Zbiorniki betonowe z dostawą do Wodzisławia Śląskiego

Fabryka zbiorników betonowych SEPTIC zaprasza do zakupu szamb betonowych, zbiorników na gnojowicę i gnojówkę, zbiorników na deszczówkę i przeciwpożarowych. W naszej ofercie znajdziesz także separatory tłuszczów i szamba modułowe. W trosce o Twoją wygodę proponujemy tani transport do Wodzisławia Śląskiego i okolic, darmowy montaż i profesjonalne doradztwo na każdym etapie realizacji zamówienia. Na nasze produkty udzielamy sześcioletniej gwarancji, posiadamy też Certyfikat EU (CE). Zapraszamy mieszkańców Wodzisławia Śląskiego i miejscowości ościennych do zapoznania się z ofertą nowoczesnych zbiorników betonowych SEPTIC.

Montaż szamba – Wodzisław Ślaski

Bezpieczeństwo i wygoda klientów są dla nas najważniejsze, dlatego oferujemy montaż zakupionych u nas zbiorników betonowych. Sprawnie zamontujemy nasze szamba betonowe — Wodzisław Śląski to jedna z lokalizacji, na terenie których działamy. Przewóz zbiornika wymaga odpowiedniego pojazdu i dużego doświadczenia. Posiadamy przystosowaną do realizacji takich zadań flotę aut ciężarowych wyposażonych w dźwigi, dzięki czemu zapewniamy szybki i bezpieczny transport naszego szamba — Wodzisław Śląski to miasto, do którego dostarczymy zamówienie w ciągu 2-3 dni. Nasza doświadczona ekipa zajmie się montażem Twojego zbiornika betonowego — cena za szambo + transport + montaż ustalana jest indywidualnie

Szamba betonowe z gwarancją na 6 lat

Stawiamy przede wszystkim na najwyższą jakość naszych zbiorników betonowych. Nie zapominamy jednak o konkurencyjnej cenie, dzięki której z produktów może skorzystać szerokie grono klientów. Dajemy Ci 6 lat gwarancji, bo jesteśmy w 100% pewni, że zbiorniki spełnią Twoje wymagania! To gwarancja bezpiecznego i bezproblemowego użytkowania szamba, a także pełnej zgodności z wszelkimi normami sanitarnymi i ekologicznymi. Mieszkasz w Wodzisławiu Śląskim lub okolicach? Zapraszamy do kontaktu!

Szczelność to podstawa w przypadku dobrego zbiornika. Dlatego szczególną wagę przykładamy do starannego uszczelnienia. Stosujemy w tym celu specjalną masę asfaltowo-kauczukową, a także profesjonalną mieszankę uszczelniającą. Stawiamy też na wysokiej klasy beton, wyróżniający się twardością i grubością. Solidność konstrukcji zapewnia zbrojenie z uszlachetnionej stali. Przygotowaliśmy dla Ciebie szeroki wybór szamb betonowych i innych zbiorników. Możesz zdecydować się na model jednokomorowy, dwukomorowy lub wielokomorowy. W ofercie znajdziesz konieczne na co dzień dodatki, takie jak płyty przejazdowe, włazy żeliwne, pokrywy, kominki betonowe i praktyczne czujniki napełnienia szamba.

Mieszkańcy miasta Wodzisław Śląski kupili szamba betonowe

W ostatnim czasie do Wodzisławia Śląskiego dostarczyliśmy poniższe szamba betonowe:

 

Jeżeli interesują Cię szczegóły dotyczące naszych zbiorników betonowych na szambo z dostawą do Wodzisławia Śląskiego, zadzwoń. Postaramy się odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania oraz przedstawić Ci kompleksową wycenę transportu i montażu zbiornika betonowego w Wodzisławiu Śląskim lub bliskiej okolicy.