Oferta firmy SEPTIC adresowana jest do klientów prywatnych i biznesowych poszukujących wysokiej jakości zbiorników betonowych dostępnych w atrakcyjnej cenie. Od wielu lat specjalizujemy się w produkcji szamb betonowych, zbiorników na deszczówkę czy zbiorników przeciwpożarowych. Naszym priorytetem jest trwałość i szczelność oferowanych produktów, a także indywidualne podejście do każdego klienta i w pełni profesjonalna obsługa. Zapraszamy do współpracy!

Szamba betonowe z dowozem i montażem

Bezpieczeństwo i komfort klientów są dla nas niezmiernie ważne, dlatego oferujemy nie tylko sprzedaż wysokiej jakości zbiorników, ale także kompleksowe usługi związane z realizacją zamówienia. Chcesz zamówić solidne szamba? Tomaszów Mazowiecki jest jedną z obsługiwanych przez naszą firmę lokalizacji.

Transport do Tomaszowa Mazowieckiego

Zapewniamy tani transport naszych zbiorników betonowych do Tomaszowa Mazowieckiego i okolic. Dostawa realizowana jest za pomocą nowoczesnych pojazdów ciężarowych wyposażonych w specjalne dźwigi, dzięki czemu przebiega sprawnie i bezpiecznie. Zlecenie dostawy realizujemy standardowo w ciągu 2-3 dni, dbając o terminowość.

Montaż szamba betonowego w Tomaszowie Mazowieckim

Zamówiłeś u nas szamba betonowe? Tomaszów Mazowiecki jest miastem obsługiwanym przez naszą firmę — ekipa fachowców bezpłatnie zamontuje Twój zbiornik. Montaż przeprowadzony przez ekspertów to gwarancja zgodności z wszelkimi normami sanitarnymi i ekologicznymi, a także wygodnego użytkowania i bezawaryjności.

Zamów szambo betonowe z kompletną dokumentacją

Nasze szamba betonowe posiadają kompletną dokumentację, potwierdzającą ich zgodność z wszystkimi wymaganymi prawem normami. Jesteśmy w posiadaniu Certyfikatu EU (CE) — dokument ten pozwala nam na produkcję zbiorników betonowych na terenie całej wspólnoty europejskiej.

Jakie rodzaje zbiorników u nas kupisz?

Przygotowaliśmy dla Ciebie szeroki wybór zbiorników betonowych. W ofercie znajdziesz szamba i zbiorniki na gnojówkę i gnojowicę, ale też zbiorniki przeciwpożarowe czy na deszczówkę. Wybieraj spośród zbiorników jednokomorowych, dwukomorowych lub wielokomorowych o pojemnościach od 4 m3 do 12 m3.

Postaw na dobre surowce i nowe technologie

Produkowane przez fabrykę SEPTIC zbiorniki powstają z wysokiej klasy betonu (minimum B-25), podlegają wibrowaniu i długiemu leżakowaniu. Zostają starannie zabezpieczone masą asfaltowo-kauczukową i mieszanką uszczelniającą, a zbrojenie wykonuje się ze stali żebrowanej. Wszystko to sprawia, że szamba betonowe wykazują imponującą trwałość i niezawodną szczelność.

Ostatnio dostarczone szamba – Tomaszów Mazowiecki

W ostatnim czasie do Tomaszowa Mazowieckiego dostarczyliśmy poniższe szamba betonowe:

Sprawdź także:

Jeżeli interesują Cię szczegóły dotyczące naszych zbiorników betonowych na szambo z dostawą do Tomaszowa Mazowieckiego, zadzwoń. Postaramy się odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania oraz przedstawić Ci kompleksową wycenę transportu i montażu zbiornika betonowego w Tomaszowie Mazowieckim lub bliskiej okolicy.