Oferujemy szamba betonowe 16m3 różnego typu zbiorniki, m.in. łączone oraz jednokomorowe łączone. Zbiorniki niezależnie od typu mają tę zbliżoną pojemność, ale istnieje możliwość dobrania optymalnego wymiaru. Zbiorniki betonowe na szambo 16m3 różnią się między sobą proporcjami boków. Wart pamiętać, że wymiary, mogą się różnić – jeden z pojemników może mieć wymiary 480 x 300 x 150 cm, a inny ma 300 x 240 x 280 cm.

Zbiorniki betonowe dostępne w konfiguracji: 2

Zbiorniki na szambo 16m3

Nasze szamba 16m3 wykonujemy z betonu przygotowanego przy pomocy unikalnej technologii wibracyjnej, która pozwala zwiększyć wytrzymałość materiału. Poprawia również jego odporność na możliwe zewnętrzne uszkodzenia spowodowane np. niską temperaturą na zewnątrz. Stelaż wewnątrz ma wspierać konstrukcję. Zbiorniki na szambo 16000l mają 5-letnią gwarancję, która obejmuje wytrzymałość oraz szczelność. Nasze produkty posiadają certyfikat UE (CE) oraz inne atesty niezbędne dla tego typu produktów.

Dostarczamy szamba betonowe 16m3 na terenie całego kraju

Nasza firma szczyci się kompleksowym podejściem do wykonywanych usług. Fachowe doradztwo podczas zakupu, transport i montaż to działania, które podejmujemy, by klienci byli jak najbardziej usatysfakcjonowani zakupami. Wystarczy, że wybierzesz odpowiadający Ci zbiornik betonowy na szambo 16m3 lub inny odpowiadający Twoim potrzebom, a my zajmiemy się resztą. W naszej ofercie znajdziesz modele jedno- i dwukomorowe z jednym oraz z dwoma włazami. Możesz mieć pewność, że zamówienie dotrze do Ciebie w nienaruszonym stanie, gdyż każdy z elementów załadunku odpowiednio zabezpieczamy, by nie uległ uszkodzeniom (każdy element jest zapakowany osobno).

Z zasady montaż realizujemy w dniu doręczenia przesyłki. W przygotowanym wykopie nasi wyszkoleni pracownicy umieszczają zbiornik na szambo, biorąc pod uwagę odpowiedni spadek rur kanalizacyjnych. Wszystko przeprowadzone jest zgodnie z odpowiednimi procedurami przy pomocy profesjonalnego sprzętu. Pamiętajmy, że wykop, który jest wykonywany pod szambo betonowe 16m3, musi być proporcjonalnie większy od wymiarów pojemnika. W razie wątpliwości nasi konsultanci służą pomocą w wyborze właściwego szamba oraz przygotowania do montażu.