Szamba betonowe z dostawą do Włocławka i okolic

Witamy w fabryce zbiorników betonowych SEPTIC. Od wielu lat produkujemy dla naszych klientów w Włocławku szamba betonowe i inne rodzaje zbiorników, wyróżniające się najwyższą jakością. Posiadamy Certyfikat EU (CE), który uprawnia nas do działania na terenie wspólnoty europejskiej, stanowiąc potwierdzenie zgodności naszych wyrobów z surowymi normami sanitarnymi i ekologicznymi. Dokładamy wszelkich starań, by świadczyć profesjonalne i możliwie kompleksowe usługi. Zapewniamy tani transport szamb betonowych do Włocławka i okolic, oraz darmowy montaż w przygotowanym wykopie.

Szamba betonowe na najwyższym poziomie

Produkty naszej firmy są najlepszym dowodem na to, że wysoka jakość może iść w parze z konkurencyjną ceną. Solidność zbiorników betonowych jest dla nas priorytetem, a utrzymanie atrakcyjnej ceny pozwala trafić do wielu odbiorców, w tym również do osób prywatnych.

Każde wyprodukowane przez nas szambo betonowe posiada kompletną dokumentację techniczną. Zbiorniki betonowe poddawane są testom obciążeniowym — sprawdzamy ich wytrzymałość i odporność na różne czynniki. Dzięki temu mamy pewność, że zbiornik sprawdzi się podczas codziennego użytkowania. Udzielamy sześcioletniej gwarancji na nasze produkty.

Jakie zbiorniki betonowe oferujemy?

W naszej ofercie znajdują się takie produkty jak zbiornik betonowy na ścieki (szambo betonowe), zbiornik na gnojówkę lub gnojowicę, ale też na deszczówkę czy przeciwpożarowy. Znajdziesz u nas także nowoczesne szamba modułowe. Do wyboru są szamba betonowe jednokomorowe, dwukomorowe lub wielokomorowe — ich pojemność wynosi od 4 m3 do 12 m3. Nie zapomnieliśmy o niezbędnych na co dzień akcesoriach, takich jak włazy żeliwne, pokrywy standardowe, płyty przejazdowe, czujniki napełnienia szamba czy kominki betonowe.

Profesjonalna obsługa dla mieszkańców Włocławka

Z myślą o Twoim komforcie dowozimy i montujemy nasze szamba. Włocławek znajduje się na terenie objętym dostawą, nie musisz więc martwić się kwestiami logistycznymi — pozostaw to ekspertom! Nasze szamba betonowe  dostarczymy do Włocławka i okolic do 2-4 dni roboczych. Mamy duże doświadczenie logistyczne oraz odpowiednią flotę pojazdów ciężarowych z dźwigami, przystosowanych do realizacji tego typu zamówień. Gwarantujemy bezpłatny montaż zbiornika betonowego zamówionego w naszym sklepie w przygotowanym przez klienta wykopie. Przeprowadzi go wykwalifikowana ekipa, dzięki czemu będziesz mieć pewność, że użytkowanie jest w pełni bezpieczne.

Ostatnio zamówione zbiorniki na szamba – Włocławek

W ostatnim czasie do Włocławka dostarczyliśmy poniższe szamba betonowe:

 

Jeżeli interesują Cię szczegóły dotyczące naszych zbiorników betonowych na szambo z dostawą do Włocławka, zadzwoń. Postaramy się odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania oraz przedstawić Ci kompleksową wycenę transportu i montażu zbiornika betonowego we Włocławku lub bliskiej okolicy.