Zbiorniki betonowe na szambo – Pruszków

Szukasz sprawdzonej firmy, która zajmuje się montażem szamb betonowych w Pruszkowie? Postaw na Septic! Od 1995 roku zajmujemy się produkcją, transportem oraz montażem zbiorników betonowych. Ponad dwudziestoletnie doświadczenie pozwoliło nam opracować ofertę, która trafia we wszystkie potrzeby naszych klientów. Otrzymaliśmy europejski Certyfikat EU, świadczący o wysokiej jakości naszych usług oraz uprawniający nas do działań na terenie całej Unii Europejskiej. Coraz częściej transportujemy i montujemy nasze zbiorniki w Pruszkowie.

Szamba betonowe – Pruszków stawia na Septic!

Pruszków to miasto, które zaczyna stanowić stały punkt naszych dostaw. Mieszkańcy Pruszkowa coraz częściej wybierają szamba betonowe, gdy chcą rozwiązać problem z budynkami, niepodłączonymi do kanalizacji miejskiej. Wiele osób ma jednak jeszcze wątpliwości, gdyż pamiętna tego typu zbiorniki z dzieciństwa i nie kojarzą im się one pozytywne. Na szczęście, nowoczesne szamba nie mają z nimi nic wspólnego. Dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii i sprawdzonych materiałów, nasze zbiorniki betonowe są bardzo szczelne, co uniemożliwia wydobywanie się nieprzyjemnego zapachu oraz ewentualne niekontrolowane wycieki. Korzystamy między innymi z betonu firmy HEIDELBERGER – GÓRAŻDŻE, mas asfaltowych marki IZOPLAST i ADW, a także z atestowanych prętów. Zawsze przeprowadzamy również podwójną hydroizolację zbiorników, odpowiadająca między innymi za ich szczelność.

Oferta na zbiorniki betonowe dla Pruszkowa i okolic

W ofercie Septic dla Pruszkowa znajdziecie:

  • zbiorniki na ścieki,
  • zbiorniki na gnojówkę i gnojowicę,
  • zbiorniki na deszczówkę,
  • zbiorniki jedno i dwukomorowe,
  • zbiorniki wielokomorowe,
  • zbiorniki przeciwpożarowe,
  • budowę szamb modułowych,
  • właz żeliwny typu lekkiego,
  • budowę obiektów z elementów prefabrykowanych o wysokiej jakości,
  • dobór pokryw wierzchnich – typu lekkiego lub ciężkiego.

Jeśli chcecie, by korzystanie z szamb betonowych było jeszcze prostsze, proponujemy takie akcesoria, jak: pokrywy najazdowe dla samochodów osobowych lub cięższych pojazdów oraz czujniki napełnienia szamba, włazy żeliwne fi 600 i dłuższe kominki rewizyjne.

Wybierając Septic, masz gwarancję, że wybierasz zaufaną firmę, od lat zajmującą się produkcją i montażem szamba. Pruszków to miasto, które coraz szybciej zapełnia się zbiornikami betonowymi, montowanymi przez nas w gospodarstwach domowych i rolnych. Jeśli problem z kanalizacją Was dotyczy, powinniście koniecznie rozważyć podłączenia szamba.

Ostatnio dostarczone szamba – Pruszków

W ostatnim czasie do Pruszkowa dostarczyliśmy poniższe szamba betonowe:

 

Jeżeli interesują Cię szczegóły dotyczące naszych zbiorników betonowych na szambo z dostawą do Pruszkowa, zadzwoń. Postaramy się odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania oraz przedstawić Ci kompleksową wycenę transportu i montażu zbiornika betonowego w Pruszkowie lub bliskiej okolicy.