W ofercie Septic znajdziesz betonowe zbiorniki na szambo 24m3 oraz inne – o zróżnicowanej wielkości. Szamba 24000l mają większą objętość, która sprawia, że sprawdzą się w domu wielorodzinnym. Beton przygotowany za pomocą technologii wibracyjnej gwarantuje trwałość konstrukcji, niezależnie od jej wymiarów.

Zbiorniki betonowe dostępne w konfiguracji: 2

Zbiorniki betonowe na szambo 24m3 z gwarancją

Szczelność zbiornika na szambo 24m3 jest zagwarantowana dzięki podwójnej hydroizolacji. Masz kilka możliwości do wyboru, zarówno w kwestii konstrukcji, jak i jej wymiarów. Zbiorniki betonowe 24000l  z naszego katalogu mogą mieć przykładowo wymiary 400 x 240 x 310 cm. Wszystkie nasze zbiorniki mają 5 lat gwarancji (szczelność i wytrzymałość) oraz wszystkie niezbędne atesty, certyfikaty i deklaracje zgodności. Mamy zatem pewność, że oddajemy w Twoje ręce wysokiej jakości zbiornik.

Gwarantujemy dowóz po indywidualnej wycenie

Możesz mieć pewność, że pomożemy Ci na każdym etapie realizacji zamówienia. Nasi doradcy chętnie pomogą, jeżeli nie będziesz mógł się zdecydować, który produkt wybrać. Nasi konsultanci podzielą się swoją wiedzą oraz zarekomendują produkt najlepiej dopasowany do Twoich potrzeb. Już w ciągu 48 godzin od zamówienia rozpoczniemy transport produktu. Dowóz realizujemy na terenie całej Polski. Zbiorniki na szambo 24m3 są profesjonalnie zapakowane i zabezpieczone, dzięki czemu nie ma ryzyka, że zostaną uszkodzone po drodze. Od razu po dotarciu na miejsce wykonujemy montujemy zbiornik, ponieważ zależy nam na zapewnieniu Ci profesjonalnej obsługi na każdym etapie składania zamówienia. Zbiornik jest umieszczany przez naszych wykwalifikowanych pracowników w uprzednio wykonanym wykopie, który musi być odpowiednio większy od betonowego szamba, które będzie w nim ulokowane. Wycenę całego zlecenia, wraz z transportem i montażem, wykonujemy indywidualnie, w zależności od wybranego produktu oraz odległości, którą musi pokonać nasz kurier.