Oferta fabryki zbiorników betonowych SEPTIC skierowana jest do klientów prywatnych i biznesowych poszukujących zbiorników cechujących się najwyższą jakością, dostępnych w konkurencyjnej cenie. Od niemal 30 lat zajmujemy się produkcją szamb betonowych, zbiorników na deszczówkę, zbiorników przeciwpożarowych czy separatorów tłuszczów. Podczas swojej pracy stawiamy na wysokiej klasy surowce, nowoczesne technologie i sprawną obsługę klienta. Oferta obejmuje także dowóz do Tarnowa i okolic oraz bezpłatny montaż.

Szeroki wybór zbiorników betonowych

W naszej firmie specjalizujemy się w produkcji zbiorników betonowych przeznaczonych do wielu zastosowań. Znajdziesz u nas szamba betonowe i zbiorniki na gnój czy gnojowicę, ale też nowoczesne szamba modułowe czy zbiorniki na deszczówkę.

Szambo betonowe dla wymagających klientów

Dostępne w naszej ofercie zbiorniki charakteryzują się solidną konstrukcją, zbudowaną z betonu wysokiej klasy wzmocnionego zbrojeniem z żebrowanej stali. Ważny element stanowi warstwa uszczelniająca z masy asfaltowo-kauczukowej oraz specjalnej mieszanki uszczelniającej. Jesteśmy tak pewni trwałości i szczelności naszych szamb betonowych, że udzielamy gwarancji aż na 6 lat!

Szczelny zbiornik w atrakcyjnej cenie

Sześcioletnia gwarancja oraz potwierdzona kompletną dokumentacją pełna zgodność z normami sanitarnymi i ekologicznymi to nie wszystko. Zapewniamy też wyjątkowo konkurencyjną cenę, dzięki której trafiamy na co dzień do szerokiego grona klientów działających w różnych branżach lub poszukujących dobrych rozwiązań do własnego domu. Dowozimy nasze szamba — Tarnów jest jedną z obsługiwanych lokalizacji.

Kompleksowe usługi na terenie Tarnowa i okolic

Partnerskie relacje z naszymi klientami są dla nas kluczowe, dlatego chcemy zapewnić Ci dostęp do kompleksowych usług — będziemy z Tobą podczas całego procesu realizacji zamówienia. Dostarczamy nasze szamba na terenie Tarnowa i okolic, oferujemy też fachowe doradztwo.

Szybki transport szamba do Tarnowa i okolic

Potrzebujesz zbiornika betonowego z szybkim transportem na miejsce? Dowozimy szamba betonowe — Tarnów jest jednym z miast objętych naszą dostawą. Czy wiesz, że dotrzemy do Ciebie z zamówieniem zaledwie w 2-3 dni? Wszystko to dzięki świetnej logistyce i nowoczesnej flocie ciężarowych pojazdów z dźwigami.

Montaż? Zaufaj profesjonalistom!

Odpowiedni montaż szamba betonowego umożliwia jego bezproblemowe i bezpieczne dla środowiska użytkowanie. W trosce o Twój komfort i bezpieczeństwo proponujemy bezpłatny montaż, którego dokona nasza wykwalifikowana ekipa.

Ostatnio dostarczone szamba – Tarnów

W ostatnim czasie do Tarnowa dostarczyliśmy poniższe szamba betonowe:

 

Jeżeli interesują Cię szczegóły dotyczące naszych zbiorników betonowych na szambo z dostawą do Tarnowa, zadzwoń. Postaramy się odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania oraz przedstawić Ci kompleksową wycenę transportu i montażu zbiornika betonowego w Tarnowie lub bliskiej okolicy.