Septic to firma, która swoją przygodę ze zbiornikami betonowymi zaczynała jako małe przedsiębiorstwo, by teraz móc nazwać się liderem branży. Od początku naszego powstania, dokładaliśmy wszelkich starań, by spełniać wszystkie oczekiwania naszych klientów. Wiedzieliśmy, że chcemy dostarczać najlepsze szamba betonowe w Polsce. Aby to osiągnąć, nie wahaliśmy się sięgać po najnowocześniejsze technologie i najwyższej jakości komponenty. Wysoki standard naszych usług został potwierdzony europejskim Certyfikatem EU, uprawniającym nas do działań we wszystkich krajach Unii Europejskiej.

Szamba – Warszawa stawia na lidera branży!

Województwo Mazowieckie zawsze było na naszej mapie dostaw (w końcu w nim mieści się siedziba naszej firmy), coraz częściej wykonujemy jednak dostawy do Warszawy. Część mieszkańców Warszawy wciąż nie ma podłączenia do kanalizacji miejskiej ani perspektyw na jej szybką instalację. W takich przypadkach, najlepszym rozwiązaniem okazuje się najczęściej montaż zbiornika betonowego na działce. Instalując szambo, szybko i łatwo pozbywamy się problemu z nieczystościami w gospodarstwach domowych i rolnych. Niektórym szamba betonowe kojarzą się bardzo negatywnie, gdyż mają nieprzyjemne doświadczenia z dzieciństwa. Nowoczesne zbiorniki wolne są jednak od wad, które miały szamba kiedyś. Wieloetapowy proces produkcji naszych szamb jest gwarancją maksymalnej szczelności, uniemożliwiające niekontrolowane wycieki czy ulatnianie się przykrego zapachu.

Dowodem na skuteczność i jakość tego rozwiązania, niech będą słowa naszych zadowolonych klientów z Warszawy:

„Na mojej posesji nie ma możliwości podłączenia kanalizacji miejskiej, zbiornik betonowy był więc jedynym rozwiązaniem. Septic wykonał pracę szybko i sprawnie, na pewno skorzystałbym z ich usług jeszcze raz” ~Krzysztof, klient indywidualny

„Nie miałam pojęcia, jak rozwiązać problem braku podłączenia do kanalizacji. Na początku nie brałam nawet pod uwagę montażu szamba, jednak specjaliści od Septic poradzili sobie z tym doskonale, dzięki czemu problem zniknął” ~Janina, klientka biznesowa

Oferta dla Warszawy

Nasza oferta dla Warszawy obejmuje wszystkie dostępne produkty i usługi wykonywane przez Septic. Pierwsza decyzja naszych klientów powinna dotyczyć metrażu zbiornika. Chętnie pomożemy w jego wyborze, by jak najlepiej spełniał on swoje zadanie.

Szamba jednokomorowe

Jednokomorowe zbiorniki betonowe to szamba o pojemności od 4 m3 do 12 m3. Do ich produkcji wykorzystuje się beton z klasy B-25, a cały proces obejmuje: wibrowanie, zbrojenie stalą żebrowaną oraz zabezpieczenie od zewnątrz specjalną mieszanką uszczelniającą oraz masą asfaltowo-kauczukową. Taki proces produkcji jest gwarancją solidności naszych szamb. Zbiorniki, które znajdziecie w naszej ofercie mają 10 cm grubości i nie są cieniowane, dzięki czemu są znacznie wytrzymalsze, niż przeciętne. Pokrywy do szamb dopasowujemy zależnie do potrzeb klienta. Do ciągu pieszego rekomendujemy standardowe, natomiast do przejazdowego – wzmocnione.

Szamba dwukomorowe

Dwukomorowe zbiorniki betonowe to szamba o pojemności od 7 m3 do 12 m3. Proces ich produkcji obejmuje innowacyjne technologie oraz wysokiej jakości materiały, takie jak: beton klasy od B-25 do B-40, beton B-30 W8, gęste, stalowe zbrojenie, kruszywo dolomitowe, plastyfikatory oraz stosujemy opatentowaną przez naszych inżynierów mieszkankę uszczelniającą i podwójną warstwę IZOLBETU.

Szamba wielokomorowe

Proces produkcji wielokomorowych szamb betonowych jest analogiczny do modeli dwukomorowych. Tego typu zbiorniki stosuje się przede wszystkim na bardzo dużych obiektach. Wielokomorowy system polega na połączeniu ze sobą wielu zbiorników betonowych w taki sposób, by tworzyły jedną instalację.

Co wyróżnia nasze zbiorniki?

  • 20 dni leżakowania,
  • wzmocniona konstrukcja,
  • 6-letnia gwarancja,
  • wzmocniona szczelność,
  • wzmocniona płyta.

Poza zbiornikami, w naszej ofercie znajdziecie również dodatkowe elementy do szamb, spełniające wszystkie normy sanitarne i ekologiczne. Naszym klientom proponujemy: pokrywy wierzchnie typu lekkiego, ciężkiego i przejazdowe, kominki betonowe, włazy żeliwne oraz czujniki zapełnienia szamba. Z przyjemnością pomożemy Wam wybrać najlepsze dla Was rozwiązania.

Transport i montaż

Septic to nie tylko producent szamb, zajmujemy się również transportem oraz montażem zbiorników betonowych. Pięćdziesiąt samochodów Volvo z HDS tworzy naszą flotę, która jest przygotowana do bezpiecznego transportu naszych produktów. Cechuje nas doskonała logistyka i niezawodna bezterminowość – towar jest zawsze dostarczony od 1 do 3 dni roboczych od momentu złożenia zamówienia, a w przypadku zamówień indywidualnych, jeszcze tego samego dnia. Nasi klienci, przed przyjazdem dostawy, są zobowiązani do przygotowania miejscu dojazdowego pod wykop dla samochodu ciężarowego. Z kolei do montażu zbiornika, który następuje od razu po dostawie, nasi specjaliści będą potrzebowali dostępu do prądu. Po zamontowaniu szamba, przekazujemy komplet dokumentacji do zbiornika, w tym 6-letnią gwarancję.

Dołącz do zadowolonych klientów z Warszawy!

Stawiając na Septic, wybierasz niekwestionowanego lidera na rynku produkcji, transportu i montażu szamba. Warszawa to miasto, którego mieszkańcy coraz częściej wybierają montaż zbiornika na swojej posesji, gdyż w szybki i tani sposób eliminuje problem nieczystości. Poznaniacy wiedzą, że wybierając najlepszą firmę w branży, na pewno nie pożałują swojej decyzji. Zbiorniki betonowe są doskonałą alternatywą dla osób, które nie mają perspektyw na rychłe podłączenie kanalizacji miejskiej. Nie mają one nic wspólnego z archaicznymi szambami – współczesne zbiorniki nie tylko nie wydzielają przykrego zapachu, ale też uniemożliwiają niekontrolowane wycieki. Jeśli problem dostępu do kanalizacji dotyczy również Was, koniecznie rozważcie instalację szamba betonowego w Waszym gospodarstwie domowym lub rolnym. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami – z przyjemnością odpowiemy na wszystkie nurtujące Was pytania.

Ostatnio dostarczone szamba – Warszawa i okolice

W ostatnim czasie do Warszawy dostarczyliśmy poniższe szamba betonowe:

 

Jeżeli interesują Cię szczegóły dotyczące naszych zbiorników betonowych na szambo z dostawą do Warszawy, zadzwoń. Postaramy się odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania oraz przedstawić Ci kompleksową wycenę transportu i montażu zbiornika betonowego w Warszawie lub bliskiej okolicy.