Betonowe zbiorniki na szambo Septic charakteryzują się trwałością, solidnym wykonaniem i niezawodnym działaniem. Nasze zbiorniki na ścieki powstają przy użyciu nowoczesnych technologii produkcyjnych i są wykonane z wysokiej jakości materiałów. Szamba betonowe z oferty firmy Septic posiadają niezbędne atesty m.in. certyfikat EU (CE), atest Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego oraz atest Instytutu Techniki Budowlanej. To wszystko gwarantuje, że każdy nasz zbiornik na szambo będzie służył przez wiele lat.

Wyświetlanie 1–20 z 38 wyników

Producent zbiorników na szambo

Każdy zbiornik na szambo firmy Septic jest produkowany zgodnie z normami technicznymi i atestami wymaganymi przez prawo. Do produkcji szamb wykorzystujemy sprawdzony beton wysokiej klasy – B25 i B40. Dzięki zastosowaniu opracowanej przez naszych specjalistów technologii wibrowania, a także uszczelnienia, zbiorniki betonowe cechują się niezwykłą trwałością i solidnością. Stale współpracujemy z wieloma zaufanymi dostawcami materiałów po to, aby nasze produkty nieustannie spełniały wymagania wszystkich klientów.

Dlaczego warto wybrać zbiornik na szambo Septic?

Wysoka jakość naszych betonowych zbiorników na ścieki sprawiła, że dziś jesteśmy niekwestionowanym liderem w branży i stale poszerzamy asortyment, aby dostosowywać go do wymagań i potrzeb klientów. Ponadto zbiorniki na szambo naszej firmy są dostępne również na rynkach zagranicznych m.in w państwach takich jak: Węgry, Bułgaria, Czechy, Litwa, Białoruś i Słowacja.

Zbiornik na szambo z 5-letnią gwarancją

Każdy zbiornik na szambo z naszej oferty ma 5-letnią gwarancję szczelności i wytrzymałości, dlatego polecamy nasze szamba betonowe wszystkim klientom, którym zależy na solidnym wykonaniu i niezawodnym działaniu. Ponadto każde z nich produkujemy zgodnie z polską normą PN-EN 12566-1:2004, PN-EN 12566-4:2009 oraz według najlepszych projektów konstrukcyjnych i wytrzymałościowych.

Szczelne zbiorniki na ścieki

Każdy zbiornik na szambo z naszej oferty wyróżnia się gęstym stalowym zbrojeniem, wykorzystaniem kruszywa dolomitowego, spełnieniem wszelkich wymogów prawnych i technicznych, podwójną warstwą izolbetu i najlepszym na rynku betonem. Nasz zbiornik na ścieki ma specjalny protokół szczelności, co potwierdza wykorzystanie najwyższej jakości materiałów podczas produkcji.

Jakie zbiorniki na szambo oferujemy?

Zbiorniki na szambo dostępne w ofercie firmy Septic obejmują:

Szeroki i starannie przemyślany asortyment z pewnością sprawi, że każdy klient znajdzie odpowiedni zbiornik na szambo spełniający jego wymagania i będzie mógł dopasować go do swoich potrzeb.

Wygodna dostawa i szybki transport

Szamba betonowe w naszej ofercie mają różną pojemność. Każdy ze zbiorników na ścieki to gwarancja doskonałej jakości.  Wyróżnikiem firmy Septic jest też błyskawiczna dostawa na terenie całego kraju. Po zamówieniu zbiornika na szambo, pracownicy firmy dostarczą go do w dogodnym terminie pod wskazany adres.