Szamba – Zawiercie i okolice

Jesteśmy polskim producentem zbiorników betonowych, posiadającym wieloletnie doświadczenie w tej dziedzinie. Działamy na terenie całej Polski, obsługujemy też Zawiercie. Szamba betonowe to nie jedyny produkt, który dostarczamy naszym klientów. Fabryka SEPTIC od wielu lat zajmuje się produkcją produktów betonowych takich jak:

  • zbiorniki betonowe
  • zbiorniki przeciwpożarowe,
  • zbiorniki na deszczówkę.
  • zbiorniki na gnojowicę
  • kanały samochodowe

Zbiorniki betonowe z dostawą do Zawiercia

Naszym priorytetem jest jakość, dlatego przywiązujemy dużą wagę do wykorzystywanych surowców i stosowanych technologii. Troszczymy się także o wygodę klientów — dowozimy nasze szamba do Zawiercia i bezpłatnie montujemy. Klient musi jedynie przygotować odpowiedni wykop.

Szamba betonowe w pełnej zgodności z normami

Nasza fabryka posiada Certyfikat EU (CE). Pozwolenie na produkcję zbiorników betonowych na terenie całej wspólnoty europejskiej to najlepsza gwarancja rzetelności i wysokiej jakości wyrobów. Możesz mieć pewność, że zakupione u nas szambo betonowe będzie odpowiadało wszelkim normom sanitarnym i ekologicznym.

Ściśle kontrolowany proces produkcji zbiorników

Każdy etap produkcji ma znaczenie! Od wyboru wysokiej klasy betonu o dużej grubości i twardości, przez wykonanie zbrojenia ze stali żebrowanej, aż do precyzyjnego uszczelnienia masą asfaltowo-kauczukową i mieszanką uszczelniającą. Każdy zbiornik podlega procesom wibrowania i leżakowania, przechodzi też liczne testy. Na nasze szamba betonowe udzielamy sześcioletniej gwarancji!

Zbiorniki betonowe i niezbędne akcesoria

Oferujemy szeroki wybór zbiorników betonowych, stworzonych z myślą o różnych zastosowaniach. Znajdziesz u nas szamba mające jedną, dwie lub wiele komór, a także nowoczesne szamba modułowe. Zapewniamy też wszystkie niezbędne do codziennego użytkowania zbiornika betonowego akcesoria: płyty przejazdowe, włazy żeliwne, kominki betonowe, czujniki napełnienia czy pokrywy szamba.

Zapewniamy tani transport do Zawiercia

Pragnąc zapewnić Ci pełną wygodę i bezpieczeństwo, w firmie SEPTIC dowozimy do klienta nasze szamba betonowe. Zawiercie i okolice znajdują się na mapie dostaw, możesz więc skorzystać z tej taniej usługi.

Bezpieczny przewóz zbiorników betonowych do Zawiercia i okolic

Oczekujesz szybkiej dostawy szamba? Zawiercie to lokalizacja, do której dostarczymy zamówienie w ciągu 2-3 dni. Dysponujemy odpowiednimi samochodami ciężarowymi wyposażonymi w dźwigi, dzięki którym transport przebiegnie bezpiecznie i sprawnie.

Zamontujemy Twoje szambo — bezpłatnie!

Nasze kompleksowe usługi obejmują bezpłatny montaż szamba betonowego na terenie Zawiercia i okolic. Dzięki pomocy wykwalifikowanej ekipy szybko będziesz się cieszyć zbiornikiem zamontowanym w bezpieczny i zgodny z normami sposób.

Mieszkańcy miasta Zawiercie wybrali zbiorniki

W ostatnim czasie do Zawiercia dostarczyliśmy poniższe szamba betonowe:

 

Jeżeli interesują Cię szczegóły dotyczące naszych zbiorników betonowych na szambo z dostawą do Zawiercia, zadzwoń. Postaramy się odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania oraz przedstawić Ci kompleksową wycenę transportu i montażu zbiornika betonowego w Zawierciu lub bliskiej okolicy.