Nasza firma specjalizuje się w produkcji wysokiej klasy zbiorników betonowych, charakteryzujących się różnym zastosowaniem. Oferujemy betonowe zbiorniki na deszczówkę, które od wielu lat cieszą się niesłabnącą popularnością. Posiadamy wszystkie niezbędne atesty i aprobaty, w tym certyfikat EU (CE). Nasze betonowe zbiorniki na wodę deszczową cieszą się uznaniem zarówno w Polsce, jak i w Europie. Dbałość o każdy, nawet najmniejszy szczegół sprawia, że grono zadowolonych klientów systematycznie się powiększa.

Wyświetlanie 1–20 z 38 wyników

Zbiorniki betonowe na wodę deszczową

W naszej ofercie znajdą Państwo m.in. zbiornik betonowy na deszczówkę, wykonany z najwyższej klasy materiałów, gwarantujących trwałość i bezproblemowe użytkowanie przez długie lata. Wykorzystujemy wyłącznie beton klasy od B20 do B40, który charakteryzuje się najwyższą trwałością. Ponadto, używamy wysokiej klasy kruszywa dolomitowego, pochodzącego ze sprawdzonych źródeł. Oferowane zbiorniki betonowe na deszczówkę podziemne cechują się różną pojemnością, dzięki czemu wybór konkretnej wersji, dopasowanej do Państwa potrzeb i wymagań, nie stanowi problemu. Betonowy zbiornik na deszczówkę idealnie nadaje się do gospodarstw domowych, w których zachodzi konieczność częstego podlewania roślin. Deszczówka jest niezwykle odżywcza, a co najważniejsze, pozwala zaoszczędzić na rachunkach. Zbiornik betonowy na wodę deszczową ogranicza do minimum lub całkowicie eliminuje konieczność zużywania wody. Wodę w nim magazynowaną można wykorzystywać zarówno do podlewania warzyw, jak i owoców. Ponadto, zbiorniki betonowe na deszczówkę szczególnie przydają się w okresach suszy, chroniąc tym samym rośliny przed jej skutkami.

Szambo na deszczówkę – gwarancja najwyższej jakości

Podczas produkcji, stosujemy opracowaną przez naszych specjalistów technologię wibracyjną, dzięki której betonowe szambo na deszczówkę staje się jeszcze bardziej wytrzymałe i odporne na działanie czynników zewnętrznych. Ponadto, szczególną wagę przywiązujemy do wszystkich połączeń. Wykorzystujemy wyłącznie najwyższej jakości masy asfaltowe, które są odporne na wilgoć i niskie temperatury. Podwójna hydroizolacja sprawia, że zbiorniki betonowe na deszczówkę są perfekcyjnie szczelne przez długie lata. Ponadto, cała konstrukcja jest dodatkowo wzmacniana atestowanymi prętami z uszlachetnionej stali, gwarantującymi stabilność i trwałość. Na wszystkie zbiorniki betonowe na wodę deszczową udzielamy 5-letniej pisemnej gwarancji, nie tylko na szczelność, ale również wytrzymałość. Dzięki temu mają Państwo pewność, że nasze produkty będą służyć długo i bezawaryjnie, bez względu na panujące warunki atmosferyczne.

Betonowy zbiornik na deszczówkę – szybki i bezpieczny transport

Nasi kierowcy z wieloletnim doświadczeniem dostarczają podziemne zbiorniki betonowe na deszczówkę na terenie całego kraju, w terminie do 4 dni roboczych. Co więcej, dzięki odpowiedniemu zabezpieczeniu, zbiornik dociera na miejsce w takim samym stanie, w jakim opuścił naszą fabrykę. Dzięki temu mają Państwo pewność, że kupują pełnowartościowy produkt, bez ukrytych wad. W dniu dostawy zapewniamy również profesjonalny montaż. Zbiorniki betonowe na deszczówkę podziemne są instalowane do wcześniej przygotowanego wykopu. Cały proces trwa najkrócej jak to możliwe, przy jednoczesnym zachowaniu wszelkich norm jakościowych i procedur bezpieczeństwa. Nasi specjaliści posiadają niezbędny sprzęt, doświadczenie i umiejętności, dzięki czemu zbiornik betonowy na wodę deszczową jest zamontowany solidnie i z całą pewnością przetrwa próbę czasu w nienaruszonym stanie.

Zbiornik betonowy na deszczówkę – cena zależy od rozmiaru

Koszt poszczególnych zbiorników na wodę deszczową jest uzależniony od ich wielkości. Najczęściej nasi klienci wybierają zbiornik na deszczówkę 5 m3 oraz zbiornik na deszczówkę 10m3. W celu zapoznania się z naszą pełną ofertę, zachęcamy do sprawdzenia sekcji „Oferta”, w której znajdą Państwo aktualne ceny wszystkich naszych zbiorników betonowych. W razie jakichkolwiek pytań, związanych ze zbiornikami na deszczówkę lub samym procesem montażu, zachęcamy Państwa do kontaktu. Nasi wykwalifikowani specjaliści z chęcią rozwieją wszelkie wątpliwości i doradzą najlepsze rozwiązanie, dopasowane do indywidualnych potrzeb i wymagań. Jesteśmy jedną z największych firm specjalizujących się w produkcji  szamb betonowych i zbiorników z betonu m.in. zbiorników na deszczówkę. Zatrudniamy ekspertów, którzy nieustannie podnoszą jakość nie tylko naszych produktów, ale również usług.