Zbiorniki betonowe – Pabianice

Szukasz szamba betonowego? Pabianice to miasto, do którego potrzebujesz dostarczyć zbiornik? Septic to firma, która od 1995 roku specjalizuje się w produkcji, transporcie i montażu zbiorników betonowych na terenie całego kraju (w tym do Pabianic). Nasze ponad dwudziestoletnie doświadczenie na rynku pozwoliło nam stworzyć unikalną i szeroką ofertę produktów. Wysoka jakość naszych zbiorników jest potwierdzona europejskim Certyfikatem EU, co pozwala na wyrób szamb betonowych na terenie całej Unii Europejskiej. Pabianice to jedno z miast, w którym często świadczymy nasze usługi z zakresu montażu szamb betonowych i nie tylko.

Pabianice stawiają na szamba Septic!

Pabianice to ważny punkt na naszej mapie dostaw. Mieszkańcy Pabianic coraz częściej decydują się na instalację zbiorników betonowych, zarówno w swoich gospodarstwach domowych, jak i rolnych. Tego typu zbiorniki doskonale rozwiązują problem nieczystości w budynkach niepodłączonych do kanalizacji miejskich. Wiele osób obawia się niewystarczającej szczelności szamb betonowych, a co za tym idzie, możliwości przykrego zapachu lub ewentualnego wycieku.

Dzięki materiałom i technice, których używamy do produkcji naszych zbiorników, nic takiego nie może mieć miejsca! Wykorzystujemy najwyższej jakości beton firmy HEIDELBERGER – GÓRAŻDŻE, będącej liderem wśród producentów tego kompozytu. Używamy również atestowanych prętów oraz stosujemy podwójną hydroizolację przy pomocy mas asfaltowych od zaufanych producentów, takich jak IZOPLAST i ADW. Taka technologia i wykorzystane materiały sprawiają, że nasze szamba są bardzo szczelne.

Nasza oferta na zbiorniki w Pabianicach

W ofercie dla mieszkańców Pabianic, poza szambami betonowymi, znajdziecie również takie produkty i usługi jak:

  • zbiorniki na ścieki, gnojówkę i gnojowicę,
  • zbiorniki na deszczówkę,
  • zbiorniki jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe,
  • zbiorniki przeciwpożarowe,

Dodatkowo, wszystkim zamawiającym u nas szamba betonowe, proponujemy również pokrywę najazdową dla samochodów osobowych lub cięższych pojazdów oraz czujnik napełnienia szamba, właz żeliwny fi 600 i dłuższe kominki rewizyjne.

Stawiając na naszą firmę, możecie mieć pewność, że nie będziecie mieć żadnych problemów z użytkowaniem szamba. Pabianice to miasto, którego część mieszkańców już dawno przekonała się do naszych szamb betonowych i regularnie korzystają z naszych usług, dzięki czemu nie muszą się już martwić nieczystościami ze swoich budynków.

Ostatnio dostarczone szamba – Pabianice

W ostatnim czasie do Pabianic dostarczyliśmy poniższe szamba betonowe:

 

Jeżeli interesują Cię szczegóły dotyczące naszych zbiorników betonowych na szambo z dostawą do Pabianic, zadzwoń. Postaramy się odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania oraz przedstawić Ci kompleksową wycenę transportu i montażu zbiornika betonowego w Pabianicach lub bliskiej okolicy.