Firma SEPTIC specjalizuje się w produkcji zbiorników betonowych — działamy na rynku od wielu lat, ciesząc się szerokim gronem zadowolonych klientów prywatnych i biznesowych. Dzięki nastawieniu na najwyższą jakość naszych produktów, udało nam się przygotować ofertę zadowalającą nawet najbardziej wymagające osoby. Słyniemy nie tylko z wysokiej klasy zbiorników i konkurencyjnych cen, ale również z kompleksowej obsługi klienta. Zapewniamy tani transport na terenie Zabrza i okolic, a także bezpłatny montaż.

Bogaty wybór zbiorników betonowych

W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór asortymentu wykonanego z wysokiej klasy betonu. Specjalizujemy się w produkcji szamb betonowych, zbiorników na deszczówkę, zbiorników przeciwpożarowych czy separatorów tłuszczów.

Szambo betonowe — różne pojemności

Mamy dla Ciebie szamba betonowe jednokomorowe, dwukomorowe i wielokomorowe o różnych pojemnościach, w zakresie od 4 m3 do 12 m3. Każdy zbiornik dostępny w naszym sklepie wykonano z betonu wysokiej klasy (co najmniej B-25) i wykorzystanej do przygotowania zbrojenia uszlachetnionej stali. Każde szambo betonowe posiada kompletną dokumentację techniczną — możesz mieć pewność, że spełnia wszystkie wymagania sanitarne i ekologiczne.

Zbiornik betonowy z jakością potwierdzoną testami

Dbamy o to, by nasze szamba betonowe posiadały optymalne parametry, a tym samym zapewniały pełne bezpieczeństwo i funkcjonalność. Dlatego zbiorniki poddawane są procesom wibrowania i leżakowania, a gotowe produkty przechodzą cały szereg różnego rodzaju testów obciążeniowych i wytrzymałościowych.

Działamy na terenie Zabrza i okolic

SEPTIC to nie tylko świetnej jakości zbiorniki betonowe, ale też profesjonalna obsługa klienta. Dlatego zajmujemy się także transportem i dowozimy nasze szamba. Zabrze jest miastem, na terenie którego zapewniamy kompleksowe wsparcie w tym zakresie.

Dowozimy szamba do Zabrza w ciągu 2-3 dni

Zależy nam, aby wszyscy klienci mogli szybko otrzymać zamówione u nas szamba betonowe. Zabrze i okolice znajdują się na obszarze taniego transportu. Możesz więc spodziewać się sprawnej dostawy w czasie 2-3 dni. Nowoczesne auta ciężarowe z dźwigami umożliwiają nam transportowanie produktów betonowych w bezpieczny sposób, a doświadczenie logistyczne usprawnia cały proces.

Zapewniamy bezpłatny montaż szamba na terenie Zabrza i okolic

Darmowy montaż to ukłon w stronę naszych klientów. Chcemy mieć pewność, że Twój zbiornik betonowy zostanie zamontowany w sposób zgodny z obowiązującymi normami, dzięki czemu nie będzie sprawiał problemów podczas użytkowania, które pozostanie całkowicie bezpieczne.

Mieszkańcy miasta Zabrze wybrali zbiorniki

W ostatnim czasie do Zabrza dostarczyliśmy poniższe szamba betonowe:

 

Jeżeli interesują Cię szczegóły dotyczące naszych zbiorników betonowych na szambo z dostawą do Zabrza, zadzwoń. Postaramy się odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania oraz przedstawić Ci kompleksową wycenę transportu i montażu zbiornika betonowego w Zabrzu lub bliskiej okolicy.