Szamba – Radomsko wybiera nasze zbiorniki betonowe

Oferujemy nowoczesne zbiorniki betonowe z transportem na terenie całego Kraju. Radomsko to ważna lokalizacja na mapie naszych dostaw. Mieszkańcy Radomska stawiają na montaż zbiorników betonowych w swoich gospodarstwach domowych i rolnych. Szamba betonowe to bowiem najlepsze rozwiązanie, gdy budynki nie są podłączone do kanalizacji miejskiej.

Od ponad dwudziestu lat firma Septic specjalizuje się w produkcji, transporcie oraz montażu zbiorników betonowych na terenie całego kraju. Od 1995 zebraliśmy olbrzymie doświadczenie w branży, które pomogło nam stworzyć ofertę, odpowiadającą na większość problemów naszych klientów. Wysoka jakość naszych usług została odznaczona europejskim Certyfikatem EU, dającym nam uprawnienia do pracy we wszystkich krajach Unii Europejskiej. Wiele zbiorników betonowych dostarczamy do miast w województwie łódzkim, w tym do Radomska.

Nasza ofert zbiorników betonowych z dostawą do w Radomska

W ofercie zbiorników betonowych Septic dla mieszkańców Radomska znaleźć można:

 • zbiorniki na gnojówkę i gnojowicę,
 • zbiorniki na deszczówkę,
 • zbiorniki jedno i dwukomorowe,
 • zbiorniki wielokomorowe,
 • zbiorniki przeciwpożarowe,
 • szamba betonowe o pojemności od 4m3 do 20m3,
 • większe szamba modułowe,

Osobom, które potrzebują dodatkowych zabezpieczeń do szamba lub chcą z niego wygodniej korzystać, proponujemy:

 • pokrywę najazdową dla samochodów osobowych lub cięższych pojazdów
 • czujnik napełnienia szamba,
 • właz żeliwny fi 600
 • dłuższe kominki rewizyjne.

Dlaczego warto wybrać zbiorniki betonowe Septic?

Do produkcji naszych zbiorników używamy najwyższej jakości betonu firmy HEIDELBERGER – GÓRAŻDŻE, zaufanych mas asfaltowych marki IZOPLAST i ADW oraz atestowanych prętów. Połączenie ich z nowoczesną technologią podwójnej hydroizolacji sprawia, że nasze szamba betonowe wyróżnia bardzo wysoka szczelność.

Stawiając na Septic, wybierasz firmę z wieloletnim doświadczeniem, która wie jak szybko i sprawie dostarczyć Ci najlepsze szamba betonowe. Radomsko to miasto, którego mieszkańcy dawno przekonali się do naszych szamb betonowych i z powodzeniem z nich korzystają. Jeśli mieszkasz w Radomsku lub okolicy, a na terenie Twojego gospodarstwa domowego lub rolnego znajdują się budynki bez podłączonej kanalizacji miejskiej, zapraszamy do kontaktu. Pomrzemy dobrać najlepsze możliwe rozwiązanie dopasowane do Twoich potrzeb.

Ostatnio dostarczone szamba betonowe – Radomsko

W ostatnim czasie do Radomska dostarczyliśmy poniższe szamba betonowe:

 

Jeżeli interesują Cię szczegóły dotyczące naszych zbiorników betonowych na szambo z dostawą do Radomska, zadzwoń. Postaramy się odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania oraz przedstawić Ci kompleksową wycenę transportu i montażu zbiornika betonowego w Radomsku lub bliskiej okolicy.