Zbiorniki betonowe na szambo z dostawą do Mielca

Firma Septic już od ponad trzydziestu lat wyznacza kolejne standardy na polskim rynku zbiorników betonowych. Nasze konstrukcje pojawiają się wszędzie tam, gdzie panuje bardzo duże zapotrzebowanie na nowoczesne szamba betonowe – Mielec, będąc istotnym ośrodkiem przemysłowym Podkarpacia, należy właśnie do takich miejsc. Od początków naszej działalności analizujemy dokładnie rynek i zmieniające się trendy, wychodząc naprzeciw nawet najtrudniejszym wyzwaniom, stawianym przez najbardziej wymagających klientów z całej Polski. Nasze zbiorniki łączą w sobie najwyższą jakość wykorzystanych w nich materiałów, a także znakomitą, wieloletnią trwałość. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Dlaczego to właśnie my jesteśmy najskuteczniejszym producentem i dostawcą szamb betonowych na terenie Mielca?

Tym, co wyróżnia nas na tle konkurencji, jest rzetelne podejście do każdego klienta. Jako nieliczni na polskim rynku wystawiamy sześcioletnią gwarancję producenta po zakończonych pracach, zaś sam montaż zamówionych szamb betonowych jest całkowicie bezpłatny. Dysponujemy bogato wyposażonym parkiem maszynowym, w skład którego wchodzi 50 pojazdów Volvo z HDS. W połączeniu z doświadczonym zespołem logistyków, umożliwia nam to dostarczenie zamówionych szamb w ciągu zaledwie trzech dni roboczych, bez względu na to, z którego rejonu Mielca wpłynęło do nas zamówienie! Po zakończonej konstrukcji zbiornika, w ręce klienta oddajemy pełną dokumentację.

Szamba betonowe Septic – najwyższa jakość w Polsce!

Nasza oferta to także wszechstronność, umożliwiająca dobranie idealnej konstrukcji dla każdego klienta, któremu potrzebne jest niezawodne szambo betonowe. Naszym klientom z Mielca i okolic oferujemy bowiem szamba jedno-, dwu- oraz wielokomorowe o wielu pojemnościach. Jako podstawowy budulec wykorzystujemy beton klasy minimum B-25, wzmacniany dodatkowo poprzez technologię wibrowania. Konstrukcje usztywniamy stalowym żebrowaniem (8ø – 14ø) o bardzo wysokiej wytrzymałości. Wszystkie szamba uszczelniamy za pomocą własnych, sprawdzonych mieszanek oraz warstw najskuteczniejszych preparatów, dostępnych na rynku. W celu nadania konstrukcji najlepszej możliwej wytrzymałości, pozostawiamy ją na czternaście dni, zanim zostanie ona dopuszczona do użytku.

Każdy zbiornik betonowy, produkowany w naszych zakładach, przechodzi dokładne testy jakości. Dzięki temu, każdy klient z Mielca otrzymuje stuprocentową gwarancję, że zamówione szambo pozostanie ekologiczne i trwałe, odznaczając się znakomitą odpornością na czynniki zewnętrzne oraz stopniowe zużycie budulca.

Zapraszamy wszystkich mieszkańców Mielca i okolic do zapoznania się z naszą ofertą!

W Septic doskonale rozumiemy, jak istotne są prawidłowo wykonane, trwałe szamba. Mielec i jego mieszkańcy zaufali nam właśnie z tego powodu. Każdy klient może liczyć u nas na indywidualne podejście i wycenę, profesjonalne doradztwo oraz konkurencyjne ceny i terminowość. Gorąco zachęcamy wszystkich do kontaktu i bliższego zapoznania się z naszą ofertą!

Mieszkańcy Mielca wybrali szamba betonowe

W ostatnim czasie do Mielca dostarczyliśmy poniższe szamba betonowe:

 

Jeżeli interesują Cię szczegóły dotyczące naszych zbiorników betonowych na szambo z dostawą do Mielca, zadzwoń. Postaramy się odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania oraz przedstawić Ci kompleksową wycenę transportu i montażu zbiornika betonowego w Mielcu lub bliskiej okolicy.