Szamba – Rumia

Szukacie firmy, która zajmie się instalacją szamba betonowego na Waszej działce w Rumi? Postawcie na Septic! Od ponad dwudziestu lat produkujemy, transportujemy oraz montujemy zbiorniki betonowe – w tym szamba. Rumia znajduje się w obszarze naszych dostaw. Nasze doświadczenie w branży, zbierane od 1995 roku, pozwoliło nam stworzenie oferty, dopasowanej do potrzeb wszystkich naszych klientów. Wysoka jakość naszych usług została potwierdzona europejskim Certyfikatem EU, dającym nam uprawnienia do pracy na terenie całej Unii Europejskiej. O naszej jakości najlepiej świadczy tez ilość zamówień z Rumi i okolic.

Rumia decyduje się właśnie nasze szamba betonowe Septic!

Rumia stała się ważną lokalizacją, do której robimy coraz więcej dostaw naszych zbiorników. Mieszkańcy Rumi decydują się na szamba betonowe, gdyż rozwiązują one wciąż powszechny problem braku kanalizacji miejskiej. Współczesne szamba betonowe od Septic są absolutnie niezawodne. Wykorzystujemy tylko najlepsze materiały od sprawdzonych producentów, takie jak: beton marki HEIDELBERGER – GÓRAŻDŻE, masy asfaltowe od IZOPLAST i ADW oraz atestowane pręty. Dodatkowo, wykorzystujemy metodę podwójnej hydroizolacji, która sprawia, że zbiorniki są jeszcze bardziej szczelne. Z naszymi szambami nie musisz się martwić żadnym nie kontrolowanym wyciekiem ani ulatnianiem się nieprzyjemnego zapachu na Twojej działce w Rumi!

Oferta Septic dla miejscowości Rumia

Na terenie Rumi Septic proponuje takie rozwiązania, jak:

 • szamba betonowe na ścieki,
 • zbiorniki na gnojówkę i gnojowicę,
 • zbiorniki na deszczówkę,
 • separatory tłuszczów,
 • zbiorniki jedno i dwukomorowe,
 • zbiorniki wielokomorowe,
 • zbiorniki przeciwpożarowe,
 • zbiorniki o pojemności od 4m3 do 200m3,
 • budowę szamb modułowych,
 • właz żeliwny typu lekkiego,
 • budowę obiektów z elementów prefabrykowanych o wysokiej jakości,
 • dobór pokryw wierzchnich – typu lekkiego lub ciężkiego.

Obsługa naszych szamb nigdy nie jest kłopotliwa, jednak dla osób, które chcą, by korzystanie z nich było jeszcze prostsze, proponujemy: pokrywę najazdową dla samochodów osobowych lub cięższych pojazdów oraz czujnik napełnienia szamba, właz żeliwny fi 600 i dłuższe kominki rewizyjne.
Wybierając naszą firmę, stawiacie na lidera w branży produkcji, transportu i montażu szamba betonowego. Rumia to miasto, którego mieszkańcy przekonali się, że usługi Septic, w ramach zbiorników betonowych, są natychmiastowym i niezastąpionym rozwiązaniem. Problem z dostępem do kanalizacji miejskiej w okolicach Rumi już nie musi Was dotyczyć, jeśli tylko zdecydujecie się na montaż szamba w swoim gospodarstwie.

Ostatnio dostarczone szamba betonowe – Rumia

W ostatnim czasie do Rumi dostarczyliśmy poniższe szamba betonowe:

 

Jeżeli interesują Cię szczegóły dotyczące naszych zbiorników betonowych na szambo z dostawą do Rumi, zadzwoń. Postaramy się odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania oraz przedstawić Ci kompleksową wycenę transportu i montażu zbiornika betonowego w Rumi lub bliskiej okolicy.