Szamba betonowe wielokomorowe od wielu lat cieszą się niesłabnącą popularnością. Wynika ona m.in. z ich niezawodności i trwałości. W naszej ofercie znajdą Państwo szczelne zbiorniki, do produkcji których użyliśmy wyłącznie najwyższej jakości materiałów, gwarantujących wytrzymałość i wysoką odporność na czynniki zewnętrze. Asortyment obejmuje zbiorniki wielokomorowe z przegrodami, cechujące się długą żywotnością, bezproblemowym działaniem, a także pojemnością dopasowaną do Państwa wymagań.

Zbiorniki betonowe dostępne w konfiguracji: 1

Szeroka oferta zbiorników wielokomorowych

Podczas produkcji zbiorników wielokomorowych wykorzystujemy technologię wibracyjną, która została specjalnie opracowana przez naszych ekspertów. Dzięki temu, beton wyróżnia się jeszcze większą wytrzymałością. Dodatkowo cała konstrukcja jest oparta o atestowane zbrojenie, wykonane z uszlachetnionych metalowych prętów, gwarantujących stabilność. Niezwykle ważne są również wszystkie połączenia. Dzięki podwójnej hydroizolacji, wykonanej przy pomocy najwyższej jakości mas asfaltowych, nasze zbiorniki wielokomorowe są perfekcyjnie szczelne przez wiele lat.

Szambo betonowe wielokomorowe z dostawą i montażem

Na wszystkie zbiorniki wielokomorowe udzielamy gwarancji zarówno pod względem szczelności, jak i wytrzymałości. Nasi doświadczeni kierowcy odpowiednio zabezpieczają przewożony ładunek. Dzięki temu, mają Państwo pewność, że zostanie on dostarczony w takim samym stanie, w jakim opuścił fabrykę. W dniu dostawy zapewniamy profesjonalny montaż. Cały proces trwa możliwie jak najkrócej, jednak nasi specjaliści zachowują wszelkie normy jakościowe i zasady bezpieczeństwa, a szambo betonowe wielokomorowe będzie służyć lata. Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące zbiorników wielokomorowych lub samego montażu, zachęcamy do kontaktu. Nasi eksperci z chęcią rozwieją wszelkie wątpliwości i doradzą wybór najlepszego rozwiązania, dopasowanego do Państwa potrzeb. Cieszymy się, że grono naszych zadowolonych klientów nieustannie się powiększa. Stale podnosimy zarówno jakość produktów, jak i oferowanych przez nas usług.