Do produkcji zbiorników wykorzystujemy wyłącznie najwyższej jakości materiały, gwarantujące trwałość, wytrzymałość i wysoką odporność na czynniki zewnętrzne. Nasze szamba betonowe jednokomorowe wykonujemy z betonu klasy od B25 do B40, dzięki czemu wszystkie elementy są niezwykle solidne. Ponadto, zbiorniki jednokomorowe są wzmacniane atestowanymi prętami, wykonanymi z uszlachetnionej stali. Dzięki nim, cała konstrukcja jest jeszcze bardziej stabilna i wytrzymała.

Zbiorniki betonowe dostępne w konfiguracji: 18

Szamba betonowe jednokomorowe

Podczas produkcji zbiorników jednokomorowych wykorzystujemy technologię wibracyjną, która została opracowana przez naszych specjalistów. Ponadto, szczególną uwagę przykładamy do wszystkich połączeń. Wykorzystujemy wyłącznie najwyższej klasy masy asfaltowe, gwarantujące perfekcyjną szczelność przez wiele lat. Cały zestaw składa się ze zbiornika, płyty, a także włazu, również wykonanego z wysokiej klasy betonu. W naszej ofercie znajdą Państwo szamba jednokomorowe o pojemności 2 m3, 4 m3, 5 m3, 6 m3, 7 m3, 8 m3, 9 m3, 10 m3 i 12 m3. Ponadto, w przypadku wersji mieszczącej 10000 l, dostępne są dwa warianty – mianowicie niski i standardowy zbiornik jednokomorowy.

Zbiorniki jednokomorowe – terminowa dostawa

Zatrudniamy doświadczonych kierowców, którzy szybko i przede wszystkim bezpiecznie dostarczają zamówiony jednokomorowy zbiornik na szambo w wyznaczone miejsce na terenie całego kraju, w terminie do 4 dni roboczych. Wszystkie elementy zestawu są odpowiednio zabezpieczone, dzięki czemu docierają na miejsce w takim samym stanie, w jakim opuściły fabrykę.

Profesjonalny i szybki montaż zbiorników jednokomorowych

Nasi specjaliści montują zbiorniki w dniu dostawy. Cały proces przebiega niezwykle szybko z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa i procedur jakościowych. Do wcześniej przygotowanego wykopu instaluje się szambo jednokomorowe i pozostałe elementy. W razie jakichkolwiek pytań związanych ze zbiornikami jednokomorowymi, zachęcamy do kontaktu. Nasi specjaliści z pewnością doradzą najkorzystniejsze rozwiązanie, dopasowane do Państwa potrzeb i wymagań.