Szamba z dostawą do Piaseczna

Septic już od 1995 roku zajmuje się produkcją, transportem oraz montażem szamb betonowych w całej Polsce. Dzięki dwudziestoletniemu doświadczeniu, udało nam się stworzyć szeroką ofertę produktów, które odpowiadają na wszystkie potrzeby naszych klientów. Możemy się pochwalić wysoką jakością potwierdzoną europejskim Certyfikatem EU, co daje nam możliwość produkcji na terenie całej Unii Europejskiej zbiorników betonowych. Piaseczno od dłuższego czasu jest miastem, w którym bardzo często otrzymujemy zlecenia na transport oraz montaż szamb betonowych. Zbiorniki betonowe Septic dzięki nowoczesnej flocie dostarczamy do samego Piaseczna lub w okolice miasta do 4 dni roboczych.

Zbiorniki betonowe – Piaseczno wybiera najlepsze rozwiązanie!

Piaseczno jest jednym z miast, do których bardzo często jeździmy z dostawami i montażem. Nowoczesne zbiorniki betonowe cieszą się coraz większym zaufaniem, również wśród mieszkańców Piaseczna, zamawiających je nie tylko do gospodarstw rolnych, ale także do tych domowych. Szambo betonowe stanowi świetne rozwiązanie problemu z nieczystościami w budynkach niepodłączonych do kanalizacji miejskiej. Osoby, które pamiętają takie rozwiązania kanalizacyjne z dzieciństwa, często mają obawy o szczelność tego typu zbiorników. Septic do wyrobu swoich produktów korzysta tylko z wysokiej jakości materiałów od zaufanych producentów, takich jak beton firmy HEIDELBERGER – GÓRAŻDŻE, masy asfaltowe marki IZOPLAST i ADW oraz atestowane pręty. Dzięki zastosowaniu sprawdzonych kompozytów i tworzyw oraz zastosowaniu technologii podwójnej hydroizolacji, nasze zbiorniki są bardzo szczelnie, co uniemożliwia wydobywanie się nieprzyjemnego zapachu czy niekontrolowane wycieki.

Nasza oferta dla Piaseczna

Septic, poza szambami betonowymi, produkuje również:

  • zbiorniki na ścieki, gnojówkę i gnojowicę, deszczówkę,
  • zbiorniki przeciwpożarowe,
  • szamba modułowe,

W ramach naszych usług, proponujemy również pokrywy najazdowe do samochodów osobowych i cięższych pojazdów, czujniki napełnienia szamba, dłuższe kominki rewizyjne oraz włazy żeliwny fi 600.

Wybierając Septic, stawiasz na firmę, która dostarcza najwyższych usług w zakresie produkcji i montażu szamba. Piaseczno i jego mieszkańcy już dawno przekonali się, że jakość i prostota użytkowania wyróżnia nasze zbiorniki na tle konkurencji.

Ostatnio dostarczone szamba – Piaseczno

W ostatnim czasie do Piaseczna dostarczyliśmy poniższe szamba betonowe:

 

Jeżeli interesują Cię szczegóły dotyczące naszych zbiorników betonowych na szambo z dostawą do Piaseczna, zadzwoń. Postaramy się odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania oraz przedstawić Ci kompleksową wycenę transportu i montażu zbiornika betonowego w Piasecznie lub bliskiej okolicy.