Zbiorniki betonowe – Wejherowo zna produkty Septic

Fabryka zbiorników betonowych SEPTIC zaprasza klientów z Wejherowa i okolic  zainteresowanych zakupem najwyższej jakości szamb betonowych i różnego rodzaju zbiorników z sześcioletnią gwarancją. W naszej ofercie znajdziesz nie tylko zbiorniki na ścieki, gnojowicę czy gnojówkę, ale też zbiorniki przeciwpożarowe czy separatory tłuszczów. Proponujemy tani transport betonowych zbiorników na szambo na terenie Wejherowa i okolic, a także bezpłatny montaż. Niemal 30 lat doświadczenia na Wejherowskim rynku, nowoczesny park maszynowy i nieustannie poszerzana wiedza pozwalają nam na świadczenie usług, które zadowolą najbardziej wymagające osoby.

Zamów dostawę do Wejherowa!

Zastanawiasz się nad organizacją przewozu zakupionego szamba? Wejherowo to jedna z obsługiwanych przez nas lokalizacji, dlatego możesz pozostawić tę kwestię specjalistom. Mamy nowoczesną flotę pojazdów i doświadczenie w kwestiach logistycznych — przetransportujemy zamówienie w ciągu 2-3 dni.

Szamba z najlepszych materiałów

Decydując się na zakup zbiornika betonowego marki SEPTIC, możesz mieć pewność jego doskonałych parametrów, zapewniających pełne bezpieczeństwo i wygodę użytkowania. Dokładamy wszelkich starań, by nasze szamba betonowe były solidne i szczelne — dodatkowe zabezpieczenie dla klientów stanowi udzielana na 6 lat gwarancja.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowania naszych wyrobów betonowych stosujemy liczne testy, potwierdzające wytrzymałość i odporność zbiorników. Sprzedawane przez nas szamba betonowe posiadają kompletną dokumentację, potwierdzającą pełną zgodność z obowiązującymi normami sanitarnymi i ekologicznymi. Nasza firma uzyskała Certyfikat EU (CE) — pozwala nam produkować zbiorniki betonowe na terenie wspólnoty europejskiej.

Przygotowując szamba betonowe dla naszych klientów z Wejherowa, przywiązujemy wagę do jakości materiałów wykorzystywanych na wszystkich etapach produkcji. Każdy zbiornik powstaje z betonu wysokiej klasy (stosujemy min. klasę B-25), a do zbrojenia używamy wytrzymałej stali żebrowanej. Kluczowe jest także dokładne uszczelnienie zbiorników — swoje zastosowanie znajdują tu masa asfaltowo-kauczukowa i dodatkowa mieszanka uszczelniająca. Wszystko to sprawia, klienci z Wejherowa i okolic otrzymują szczelne i bezpieczne szamba betonowe i zbiorniki o różnych zastosowaniach.

Szamba betonowe dla klientów z Wejherowa i okolic

Specjalizujemy się w produkcji świetnych jakościowo wyrobów jak różnego rodzaju zbiorniki i szamba betonowe. Wejherowo znajduje się na mapie naszych dostaw, dlatego możesz liczyć także na kompleksową obsługę. Bezpłatny i przeprowadzony przez wykwalifikowanych fachowców montaż to kolejne udogodnienie dla naszych klientów z Wejherowa. Zapraszamy do kontaktu!

Ostatnio dostarczone zbiorniki na szambo – Wejherowo

W ostatnim czasie do Wejherowa dostarczyliśmy poniższe szamba betonowe:

 

Jeżeli interesują Cię szczegóły dotyczące naszych zbiorników betonowych na szambo z dostawą do Wejherowa, zadzwoń. Postaramy się odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania oraz przedstawić Ci kompleksową wycenę transportu i montażu zbiornika betonowego w Wejherowie lub bliskiej okolicy.