Solidne szamba dla mieszkańców Tczewa

Jesteś z okolicy Tczewa? Potrzebujesz szambo betonowe do gospodarstwa domowego bądź firmy? Fabryka zbiorników betonowych SEPTIC istnieje na rynku od niemal 30 lat. Od samego początku działalności przywiązujemy ogromną wagę do utrzymania najwyższej jakości oferowanych przez nas produktów. Stawiamy też na kompleksową obsługę klienta, dlatego dowozimy i montujemy bezpłatnie nasze szamba. Tczew to jedno z miast objętych tanią dostawą. Dla mieszkańców Tczewa i okolic przygotowaliśmy atrakcyjne cenowo szamba betonowe, zbiorniki na deszczówkę, zbiorniki przeciwpożarowe czy separatory tłuszczów — o różnej liczbie komór i w wielu pojemnościach.

Wieloletnie doświadczenie w produkcji zbiorników

W naszej ofercie znajdziesz zbiorniki jednokomorowe, dwukomorowe i wielokomorowe, a także niezbędne dodatki jak włazy żeliwne, pokrywy standardowe, płyty przejazdowe czy czujniki napełnienia. W trosce o Twoją wygodę tanio transportujemy nasze szamba betonowe. Tczew jest jedną z lokalizacji, do których docieramy.

Każdy dostępny w naszej ofercie zbiornik powstaje z wysokiej klasy surowców, przy wykorzystaniu sprawdzonych procesów i nowoczesnych technologii. Wykonanie z grubego i twardego betonu zapewnia solidność i trwałość, podobnie jak zbrojenie ze stali żebrowanej. Konstrukcja jest starannie uszczelniona. Zbiorniki są wibrowane i poddawane procesowi leżakowania, co zapewnia ich optymalne parametry.

Nasza załoga składa się z doświadczonych i wykwalifikowanych pracowników, stale poszerzających swoją wiedzę i stawiających na partnerską współpracę z klientami. Podnosimy swoje kwalifikacje i poszerzamy bogaty park maszynowy, korzystając z nowych technologii — wszystko po to, by zaproponować Ci najwyżej jakości produkty i profesjonalną obsługę.

Posiadamy Certyfikat EU (CE), który uprawnia nas do produkcji zbiorników betonowych na terenie wspólnoty europejskiej. Kolejnym dowodem jakości naszych szamb betonowych jest udzielana na nie sześcioletnia gwarancja. Przekonaj się, że wytrzymałość, szczelność oraz zgodność z normami sanitarnymi i ekologicznymi mogą iść w parze z wyjątkowo konkurencyjną ceną!

Dowóz i montaż szamba w Tczewie i okolicach

Nasze wysokiej jakości szamba betonowe dowozimy między innymi do Tczewa i okolic. Dzięki nowoczesnej flocie pojazdów i dopracowanej w szczegółach logistyce możesz mieć pewność, że zostaną dostarczone na czas i w bezpieczny sposób. Wykwalifikowana ekipa bezpłatnie zamontuje zamówiony u nas zbiornik w wybranym przez Ciebie miejscu na terenie Tczewa bądź jednej z miejscowości ościennych. Dzięki temu uzyskasz pewność, że konstrukcja została zamontowana w profesjonalny sposób, gwarantujący pełne bezpieczeństwo i wygodę.

Ostatnio dostarczone zbiorniki na szambo – Tczew

W ostatnim czasie do Tczewa dostarczyliśmy poniższe szamba betonowe:

 

Jeżeli interesują Cię szczegóły dotyczące naszych zbiorników betonowych na szambo z dostawą do Tczewa, zadzwoń. Postaramy się odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania oraz przedstawić Ci kompleksową wycenę transportu i montażu zbiornika betonowego w Tczewie lub bliskiej okolicy.