Witamy w fabryce zbiorników betonowych SEPTIC. Od wielu lat produkujemy dla naszych klientów szamba betonowe i inne rodzaje zbiorników, wyróżniające się najwyższą jakością. Posiadamy Certyfikat EU (CE), który uprawnia nas do działania na terenie wspólnoty europejskiej, stanowiąc potwierdzenie zgodności naszych wyrobów z surowymi normami sanitarnymi i ekologicznymi. Dokładamy wszelkich starań, by świadczyć profesjonalne i możliwie kompleksowe usługi. Dlatego proponujemy tani transport na terenie Włocławka i okolic, oraz darmowy montaż zbiorników betonowych.

Szamba betonowe na najwyższym poziomie

Produkty naszej firmy są najlepszym dowodem na to, że wysoka jakość może iść w parze z konkurencyjną ceną. Solidność zbiorników jest dla nas priorytetem, a utrzymanie atrakcyjnej ceny pozwala trafić do wielu odbiorców, w tym również do osób prywatnych.

Zbiornik z gwarancją i kompletem dokumentów

Każde wyprodukowane przez nas szambo betonowe posiada kompletną dokumentację techniczną. Zbiorniki betonowe poddawane są testom obciążeniowym — sprawdzamy ich wytrzymałość i odporność na różne czynniki. Dzięki temu mamy pewność, że zbiornik sprawdzi się podczas codziennego użytkowania. Udzielamy sześcioletniej gwarancji na nasze produkty.

Jaki zbiornik betonowy u nas kupisz?

W naszej ofercie znajdują się takie produkty jak zbiornik betonowy na ścieki (szambo betonowe), zbiornik na gnojówkę lub gnojowicę, ale też na deszczówkę czy przeciwpożarowy. Znajdziesz u nas także nowoczesne szamba modułowe i separatory tłuszczów. Do wyboru są szamba betonowe jednokomorowe, dwukomorowe lub wielokomorowe — ich pojemność wynosi od 4 m3 do 12 m3. Nie zapomnieliśmy o niezbędnych na co dzień akcesoriach, takich jak włazy żeliwne, pokrywy standardowe, płyty przejazdowe, czujniki napełnienia szamba czy kominki betonowe.

Profesjonalna obsługa dla mieszkańców Włocławka

Z myślą o Twoim komforcie dowozimy i montujemy nasze szamba. Włocławek znajduje się na terenie objętym dostawą, nie musisz więc martwić się kwestiami logistycznymi — pozostaw to ekspertom!

Przywieziemy zbiornik betonowy do wybranego punktu

Dowozimy nasze szamba betonowe — Włocławek i okolice to miejsce, w które przywieziemy zamówienie zaledwie w ciągu 2-3 dni. Mamy duże doświadczenie logistyczne oraz odpowiednią flotę pojazdów ciężarowych z dźwigami, przystosowanych do realizacji tego typu zamówień.

Montaż szamba betonowego we Włocławku — gratis!

Gwarantujemy bezpłatny montaż zbiornika betonowego zamówionego w naszym sklepie. Przeprowadzi go wykwalifikowana ekipa, dzięki czemu będziesz mieć pewność, że użytkowanie jest w pełni bezpieczne.

Ostatnio zamówione zbiorniki na szamba – Włocławek