Firma Septic świadczy swoje usługi na terenie największych miast na terenie całej Polski, w których panuje duże zapotrzebowanie na szamba betonowe. Legionowo, jako jedno z głównych miast województwa mazowieckiego, należy właśnie do takich lokacji. Jesteśmy obecni na rynku od ponad trzydziestu lat, wyznaczając kolejne normy w dziedzinie produkcji zbiorników betonowych od początku naszej działalności. Analizujemy wymagania klientów, zmieniające się trendy oraz obecność najnowszych rozwiązań na rynku, aby zapewnić Państwa obiektom zbiorniki najwyższej jakości. Oto nasza oferta!

Najtrwalsze konstrukcje betonowe na terenie Legionowa i okolic!

Aby móc sprostać wszystkim oczekiwaniom naszych zleceniodawców, zadbaliśmy o to, aby nasza oferta odznaczała się jak największym zróżnicowaniem. Znajdą u nas Państwo szamba betonowe typu jedno-, dwu- oraz wielokomorowego, dostępne dodatkowo w kilku wariantach pojemnościowych. Aby każdy zakup okazał się jednocześnie inwestycją na wiele lat, postawiliśmy tylko i wyłącznie na materiały najwyższej jakości. Każdy zbiornik wykonujemy z betonu klasy minimum B-25, wzmacniając go za pomocą wibrowania. Nasze konstrukcje posiadają również trwałe żebrowanie ze stali szlachetnej (8ø – 14ø), zapewniające ich wyjątkową trwałość. Tym, co wyróżnia nas na tle innych firm, oferujących szamba na terenie Legionowa, jest nowatorska forma uszczelniania naszych konstrukcji. Oprócz najskuteczniejszych preparatów dostępnych na rynku, wykorzystujemy bowiem także specjalne mieszanki, opracowane przez naszych wieloletnich ekspertów. Dla dodatkowego wzmocnienia, ukończone zbiorniki podlegają czternastodniowemu leżakowaniu.

Najwyższy standard usług w Legionowie!

Nabywając doświadczenie na przestrzeni ponad trzydziestu lat, zauważyliśmy, jakie potrzeby najczęściej towarzyszą naszym klientom. Z tego też powodu, dostosowaliśmy naszą ofertę w taki sposób, aby każdy zleceniodawca był w stanie zaoszczędzić nie tylko pieniądze, ale też równie cenny czas. Oferujemy zatem Państwu darmowy montaż zamówionego szamba betonowego, jednocześnie dokładając wszelkich starań, aby każda konstrukcja znalazła się w wyznaczonym miejscu w zaledwie trzy dni robocze. Nad terminowością każdego transportu czuwa nasz doświadczony zespół logistyczny, dbający o to, aby zamówione szambo dotarło na czas do każdego miejsca na terenie Legionowa.

Każdy z naszych zbiorników betonowych spełnia wszystkie normy unijne, dotyczące ekologii oraz niezawodności. Przeprowadzamy dokładne testy ukończonych komponentów, zanim trafią one na plac budowy. Po zakończonym montażu, przekazujemy klientowi szczegółową dokumentację. Do każdego ze zleceń na terenie Legionowa wystawiamy także sześcioletnią gwarancję.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Naszą ofertę kierujemy do wszystkich osób, poszukujących niezawodnego szamba. Legionowo, podobnie jak wiele innych miast Polski, od wielu lat stawia właśnie na nasze konstrukcje betonowe. Zapewniamy atrakcyjne ceny, indywidualne podejście oraz profesjonalne doradztwo. Skontaktuj się z nami już dziś i przekonaj się, dlaczego to właśnie my jesteśmy rynkowymi liderami!

Ostatnio dostarczone szamba – Legionowo

W ostatnim czasie do Legionowa dostarczyliśmy poniższe szamba betonowe:

 

Jeżeli interesują Cię szczegóły dotyczące naszych zbiorników betonowych na szambo z dostawą do Legionowa, zadzwoń. Postaramy się odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania oraz przedstawić Ci kompleksową wycenę transportu i montażu zbiornika w Legionowie lub bliskiej okolicy.