedniej wielkości. Cały montaż trwa najkrócej jak to możliwe, przy jednoczesnym zachowaniu wszelkich zasad bezpieczeństwa i norm jakościowych. W razie jakichkolwiek pytań związanych zarówno ze zbiornikami na szambo 8m3, jak i samym montażem, zachęcamy do kontaktu.